Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak kupić ofertę biznesową nie mając biznesu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 2LM

2LM
  • 154 postów
  • SkądWroclaw, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 14:14

Dzień Dobry, może ktoś wie, czy jest jakiś trik, żeby dostać warunki oferty biznesowej dla klienta indywidualnego? Chciałem iPada mini 64GB. O ile oferta biznesowa jest OK - 199zł za urządzenie, 16GB transferu i 30 miesięcy umowy, to oferta indywidualna fajna już nie jest - 499zł za urządzenie, 10GB transferu i 36 miesięcy umowy. Abonament w obu przypadkach podobny - około 130zł. Będę wdzięczny za jakieś pomysły.

#2 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:12

Swiadomy jestes, ze praktycznie zawsze oferta dla biznesu operuje cenami netto, poniewaz przedsiebiorce VAT niewiele obchodzi?

#3 2LM

2LM
  • 154 postów
  • SkądWroclaw, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:18

Tak. Cena urządzenia zawiera VAt. Cena abonamentu to 108,00 netto :)

#4 Mind_Trance

Mind_Trance
  • 46 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:32

Nie ma szans, żeby cokolwiek wziąć musisz przedstawić odpowiednie dokumenty potwierdzające, że masz zarejestrowaną działalność i to w dodatku nie posiadającą przeterminowanych zobowiązań. Jedynym wyjściem jest poproszenie kogoś, kto ma firmę, żeby wykupił daną usługę. Ty w formie pisemnej lub słownej zdeklarujesz się płacić zobowiązania w tym przypadku mówimy o abonamencie.

#5 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:55

Jest łatwiejszy sposób. To znaczy musisz mieć kogoś kto ma firmę, ale dzień po podpisaniu umowy robicie cesję na Ciebie i wtedy Ty już nie musisz mieć firmy. Taki trochę paradoks, jednak tak jest, bo sam dowiadywałem się właśnie w tej sprawie w Orange i to jedyna opcja. Poprosić znajomego żeby wziął na firmę, po czym dzień później zrobić cesję na siebie.

#6 2LM

2LM
  • 154 postów
  • SkądWroclaw, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 16:01

@stroner30 i tu jest "światełko w tunelu" :) Dzięki. Czy tylko taka opcja zadziała też w T??

#7 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 16:07

Nie będę mówił, że tak bo dowiadywałem się o Orange :) Choć powinno być analogicznie, ale najlepiej zadzwonić. Choć z tego co się orientowałem to w Orange mini opłaca się bardziej ;)

#8 Łukasz Bochen

Łukasz Bochen
  • 140 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 17:31

otwórz działalność i natychmiast zawieś

#9 2LM

2LM
  • 154 postów
  • SkądWroclaw, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 17:52

Nie będę mówił, że tak bo dowiadywałem się o Orange :) Choć powinno być analogicznie, ale najlepiej zadzwonić. Choć z tego co się orientowałem to w Orange mini opłaca się bardziej ;)


Mój kalkulator twierdzi inaczej ;)

otwórz działalność i natychmiast zawieś


To chyba gra niezbyt warta świeczki :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych