Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

mail i imap - ciągle pojawiające się skasowane maile!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zinger

zinger
  • 348 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 08:46

Witam. Mam 3 skrzynki imap (w tym gmail) i ciągle po skasowaniu po jakimś czasie wracają maile do skrzynek przychodzących. Dzień zaczynam od kasowania reklam i kończe od kasowania tych samych reklam. Mam już tego dosyć! ma ktoś podobny problem?

#2 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 11 stycznia 2013 - 08:48

Zacznij od przebudowania skrzynek.

#3 zinger

zinger
  • 348 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 09:17

robiłem dawno

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 800 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2013 - 12:12

Ogłoszenia - Systemy Operacyjne

Z takim stażem to bez nagrody się nie obejdzie.

#5 elita

elita

  • 3 034 postów
  • SkądKalisz, PL

Napisano 13 stycznia 2013 - 11:10

Jesteś pewny że to te same wiadomości? Spam potrafi być nadawany falami i z powtórzeniami. Jeśli problem dotyczy spamu to może po prostu dostajesz je powtórnie. Ustaw zamiast kasowania wiadomości przenoszenie do kosza, jak usuniesz wiadomość, to sprawdź czy siedzi w koszu, jak pojawi się ponownie zobacz czy magicznie z kosza wrócił, czy jednak jest to nowy spam. Zauważyłeś podobne zachowanie dla innych skasowanych emaili? (nie spamu).

#6 zinger

zinger
  • 348 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 11:46

podziałało ODHACZENIE "przenoś usuwane wiadomości do kosza" oraz "przechowuj wiadomości usunięte na serwerze"

#7 Sergionex

Sergionex
  • 147 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 stycznia 2013 - 08:59

Ja mam podobnie ale tylko na koncie iCloud - głównie tyczy się to skrzynki wiadomości roboczych. Zostają tam maile które wszyły! Kasuję je ręcznie i potrafią powrócić. Pojawia się też skrzynka iCloud "odzyskane" - kasuję ją a ona się pojawia. :roll:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych