Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Paranoja w play! Zamieszanie z nadajnikami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#51 tomek1574

tomek1574
  • 145 postów

Napisano 14 stycznia 2013 - 10:47

pobiłem rekord !![ATTACH=CONFIG]13227[/ATTACH]


Gratulacje.Może teraz będzie tylko lepiej.

#52 BL4STER

BL4STER
  • 45 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano 14 stycznia 2013 - 11:33

Dla abonentów taryf all inclusive max którzy nie mogą ustawić 3G na nadajnikach plusa lub orange mam rozwiązanie,należy zalogować się na Play24 wejść w zakładkę usługi,dalej w usługi dodatkowe i wyłączyć blokadę transferu danych,ja właśnie tak uczyniłem i w końcu mogę normalnie używać neta w innej sieci niż macierzysta a co do baterii,zobaczymy ustawiłem plusa i będę testował bo do tej pory na playu czas działania telefonu w użyciu to była katastrofa.

#53 FishBB

FishBB
  • 1 244 postów
  • SkądPOLAND

Napisano 14 stycznia 2013 - 12:40

U mnie bateria się już chyba unormowała w sieci Play :) Mam ustawione PLAY (Plus) i po kilku dniach bateria wróciła do normy i trzyma jak dawniej w sieci Plus.

#54 wworms

wworms
  • 1 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 18:48

Witam, mam ten sam problem co wy panowie a mianowicie po przejściu do PLAY bateria ucieka jak woda w kiblu. Normalnie bateria w T-mobile starczała mi na 1,5-2dni a w momencie przejścia do PLAYa telefon muszę ładować 2-3 razy dziennie i to nawet gdy jest tylko na czuwaniu! Ustawiłem na sztywno PLAY (Plus) i nadal to samo. Dodam że nie zależy do od softu ponieważ mam Iphone 3G z softem 4.2.1

#55 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 26 lutego 2013 - 09:48

Też jestem w sieci PLAY i na sztywno włączony do PLUSA. Sieć komórkowa działa doskonale, internet 3G również, choć zdarzają się problemy, m.in ten, który opisałem tutaj:
http://myapple.pl/op...tml#post2045090

Podsumowując sieć PLAY, płacę im tylko abonament, natomiast korzystam tylko z sieci plus. Play to najgorsza infrastruktura, najgorsza obsługa klienta, najbardziej niekompetentny serwis.
Z innej beczki o sieci Play: Moja żona ma telefon Samsung Ace w sieci Play. W tym telefonie (gówniany Android) nie da się ustawić na sztywno innego operatora. To znaczy da się, jednak telefon w przedziwny sposób gubi te ustawienia i po paru minutach znowu jest w sieci Play. Paranoja. Telefon non stop gubi zasięg, przerywa rozmowy. Był dwa razy w serwisie, który stwierdził, że telefon jest ok.
Najgorszą moją decyzją w życiu było przeniesienie się do tej sieci. Jestem teraz skazany na dwa lata koszmarów. Ale niech tam, odczekam ten okres i z wielką radością sprzedam im kopniaka na do widzenia... :)

#56 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 26 lutego 2013 - 10:01

Mam lepsza propozycje zrobcie pozew zbiorowy albo zbiorowa reklamacje, moze jakos to ogarna Fioletowi...

#57 michaelsign

michaelsign
  • 161 postów

Napisano 26 lutego 2013 - 19:02

Nie rozumiem po co pozew? Oni idą TOBIE na rękę, bo udostępniają nadajniki innych operatorów, żebyś mógł mieć zasięg nawet u szatana w d***e. To, że bateria średnio trzyma na takim ustawieniu, to nie jest wina operatora, tylko producenta telefonu, bo taryfy nie zmieniałem, a dopiero z iPhone'em zaczęły się problemy z baterią. Tak nawiasem mój poprzednik to HTC HD2, który miał TRAGICZNĄ baterię, niezależnie od operatora. Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych