Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dostępnośc kart Nano SIM - Plus GSM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek M.

Bartek M.
  • 27 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 stycznia 2013 - 22:43

Witam, czy ktoś się orientuje jak załatwić kartę nano sim w plusie? Pozdrawiam.

#2 japusz

japusz
  • 361 postów

Napisano 06 stycznia 2013 - 23:25

Iść i wyrazić swoje zainteresowanie tą kartą? :)

#3 gangsta529

gangsta529
  • 10 postów
  • SkądMosina, Poland

Napisano 07 stycznia 2013 - 02:07

Jeżeli posiadasz swoją kartę SIM w promocji plusmix lub abonamencie musisz udać się ze swoją kartą do salonu i swoim dowodem tożsamości, za 11 zł na miejscu zostanie Ci wyrobiona karta nano sim z nadanym nowym numerem pin, nie wiem jak to wygląda z nie zarejestrowanym numerem.

#4 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 07:52

Akurat nie jest to takie proste, bo w wielu salonach kart nano zwyczajnie nie ma na stanie.

#5 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 09:25

Witam, np. w salonie firmowym Plusa na ul Chmielnej 19 w W-wie (w piątek mieli), kartę abonamentową za pierwszym za darmo, następnym razem 12,5 zł, natomiast zarejestrowaną karte przedpłaconą, za darmo.(dostałem karte LTE , włożyłem do ipada mini(carrier 13.5), podobno działa lte...a na iphone5(carrier 13.0 nie działa, jak się znajdę w zasięgu to sprawdzę). Pozdrawiam.

#6 eotheod

eotheod
  • 7 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 11:41

Warszawa - Galeria mokotów 12,5 zl od ręki (oferuja też przycięcie za 11 zł...).

#7 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 11:44

W Warszawie to akurat się nie dziwię, ale w mniejszych miastach jest duży problem.

#8 Booolek

Booolek
  • 252 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 14:25

Generalnie powinno być tak że jak jest iPhone 5 w salonie to powinni mieć i na stanie Nano SIM :) Najlepiej weź telefon i podzwoń po najbliższych punktach czy mają zajmie Ci to może z 10 minut :) Najwyżej dotniesz - Docinamy MicroSIM do nanoSIM - Blogi - MyApple.pl

#9 japusz

japusz
  • 361 postów

Napisano 07 stycznia 2013 - 15:08

Jeżeli posiadasz swoją kartę SIM w promocji plusmix lub abonamencie musisz udać się ze swoją kartą do salonu i swoim dowodem tożsamości, za 11 zł na miejscu zostanie Ci wyrobiona karta nano sim z nadanym nowym numerem pin, nie wiem jak to wygląda z nie zarejestrowanym numerem.


Z tego co wiem nie ma potrzeby udawać się tam z aktualną kartą sim. Wystarczy,że mamy nr zarejestrowany i idziemy,mówimy,że chcemy nową kartę i tyle. Jak mają na miejscu to aktywują tą,a starą dezaktywują.

#10 Tony_Halik

Tony_Halik
  • 44 postów
  • SkądChrzanów, Poland

Napisano 07 stycznia 2013 - 22:41

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie bo z racji tego że prowadzę APS Plus to znam sprawę bardzo dobrze. Z zasady karty nanaSIM sim są dostępne w Salonach Firmowych w takich zwykłych punktach jest bardzo ciężko z dostępnością. Wymiana karty SIM jest z założenia płatna, w przypadku Simplusa, MixPlusa kosztuje to 12,30 natomiast abonament 50+VAT. Są oczywiści od tego odstępstwa np. jeżeli karta jest uszkodzona (w trybie reklamacyjnym) albo stara (z przed 2000 roku). Oczywiście to wszystko ma miejsce w zwykłych APS'ach natomiast w salonach firmowych mają większy poziom uprawnień i mogą modyfikować te opłaty

#11 TomBlack

TomBlack
  • 129 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 08:26

Wymiana karty SIM jest z założenia płatna, w przypadku Simplusa, MixPlusa kosztuje to 12,30 natomiast abonament 50+VAT.


Nie bardzo rozumiem. Może ktoś mi rozjaśni z jakiej racji, Ci płacący abonament musza ponieść koszta około 60 złotych, a ci z telefonem na kartę mniejsze. Czy to jest podyktowane procedurami czy jeszcze czymś?

Słyszałem, że w orange wymieniają za darmo, w t-mobile, te opłaty też nie są zbyt wysokie, a tutaj jest strasznie drogo... Przy czym koszta mogą być modyfikowane...?

#12 Tony_Halik

Tony_Halik
  • 44 postów
  • SkądChrzanów, Poland

Napisano 08 stycznia 2013 - 23:23

TomBlack nie pytaj mnie dlaczego tak jest. Tak sobie wymyślił operator.
Co kilka dni muszę świecić oczami przed klientami którzy chcą wymienić kartę.
Co do modyfikacji to chodziło mi o to że jak przyjdziesz do zwykłego punktu to nie ma możliwości aby wymienić ci kartę za free poza kilkoma konkretnymi sytuacjami (np. do 30 dni od przedłużenia umowy, stara karta tzn. z przed 2000 roku, wymiana kart do iplusa na nowe LTE).
Możesz wymienić kartę płatnie i od razu napisać klientowi reklamację że karta nie działała i prosisz o bezpłatną wymianę ale to już zależy od działu reklamacji czy anulują tą opłatę.
A w salonie firmowym jeżeli potwierdzą że ta karta nie działa to prawdopodobnie wymienią ją bez tego pisania reklamacji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych