Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Radio internetowe przez sieć 3G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dopesi

dopesi
  • 68 postów

Napisano 04 stycznia 2013 - 15:23

Witam, Chciałbym poznać Wasze doświadczenia związane ze słuchaniem radia internetowego przy pomocy aplikacji takich jak np Tuba FM itp na sprzętach typu Iphone. Ja korzystam z 3G w sieci Orange. Często zdarza mi się słuchać radia internet. idąc do pracy, natomiast na dłuższą metę jest to denerwujące, ponieważ sieć 3G w przypadku Orange (Tychy) nie działa najlepiej i są "punkty" w mieście, gdzie zasięg spada i przełącza telefon do trybu EDGE (na którym radia się już nie posłucha). Która sieć w związku z tym oferuje w miarę możliwości dobry zasięg 3G w miastach, co polecacie? Czy fakt, że Iphone (4S 16gb) samodzielnie w pewnych miejscach przełącza się na EDGE (nawet jak pokazuje prawie wszystkie "kreski zasięgu 3G) jest czymś normalnym?

#2 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 04 stycznia 2013 - 15:43

Nie otrzymasz ścisłej odpowiedzi, chyba że od osoby, która pokonuje Twoją trasę w Twoim mieście :) Wszystkie pozostałe odpowiedzi będą subiektywne. W moim przypadku, a jestem z Tarnowa używam sieci 3G u operatora Plus GSM. W zasadzie w obrębie całego miasta i poza nim jestem w zasięgu 3G. Jakość jest rewelacyjna. Nie tylko słucham radia, ale również oglądam telewizję, czy filmy na Youtube w HD bez żadnych ścinek. Ale za to Plus GSM u mnie może działać wyśmienicie, a u Ciebie słabo.

#3 dopesi

dopesi
  • 68 postów

Napisano 04 stycznia 2013 - 16:04

Użytkownicy Plusa u mnie w mieście też trochę narzekają, z kolei fani T-Mobile jest zadowoleni. Co do Orange opinie są różne, czekam na wypowiedzi osób, które słuchają radia przez 3G.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych