Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet iPhone 4.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crimandoz

Crimandoz
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 14:02

Witam. 28 grudnia zmieniłem sobie abonament i automatycznie miał zostać włączony internet. Dziś w szkole wchodząc na Facebooka itp. zauważyłem że internet pobiera normalnie pieniądze za wejście na stronki. Proszę o pomoc co zrobić co włączyć bądź co wyłączyć by nie pobierał mi pieniędzy tylko to co mam w pakiecie . Pozdro !

#2 mateuszns1

mateuszns1
  • 138 postów
  • SkądNowy Sącz/Kraków

Napisano 02 stycznia 2013 - 14:07

widać nie masz darmowego internetu

#3 Crimandoz

Crimandoz
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 14:17

no niby Pani mówiła że włączy tą usługę także wierzyłem jej ale widzę że .. umowa była telefonicznie zmieniana. Wie ktoś może gdzie teraz zadzwonić albo co zrobić żeby sie dowiedzieć czy jest ten net czy go nie ma ? A jakieś ustawienie muszą być ? Bluetooth coś podobnego?

#4 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 02 stycznia 2013 - 14:34

Zadzwonić do BOK. Podaj nam swoje dane my zadzwonimy za Ciebie.

#5 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 15:26

W dobie dzisiejszej "automatyzacji" trzeba byc lekko ograniczonym, zeby samemu tego nie zrobic... Wystarczy wejsc na strone orange i sie zalogowac, a tam mozesz zmieniac co ci sie podoba, tam tez wejdziesz w zakladke pakiety i wybierzesz sobie jaki internet chcesz...sprawdzisz czy masz wlaczony itd. Chyba, ze jestes taki ciezki umysl, to wtedy polecam przejsc sie do salonu jak masz blisko, bo na bok nie ma co dzwonic xd

#6 Crimandoz

Crimandoz
  • 3 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 15:37

Byłem w salonie i powiedział że nie może sprawdzić i mam zadzwonić na *600 a że wszystko jest na Mame zrobione to czekam aż wróci z pracy. na stronie nie ma żadnej usługi włączonej a po za tym jest nie zmieniona taryfa a już doładowanie dostałem w wyższej stawce więc sądze że powinno już to być.

#7 iPit

iPit
  • 143 postów
  • SkądK-ce

Napisano 02 stycznia 2013 - 23:36

Zawsze możesz wyłączyć dane sieci komórkowej w ogólne aby Ci nie pobierała kasy za neta.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych