Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tani pokrowiec na Macbooka 13"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zephi

Zephi
  • 192 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 00:56

Tak, to ktorys taki temat z kolei i nie, nie wiem gdzie go umiescic, wiec umieszczam go tutaj. Poszukuje taniego pokrowca, ktory uchroni moj zdecydowanie za drogi komputer przed uszkodzeniami przy przenoszeniu go w plecaku/torbie. Zamysl jest taki, by komputer umieszczony w takim pokrowcu przenoszony byl w plecaku wlozony miedzy dlugopis i kilka kartek gdy wybieram sie na uczelnie, i w tym czasie ma sie mu nic nie stac gdy kierowca opoznionego autobusu zapierdziela po wszystkich mozliwych dziurach w jezdni, a komputer w plecaku obija sie o moje kosciste kolana. Jestem w stanie pojsc do Media Marktu i kupic ktorys z dostepnych tam tanich pokrowcow, bo kompletnie sie na tym nie znam i szczerze mowiac nie mam potrzeby/ochoty zaglebiac sie w technologie stosowane w takich pokrowcach, ale skoro moge, to czemu by sie nie spytac bardziej doswiadczonych. Pokrowiec ma spelniac tylko i wylacznie jedna funkcje: ma zapezbieczac komputer przed obiciami, zarysowaniami i rozpryskami wody. Moze byc w kropki, samochody, spidermany, kotki, nie wazne, byle nie kosztowal zbyt wiele - jestem przedstawicielem grupy "kupuje komputer za 4.5 tysiaca, a nie stac go na aplikacje za dwa dolary". Z gory dzieki :)

#2 sowalski

sowalski
  • 299 postów
  • SkądLegnica, PL

Napisano 02 stycznia 2013 - 16:51

Ja mogę polecić pokrowiec tucano second skin. Używałem go ja a teraz moja siostra, łącznie 2,5 roku. Znakomicie chroni komputer amortyzując wszelkie uderzenia i dodatkowo zabezpiecza go przed przypadkowym wysunięciem się z pokrowca. Z tego co pamiętam kosztuje ze 100 zł ale na prawdę warto. Z tańszymi nie miałem do czynienia.

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 stycznia 2013 - 17:41

Polecam be.ez lub crumpler, przy czym zauważalnie lepszej jakości jest be.ez.

#4 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 02 stycznia 2013 - 18:03

Polecam be.ez lub crumpler, przy czym zauważalnie lepszej jakości jest be.ez.


A porównując be.ez i tucano ?

#5 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 stycznia 2013 - 09:04

Tucano jest cieniutkie, be.ez ma podwójny materiał, a kosztują tyle samo. Od Tucano, wolę Crumpler, ze względu na grubszy materiał i duże zamki.

#6 soil

soil
  • 100 postów
  • SkądBielsko-Biała, Poland

Napisano 03 stycznia 2013 - 14:58

Jak masz w okolicy TK Max, to możesz tam kupić za około 20zł oryginalne pokrowce Incase (przynajmniej ja kupiłem - a było ich sporo).

#7 DrunkenBear

DrunkenBear
  • 174 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 03 stycznia 2013 - 19:39

Od dwóch lat używam Tucano aluminium alloy second skin i nie mam do niego zastrzeżeń. A noszę głównie laptopa w plecaku i nic mu się jeszcze nie stało. Faktycznie nie jest za gruby materiał, ale wszystko jest kwestią jak się przenosi. Jak zaliczysz wykładkę na śliskiej drodze, to żaden pokrowiec nie uratuje sprzętu ;D

#8 krisvader

krisvader
  • 27 postów
  • SkądLeszno, PL

Napisano 05 stycznia 2013 - 01:29

Polecam kupić sobie kawałek filcu na allegro i uszyć samemu :) Świetnie wygląda i dobrze chroni, a koszt takiego arkusza 1m x 1,6m to niecałe 20zł, więc dość dobra inwestycja.

#9 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 05 stycznia 2013 - 01:36

Polecam kupić sobie kawałek filcu na allegro i uszyć samemu :) Świetnie wygląda i dobrze chroni, a koszt takiego arkusza 1m x 1,6m to niecałe 20zł, więc dość dobra inwestycja.


Masz zdjęcie swojego dzieła ?:D

#10 sowalski

sowalski
  • 299 postów
  • SkądLegnica, PL

Napisano 06 stycznia 2013 - 23:30

Dołączam się do pytania Zakino :)

#11 The Bubu

The Bubu
  • 23 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 stycznia 2013 - 23:50

Ze swojej strony mogę polecić G-Form Extreme Sleeve. Możesz poszukać recenzji na YouTube; to czy są wiarygodne musisz stwierdzić już sam. Do nabycia za ok. 200 zł.; swój kupiłem właśnie, żeby wrzucać laptopa (a wcześniej iPada w innym pokrowcu tej samej firmy) do plecaka i zasuwać na uczelnię. iPad parę razy upadł i nic mu do tej pory nie jest, laptopem jednakże wolałbym nie rzucać. :razz:

#12 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 06 stycznia 2013 - 23:52

BE.EZ jest bardzo fajny, tez polecam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych