Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ADOBE CS 3 DESIGN PREMIUM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 amstaz

amstaz
  • 6 postów

Napisano 12 września 2007 - 23:06

Witam! Mam takie pytanko, dostałem w prezencie pakiet ADOBE CS 3 DESIGN PREMIUM.
Niestety nie mam IMACA, wiec chcialbym go odsprzedac, pudelko nie naruszone itd.
To ten dokładnie:
[URL="http://www.promise.pl/sklep/pages/product.aspx?pid=41874&hid=0"]http://www.promise.pl/sklep/pages/product.aspx?pid=41874&hid=0[/URL]

Czy jest w ogole szansa, ze sprzedam go za 7500zł?
Prosiłbym o wszelkie informacje dot. sprzedaży.
Pozdrawiam

#2 jabco

jabco
  • 490 postów
  • Skądnie z tąd...

Napisano 12 września 2007 - 23:21

Ja bym go sprzedal i kupil MBP :F ale w razie czego zrobil backupa tych plytek gdyby sie naruszyly podczas transportu do szczesliwego nabywcy ;)

#3 amstaz

amstaz
  • 6 postów

Napisano 12 września 2007 - 23:29

Nie chce otwierac tego pudelka bo boję się, że już go pozniej nie sprzedam ... Ale czy ta cena jest odpowiednia? Czy za mało? I czy w ogole jest szansa na to ze to w ogole sie sprzeda? Co do przesylki to bede naciskal na odbior osobisty ...

#4 norbertcala

norbertcala
  • 1 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2007 - 23:36

Za Ta cene raczej nie masz szans sprzedac bo 1. Mac to nie do konca popularna platforma 2. Jak ma wydać 7,5 koła to wole mieć FV i odliczyć VAT + koszty Liczył bym na max 4 koła no moze 5

#5 amstaz

amstaz
  • 6 postów

Napisano 12 września 2007 - 23:47

mhmmm 5 ... no to pięknie :sad:

---- Dodano 13-09-2007 o godzinie 00:48 ----
To ile taki kupiec może sobie odliczyć tego VAT z zakupu?

#6 Michal1980

Michal1980
  • 89 postów

Napisano 13 września 2007 - 00:02

A kto takie prezenty robi?????? Przeciez ten kto Ci go wręczał chyba wiedział, że nie masz maca. Twój Adobe CS3 albo gdzies zwinąłeś, albo pochodzi z innego nielegalnego źródła. P.S. Napewno nie sprzedaż za 7500zl bo nie masz faktury zakupu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zapłaci tyle.

#7 amstaz

amstaz
  • 6 postów

Napisano 13 września 2007 - 00:07

A kto takie prezenty robi??????
Przeciez ten kto Ci go wręczał chyba wiedział, że nie masz maca.
Twój Adobe CS3 albo gdzies zwinąłeś, albo pochodzi z innego nielegalnego źródła.

P.S. Napewno nie sprzedaż za 7500zl bo nie masz faktury zakupy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zapłaci tyle.


Wypraszam sobie! Wygrał i nie miał co z tym zrobić

#8 jabco

jabco
  • 490 postów
  • Skądnie z tąd...

Napisano 13 września 2007 - 00:08

Moge sie mylic ale w naszym pieknym kraju chyba dowod zakupu jest integralna czescia licencji.

#9 Michal1980

Michal1980
  • 89 postów

Napisano 13 września 2007 - 00:13

Napisz jaki to konkurs. Też chętnie wziąłbym następnym razem udział. Twoja bajka mnie irytuje. Normalnie zdobywając taką nagrodę to z ciekawości kaźdy zajrzałby do środka. A twój pakiet jest w stanie nienaruszonym.

#10 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 września 2007 - 00:13

@amstaz czyzby w katowicach wygrane ? @michal 1980 APPLE ROAD SHOW katowice lub poznan wiem ze w k-ce wlascie cs3 wygral wlasciciel pc to moze jest wlasnie nasz szczesliwiec

#11 Michal1980

Michal1980
  • 89 postów

Napisano 13 września 2007 - 00:21

madlaq szkoda ze odpowiadasz za niego. teraz może się za kogos podać :)

#12 amstaz

amstaz
  • 6 postów

Napisano 13 września 2007 - 00:23

Michal1980 nie zalezy mi na Twoim zaufaniu. Zadałem pytanie i dostałem odpwiedź, dziękuję.

#13 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 września 2007 - 09:25

Ja bym go sprzedal i kupil MBP :F ale w razie czego zrobil backupa tych plytek gdyby sie naruszyly podczas transportu do szczesliwego nabywcy ;)


Taa, i zainstalował, i aktywował, po czym szczęśliwy nabywca się zdziwi i już nie będzie taki szczęśliwy. Z takim cwaniakowaniem to raczej na bazar idź.

#14 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2007 - 12:57

Czy jest w ogole szansa, ze sprzedam go za 7500zł?
Prosiłbym o wszelkie informacje dot. sprzedaży.
Pozdrawiam


Na stronie którą pokazałeś jest już cena netto po odliczeniu podatku człowiek prowadzący działalność zapłaci za to ok 5649 zł.
Osoba kupująca w sklepie będzie też miała fakturę więc będzie mogła używać programu w firmie bez problemów a w Twoim wypadku gdy nie ma potwierdzenia zakupu i faktury sprawa jest podejrzana.

Mało kto kupuje taki zestaw do użytku domowego. Więc może być kłopot ze sprzadażą. W każdym razie musiałbyś znaleźć jakiegoś młodego zapaleńca aby sprzedać powyżej 5600 zł...

Pzdr
Jacek

#15 Pavo

Pavo
  • 19 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2007 - 15:26

Ja też wygrałem w poznaniu wczoraj :) kto był ten widział. Też chciałbym odsprzedać może za 3000. licencja jest wazna z oryginalnymi nośnikami. Na maczki nie ma takich obostrzeń jak na np: Windę że musisz udowodnić że kupiles program w salonie. Poza tym dostać od wujka z ameryki też można - niekoniecznie z fakturą. P.S Michal1980 - pojedź sobie kiedys na sympozjum to może coś wygrasz. Jak się ignorancie nie interesujesz wydarzeniami z życia Appla w Polsce to nie obrażaj innych dookoła.

#16 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 13 września 2007 - 15:53

[QUOTE=Pavo;372733]Ja też wygrałem w poznaniu wczoraj :) kto był ten widział. Też chciałbym odsprzedać może za 3000. licencja jest wazna z oryginalnymi nośnikami. Na maczki nie ma takich obostrzeń jak na
np: Windę że musisz udowodnić że kupiles program w salonie. Poza tym dostać od wujka z ameryki też można - niekoniecznie z fakturą.
[\quote]
A mozesz czegos takiego w firmie uzywac?

#17 Hektor

Hektor
  • 1 570 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 września 2007 - 16:23

Ja też wygrałem w poznaniu wczoraj :) kto był ten widział. Też chciałbym odsprzedać może za 3000. licencja jest wazna z oryginalnymi nośnikami. Na maczki nie ma takich obostrzeń jak na
np: Windę że musisz udowodnić że kupiles program w salonie. Poza tym dostać od wujka z ameryki też można - niekoniecznie z fakturą.


P.S

Michal1980 - pojedź sobie kiedys na sympozjum to może coś wygrasz. Jak się ignorancie nie interesujesz wydarzeniami z życia Appla w Polsce to nie obrażaj innych dookoła.


Zadzwon do wimalu jak to dokladnie z licencja i przywozonymi z usa programami wyglada.
Kazdy program z jaki mam (a pare ich mam) jest wazny z dowodem zakupu, bez niego ma wartosc nosnika.

#18 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2007 - 19:11

Panowie spokojnie, bez wycieczek personalnych zaraz:!: Co do wygranych to potwierdzam że taki zestaw byl do wygrania na ARS 2007 i @amstaz jest zapewne szczęśliwcem z Katowic. Czy pójdzie za tę cenę? Śmiem wątpić ale to już jego sprawa.

#19 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 września 2007 - 19:17

Tylko czy w takiej sytuacji, osoba ktora wygrala taki zestaw, jest na rowni z kims, kto go sciagnal z interentu? Bo przeciez ona tez nie posiada dowodu zakupu.

#20 JacekM3

JacekM3
  • 170 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2007 - 20:52

Zadzwon do wimalu jak to dokladnie z licencja.


Jeśli o mnie chodzi, gdybym wygrał taki zestaw to używałbym w swojej firmie, skoro wygrałem to mi się należy.

Może tylko po imprezie poprosiłbym o jakieś potwierdzenie na piśmie. ;-)

J

ps. byłem kilka razy na prezentacjach Adobe, na prezentacji Quarka i Corela.... i kurcze jedyne co wygrałem to mp3 MuVo Creativa... :sad: ale przynajmniej się najadłem (kanapki z kawiorem, łososiem i z innymi rzeczami których nie rozpoznałem ;-) )

#21 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 września 2007 - 20:56

Panowie spokojnie, bez wycieczek personalnych zaraz:!:


Sam zacząłeś to się nie dziw teraz.

#22 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2007 - 21:25

Sam zacząłeś to się nie dziw teraz.


Przepraszam @Pank ale w którym miejscu???

---- Dodano 13-09-2007 o godzinie 20:27 ----

Tylko czy w takiej sytuacji, osoba ktora wygrala taki zestaw, jest na rowni z kims, kto go sciagnal z interentu? Bo przeciez ona tez nie posiada dowodu zakupu.


No chyba raczej nie, bo przecież wygrała go w oficjalnym konkursie w procesie losowania. Jednak nadal pozostaje pytanie jak może to potem udowodnić np. czy SAD prowadzi jakąś dokumentację czy coś, chociaż myslę że pokazanie orginalnego nośnika i pudełka zamknęło by sprawę.
  • pank lubi to

#23 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 września 2007 - 21:29

Przepraszam @Pank ale w którym miejscu???


Eee, bardzo przepraszam, to nie ty tylko michałcośtam, pomyliło mi się.

#24 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 września 2007 - 21:33

Tak myślałem, spoko :lol:

#25 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 września 2007 - 22:00

luke_z: tez tak mysle, byloby to dosc logiczne, ale nigdy nic nie wiadomo ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych