Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Adobe CS6 - brak polskich znakow w menu, literowki itd...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 Homik

Homik
  • 173 postów
  • SkądWawa

Napisano 29 grudnia 2012 - 00:17

Ok chato zgadzam się. Czytając na forum o ilości niespodzianek i niedoróbek i biorąc pod uwagę że zostaliśmy zmuszeni do zapłacenia za upgrade mnie już się robi słabo :D Wgram to pewnie w okolicach połowy roku. Poczytamy popatrzymy. Powodzenia :)

#27 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 03 stycznia 2013 - 10:44

Ale polskie wersje tez maja dzialac. Nie jestem ich zwolennikiem ale skoro cos produkuja to ma dzialac. To nie kosztuje 23 zl tylko troche wiecej. Najgorsza jest bezsilnosc, bo nawet nie ma sie do kogo odwolac:)

#28 sg : :

sg : :
  • 2 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 13:34

Jesli uzywasz SL i polskiej wer CS6 (jak np ja:) to musisz w Preferencjach Systemowych jako _pierwszy_ ustawic jezyk polski (przeciagnij go po prostu na gore). Przerestuj kompa i wzystko powinno grać.

#29 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 09 stycznia 2013 - 10:22

Ok, dzis sprobuje:) aczkolwiek dalej tocze wymiane pogadow z supportem Adobe i jestem na etapie przeslania im wyciagu z system profilera:)

#30 petronews

petronews
  • 2 postów

Napisano 14 stycznia 2013 - 13:51

mcfrey, u mnie to samo przy konfiguracji Mountain Lion (ang.) + Adobe CS6 Design Standard (pol.). Żenada. Brakuje też dynamicznej szukajki w "pomocy".

#31 mcfrey

mcfrey
  • 424 postów
  • SkądGizycko

Napisano 23 stycznia 2013 - 12:59

Ja zmienilem jezyk systemu na polski bo reakcji ze strony Adobe sie nie doczekam:) Oni chyba przeciagaja az ukaze sie np. CS6.5 i kaza kupic nowy:)

#32 petronews

petronews
  • 2 postów

Napisano 11 marca 2013 - 12:11

Ja ciągle próbuję się z nimi dogadać. Bezskutecznie. Zauważyłem także kolejne błędy – nieprzetłumaczone komunikaty dialogowe, masakra.

#33 Śfieży

Śfieży
  • 909 postów

Napisano 11 marca 2013 - 18:57

Dokładnie będzie to pakiet CS7. W sprzedaży pojawi się w ostatnim tygodniu kwietnia lub drugim tygodniu maja.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych