Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Ogólne] Uniwersalny Widget do SMS ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Obecny

Obecny
  • 489 postów
  • SkądTralee, Co.Kerry, Ireland

Napisano 10 września 2007 - 15:44

pilnie poszukiwany, lub cos co pozwoli wysylac smsy z irlandzkiej sieci O2 co miesiac mam 300 darmowych smsow ale wchodzenie na strone i logowanie sie jest dosc uciazliwe, moze ktos cos polecic ? moze jest jakas w miare uniwersalna aplikacja ktora rozwiaze moj problem

#2 kapelek

kapelek
  • 207 postów
  • SkądMazatlan, Meksyk

Napisano 12 września 2007 - 23:46

To ja bym tutaj chcial zapytac przy okazji, czy zna ktos jakis spob na wysylanie sms'ow na meksykanska siec TelCel?

#3 Obecny

Obecny
  • 489 postów
  • SkądTralee, Co.Kerry, Ireland

Napisano 13 września 2007 - 00:22

probowales z jakiegos betamaxa ? np voipcheap.com ? akurat tam mam konto i jesli jestes w stanie to sprawdzic to daj znac na prv numer tel z tej sieci z kierunkiem i jaki tekst mam wyslac a ty ie dowiesz czy doszlo, koszt to 1cent (eurocent)

#4 gr2esiek

gr2esiek
  • 144 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 września 2007 - 14:50

moze to?
http://myapple.pl/sh...?t=15910&page=2

#5 Obecny

Obecny
  • 489 postów
  • SkądTralee, Co.Kerry, Ireland

Napisano 21 września 2007 - 15:23

znalazlem cos co obsluguje irlandzka siec o2 i jest to http://www.emeraldion.it/ sprawdza sie swietnie

#6 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 08 lipca 2008 - 00:56

Też szukałem czegoś niedawno, do AT&T można wysyłać mailem:
Answer Center | AT&T, formerly Cingular

#7 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 09 lipca 2008 - 01:44

pilnie poszukiwany, lub cos co pozwoli wysylac smsy z irlandzkiej sieci O2
co miesiac mam 300 darmowych smsow ale wchodzenie na strone i logowanie sie jest dosc uciazliwe, moze ktos cos polecic ?
moze jest jakas w miare uniwersalna aplikacja ktora rozwiaze moj problem


Nie wiem czy to rozwiązuje twój problem ale możesz wysyłać SMS z HakoreSMS za pomocą płatnej bramki (od wersji 1.7) - działa zdaje się na cały świat.

#8 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 09 lipca 2008 - 10:34

Nie wiem czy to rozwiązuje twój problem ale możesz wysyłać SMS z CITYnet Przekierowanie... za pomocą płatnej bramki (od wersji 1.7) - działa zdaje się na cały świat.


No to było super, niestety nie mogę się zarejestrować w tej Era Omnix, ale jesteś pewien że EraOmix wysyła na cały świat a nie tylko na PL?

#9 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 09 lipca 2008 - 10:42

wiesz... nie jestem pewien czy EraOmnix (bramka multimedialna) wysyła na świat, ale na pewno bramka z gsmservice.pl obsługuje cały świat. A tę bramkę obsługuje HakoreSMS.

Musisz sie zalogować na Bramka SMS załadować konto i utworzyć dostęp przez API (tam się klika), następnie wpisać parametry dostępu przez API do widgetu HakoreSMS. (do tego celu musisz skorzystać z wersji 1.7.D.beta5 widgetu)

pozdrawiam.

#10 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 09 lipca 2008 - 13:40

No to spoko zrobię tak, zmylił mnie ten napis Era Omnix na widgecie:
Dołączona grafika

#11 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 09 lipca 2008 - 13:43

huski: ten ekran ktory pokazales jest z wersji 1.6. Pobierz wersje 1.7.D.beta5 stad: 1.7.D.beta, tam bedzie to wygladalo troche inaczej ;)

#12 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 09 lipca 2008 - 14:04

Super, dzieki za dop. ściągnę sobie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych