Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oficjalna aplikacja YouTube


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamil359

kamil359
  • 23 postów

Napisano 05 grudnia 2012 - 09:46

Witam. Jakiś czas temu pojawiła się oficjalna aplikacja YouTube. Wszystko ładnie śmiga, tylko jest jeden minus jeśli chodzi o korzystających z aplikacji na wolniejszych łączach. Nie mogę znaleźć możliwości ustawienia ładowanej rozdzielczości filmu? Jest to bardzo duże utrudnienie, ponieważ trzeba czekać aż załaduje się przyzwoita część filmu, a buforowanie w tle nie działa. Ma ktoś jakieś pomysły?


https://itunes.apple...d544007664?mt=8

#2 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 grudnia 2012 - 09:56

Ja mam, usuń ten szajs i zainstaluj Jasmine.

#3 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 05 grudnia 2012 - 09:59

Usuń ten szajs i usuń drugi szajs zwany Jasmine i zainstaluj Mc Tube Pro :) mozesz sobie wybierac jaka tylko chcesz rozdziałke.

#4 kamil359

kamil359
  • 23 postów

Napisano 05 grudnia 2012 - 10:28

Axelvaak, a możesz mi powiedzieć jakie dodatkowe fukncje są w płatnej wersji McTube Pro?

#5 maly10000

maly10000
  • 93 postów
  • SkądCzeladź/Katowice

Napisano 05 grudnia 2012 - 10:39

Wczoraj pojawił się update Youtube (dodał m.in. obsługę iPada) i jest już całkiem niezły. Pierwsza wersja była rzeczywiście dramatyczna, niestety w nowej nadal rozdzielczości filmu nie da się ustawić.

#6 Axellvak

Axellvak
  • 1 938 postów
  • Płeć:
  • SkądEarth

Napisano 05 grudnia 2012 - 10:40

Nie wiem jakie sa w niepłatnej wersji.. możesz zmieniać rozdziałke w wersji free? odtwarzać w tle? pobierac filmy?

- - - Połączono posty - - -

Wczoraj pojawił się update Youtube (dodał m.in. obsługę iPada) i jest już całkiem niezły. Pierwsza wersja była rzeczywiście dramatyczna, niestety w nowej nadal rozdzielczości filmu nie da się ustawić.


Czyli twoj post niczego nie wniósl. Dziekujemy

#7 kamil359

kamil359
  • 23 postów

Napisano 05 grudnia 2012 - 11:17

Nie wiem jakie sa w niepłatnej wersji.. możesz zmieniać rozdziałke w wersji free? odtwarzać w tle? pobierac filmy?


- - - Połączono posty - - -

Z tego co patrzę teraz, rozdziałke zmieniać mogę, pobierać filmy mogę (ale nie wiem czy są jakieś limity), nie mogę odtwarzać w tle. Ale widać, że aplikacja jest ogarnięta.

#8 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 grudnia 2012 - 12:47

W nowym YT nie można nadal w tle odtwarzać więc do wyrzucenia, Jasmine działa idealnie.

#9 Eldest

Eldest
  • 222 postów

Napisano 11 grudnia 2012 - 12:59

Nowy YT taki na 2 razy w Jasmine ostatnio miałem buga ,że w 720p nie chciało mi wyświetlać,wysłałem wiadomość do supportu nic nie odpisali -.-

#10 Loaderr

Loaderr
  • 38 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 11 grudnia 2012 - 17:01

Rzeczywiście jest problem z youtubem na wolnych łączach. Znalazłem inny (nie zbyt dobry jednak) sposób. Kilknąć w dowolne inne miejsce (te niezaładowane też). Mi to pomagało na przycinki i brak możliwości odtworzenia filmu bez ponownego wczytywania filmu. Sama aplikacja bardzo fajna. Wersja na iPada jest świetna. Jednak na wyświetlaczach np. takiego toucha 4g to średnio, troszeczkę zbyt mało czytelne. Ogólnie przyjemnie

#11 Loaderr

Loaderr
  • 38 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 25 grudnia 2012 - 13:05

iPad 4 - niska jakość filmów na youtube Witam. Na moim iPadzie 4 filmy na youtube są czasami w bardzo słabej jakości. Oglądam film, początkowo jakość jest w porządku, ale po chwili obraz jest tak słaby, ze filmu prawie nie da się oglądać. Czy ktoś wie, czy jest jakiś sposób na ustawienie stałej jakości filmu, żeby nie slabla? Chciałem tylko nadmienic, ze używam aplikacji youtube dostępnej na app store.

#12 koliberek1

koliberek1
  • 1 091 postów
  • SkądRadom, Poland

Napisano 25 grudnia 2012 - 13:36

Moze gubisz zasieg wifi i automtycznie po przelaczeniu na 3g zmniejsza jakosc wideo, zeby oszczedzic transfer. Polecam aplikacje mctube z appstore. Tam mozesz wybierac jaka chcesz miec jakosc wideo podczas ogladania i do tego pobierac filmy na dysk.

#13 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 25 grudnia 2012 - 16:00

Witam. Na moim iPadzie 4 filmy na youtube są czasami w bardzo słabej jakości. Oglądam film, początkowo jakość jest w porządku, ale po chwili obraz jest tak słaby, ze filmu prawie nie da się oglądać. Czy ktoś wie, czy jest jakiś sposób na ustawienie stałej jakości filmu, żeby nie slabla? Chciałem tylko nadmienic, ze używam aplikacji youtube dostępnej na app store.

To o czym piszesz moze byc zaleta i wada :D
Z tego co sam zauwazylem to wbudowany youtube odtwarza chyba filmiki w najwyzszej dostepnej jakosci i to niezaleznie czy masz beznadzejnie wolne lacze itd. a youtube w appstore to od google, odtwarza filmiki w zaleznosci od lacza...i to niby jest zaleta, bo jak masz slabego neta to w slabej jakosc leci film i sie szybko buferuje.
I tu przechodze do sedna sprawy xd
To zalezy od twojego lacza, ping ci pewnie skacze jak szalony i slaby transfer masz i youtube zamoczynnie ci przelacza na najslabsza jakosc...ja mam podobny problem co ty i troche to jest denerwujace, jedyne wyjscie to chyba ogladac na tej wbudowanej.

#14 Pietruszkowy2

Pietruszkowy2
  • 3 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 00:49

Posiadam, ipada2 i oficjalna aplikacje youtube, ale to jak ona dziala to chyba jakas kpina. Siedze w domu metr od wifi, internet smiga ladnie, wlaczam youtube app wyszukuje film wlaczam i... nic. Film albo w ogole sie nie wlaczy albo bedzie sie ladowac wiecznosc. 5 sekund pozniej wlaczam safari, youtube.com, ten sam film i wczytuje sie od razu.

#15 kamil359

kamil359
  • 23 postów

Napisano 01 marca 2013 - 09:49

Wczoraj była aktualizacja aplikacji. Jednym z błędów poprawionych jest: "Improved streaming over slow WiFi connetion" ale pod tym względem nic się nie zmieniło, przynajmniej u mnie ;)

#16 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 04 marca 2013 - 07:50

Zmienilo sie to, ze moge aplikacja sterowac YouTube'em na XBOXie i PS3 ;-). Uwazam to za duzy plus!

#17 bontek

bontek
  • 8 postów

Napisano 10 marca 2013 - 19:51

Niewazne jak spadasz ale wazne jak ladujesz..

#18 vril13

vril13
  • 17 postów

Napisano 18 kwietnia 2013 - 10:52

Od dzisiaj nie mogę się zalogować na konto YT (iPad3) wyskakuje info, że błędny jest login lub haslo:?: Poproszę o pomysły :idea: Z góry dzięki za odzew.

#19 kamil359

kamil359
  • 23 postów

Napisano 18 kwietnia 2013 - 14:42

Próbowałeś wyłączyć i włączyć iPada?

#20 vril13

vril13
  • 17 postów

Napisano 18 kwietnia 2013 - 15:34

Wiele razy, zmieniłam też hasło ale nic to nie dało. Sama aplikacja działa, nie mogę się tylko zalogować na swoje konto. Na innych aplikacjach YT loguję się bez problemu, więc to nie kwestia błędnego loginu i hasła. Chodzi mi o YT wgrane standardowo na iPada3.

#21 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 18 kwietnia 2013 - 16:17

Moze byc jakis problem, bo czy przypadkiem nie jest to aplikacja iPhonowa rozciagnieta?

#22 vril13

vril13
  • 17 postów

Napisano 18 kwietnia 2013 - 16:28

Aplikacja była już wgrana na iPada, mam go od roku i nie było problemu wcześniej. Teraz sobie przypomnialam, że dziś rano aktualizowalam 3 programy przez AppStore, m.in. inną aplikacje YT, której zresztą nie mam wgranej na iPada. Przy czym nie rozumiem dlaczego aktualizacja innej aplikacji ma rzutować na logowanie się do "głównej" :?: Zamotane to. Podłączę iPada do komputera z iTunes i zobaczę co się wykluje.
Nie działa logowanie appki po lewej, ta po prawej była aktualizowana dziś rano, chociaż nie miałam jej wtedy na iPadzie.
[url]http://puu.sh/2CpqJ.jpg[/url]

#23 vril13

vril13
  • 17 postów

Napisano 19 kwietnia 2013 - 07:02

Dziś już działa logowanie :) Nic wiecej nie robiłam, nie zdążyłam podłączyć iPada do komputera. YT strzelił focha, a potem sam się "naprawił".

#24 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 19 kwietnia 2013 - 07:03

Sprawdzę w domu jak wrócę, bo tutaj nie mam swojego iPada.
Może faktycznie być problem że Google odcięło stare appki z iOS 5.
Wtedy nic nie poradzimy i trzeba będzie pisać do Apple support ew. Google support o co chodzi.


No to super.
Myślę że to Google coś namieszało z autoryzacją starych appek i teraz to naprawiło, bo ktoś może zgłosił.
Dobrze że pokazałaś skrina, przynajmniej wiadomo o co chodzi.

#25 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 19 kwietnia 2013 - 07:32

W oficjalnej aplikacji brakuje wybitnie wsparcia dla HDMI. Obraz tylko jest lustrzany. Nie wiem jak tej prostej rzeczy mogło zabraknąć. Pisanie nic nie dało. Oczywiście jest Jasmine...ale dla mnie to program średnio wygodny i niestety pod tym względem youtube od Google wygrywa. Chyba że ktoś zna jakiś sposób na przełączanie z youtube na hdmi jako pełen ekran na zewnętrzny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych