Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wielka mała prośba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 grudnia 2012 - 14:35

Po zmianie na Liona straciłem kilka okładek albumów których nie mogę już ściągnąć z iTunes, gdyż przeniosłem się do polskiego. Większość odzyskałem z innego komputera, ale jedna jest nieuchwytna, w sieci nie ma ani jednej kopii dobrej jakości... Tak więc, czy mógłby ktoś wstawić tutaj okładkę z "Hot Fuzz (Music From The Motion Picture)" ? Nawet jeśli nie macie tego albumu, a macie konto w US Store, wystarczy zmienić tytuł na ten a wykonawcę albumu na Various Artists, i okładka się ściągnie. Proooszę, to zajmie tylko sekundę :)

#2 Tomexon

Tomexon
  • 15 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 grudnia 2012 - 18:55

[url]http://d.yimg.com/ec/image/v1/release/42516205;encoding=jpg;size=300;fallback=defaultImage[/url]

o tą okładkę chodzi?

#3 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 02 grudnia 2012 - 19:04

@Riddle - możesz również wyszukiwać obrazy do albumów zwyczajnie poprzez Google Image Search czyli wyszukiwarkę obrazów Google wpisując tam poszukiwaną frazę, następnie ściągasz zdjęcie w większym formacie (np. 500x500), zaznaczasz album w iTunes, "Informacje" (czy jakoś tak, ja mam po angielsku) i wybierasz "Artwork", ta dam - zmieniłeś okładkę albumu. :>

#4 nemonick

nemonick
  • 129 postów
  • SkądManchester/Wroclaw

Napisano 03 grudnia 2012 - 00:53

Free CD and DVD Covers and Album Art | AllCDCovers polecam do szukania wszelkiego rodzaju okladek

#5 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 03 grudnia 2012 - 09:19

Lenistwo nie zna granic po prostu.

#6 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 grudnia 2012 - 21:27

w sieci nie ma ani jednej kopii dobrej jakości


Której części tego nie rozumiecie? Wytłumaczyć literka po literce? Może i lenistwo nie zna granic, ale rozumienie ojczystego języka w przypadku niektórych jest całkiem mocno ograniczone.

@Tomexon tak, chodzi dokładnie o taką okładkę, tylko w dobrej jakości. Ta z iTunes ma rozmiar 600x600, jest czytelna i ładnie wygląda.

#7 marek.k

marek.k
  • 69 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 21:30

Tyle rabanu o jakas okladke?

#8 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 03 grudnia 2012 - 21:32

http://www.game-ost....2009_418723.jpg

Lepszej nie znalazłem. :>

#9 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 grudnia 2012 - 21:43

Tyle rabanu o jakas okladke?


Tyle rabanu o to, że niektórzy przychodzą tutaj tylko po to, żeby skrytykować innych. Poza tym, moja biblioteka muzyki jest święta i koniec kropka! ;)

@Cinulek aż nie dowierzałem widząc to, nie wiem jak udało mi się tego nie znaleźć. Jakość niemal taka jak w ta z iTunes, dzięki :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych