Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Work Diary - Stopwatch for your projects


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 14 listopada 2012 - 23:40


Work Diary - Stopwatch for your projects


Dołączona grafika

Work Diary w iTunes


Work Diary to stoper dla projektów nad którymi obecnie pracujesz. Work Diary mierzy cenny czas, który na nie poświęcasz.

Traktując swoje projekty poważnie wiesz, że nie wystarczy zapisywanie przybliżonego czasu do Notatek. Work Diary zmierzy czas za Ciebie. Wybierz projekt, następnie wybierz zadanie i możesz już skupić się na pracy.

Możliwości:
- Tworzenie nieograniczonej ilości projektów oraz zadań
- Automagiczny pomiar czasu: wybierz określone zadanie; pomiary wykonywane są za Ciebie
- Prosty, intuicyjny interfejs
- Wsparcie dla iPhone 3GS, 4, 4S oraz 5

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika



#2 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 15 listopada 2012 - 22:18

Kody do aplikacji: http://myapple.pl/ko...tml#post2013977

#3 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 listopada 2012 - 12:15

Jeśli jesteś blogerem i chcesz zrecenzować Work Diary lub iWrapper i chciałbyś kilka kodów daj mi znać na Twitterze @tomkowz, a dopiszę Cię do listy. Na początku grudnia będę rozsyłał wszystkich chętnym blogerom kody.

#4 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 18 listopada 2012 - 21:09

Dzisiaj o godzinie 23:00 na twitterze @tomkowz będę rozdawał kody do Work Diary. Zapraszam.

#5 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 18 listopada 2012 - 23:36

Rozdaję kody na twitterze.

#6 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 13 stycznia 2013 - 17:12

Kilka kodów do aplikacji Work Diary dla iPhone.

YERK9KJKK9E3
9LRPM6FAJJK9
3A7K4FP699R6
MXEE7XRJHNKE
XEHXR947JM49



#7 BartGoc

BartGoc
  • 88 postów

Napisano 16 stycznia 2013 - 11:23

3A7K4FP699R6 - pobrane do przetestowania, dzięki. Edit: Po chwili testowania programu muszę przyznać, że trzeba nanieść poprawki aby spełniał swą funkcję. Posłużę się obrazami które umieściłeś w pierwszym poście. 1. Po uruchomieniu aplikacja startuje, wpisuje nowe zadanie i tu już widzę, że aby zakończyć wpisywanie tytułu trzeba użyć przycisku "RETURN" aby klawiatura ekranowa się schowała, a nazwa została zaakceptowana. Niestety kiedy jest wyświetlana klawiatura żaden inny przycisk (oprócz klawiatury) w aplikacji nie działa Moja propozycja: kliknięcie w wolne miejsce na ekranie chowa klawiaturę i akceptuje nazwę. 2. Teraz klikam na nazwę projektu i na sekundę pokazuje mi się "obraz 2" i przechodzi od razu do "obrazu 3". To trzeba poprawić od razu, bo z tego co widzę ekran ten wyświetla całe podsumowanie naszej pracy. 3. Teraz najciekawsze, bo licznik czasu nie działa w czasie rzeczywistym. Dopiero po zamknięciu aplikacji i otworzeniu na nowo widać, że jednak aplikacja zlicza czas. Moja propozycja: po przejściu do innego zadania, czas który poświęciliśmy na poprzednie zadanie powinien się automatycznie zaktualizować. 4. Przełączanie się pomiędzy wykonywanymi zadaniami jest niewygodne. Jeżeli nie trafisz w kwadracik przed nazwą tylko w nazwę, to od razu wyświetla się klawiatura ekranowa i miga kursor do edycji tekstu. Moja propozycja: albo zwiększyć pole do kliknięcia, albo zmienić sposób edytowania tekstu np. przez dłuższe przytrzymanie na nim palca, lub dodanie przycisku "Edit". 5. Maksymalna długość dla wpisywanego tekstu ma tutaj 24 znaki. Moja propozycja: dla przejrzystości listy jest to na plus, ale lepszym sposobem byłoby po 24 znaku tekstu, ukryć resztę znaków tak jak to mam miejsce dla nazw tytułowych np. w notatniku. To są tylko moje spostrzeżenia i moje propozycje. Czułem się zobowiązany do podzielenia się spostrzeżeniami z autorem aplikacji po darmowym jej pobraniu ;) Aplikacja testowana na iPhone 4 iOS 6.0.1 (10A523) bez JB.

#8 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 stycznia 2013 - 00:00

@ BartGoc Bardzo dziękuję za test i komentarz. Aplikacja zostanie przebudowana w okolicy polowy marca mam nadzieję jeśli czas pozwoli. Będzie napisana kompletnie od zera, aczkolwiek jej wygląd może nie ulec wielkim zmianom. Jeszcze raz dziękuję.

#9 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 17 stycznia 2013 - 00:04

MXEE7XRJHNKE-wykorzystany. Dziękuję bardzo.

#10 Maciej Smoła

Maciej Smoła
  • 34 postów
  • SkądLublin, Poland, Poland

Napisano 30 stycznia 2013 - 00:47

9LRPM6FAJJK9 wykorzystany, dzięki. Poużywam trochę i może napiszę wskazówki jeśli będą się różniły od poprzednich.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych