Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kody do aplikacji "Cloud Outliner"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:46

Link do Mac App Store: https://itunes.apple...1296?ls=1&mt=12

Dołączona grafika

http://www.youtube.com/watch?v=-dAgK8bwz0Q

Opis aplikacji (w oryginale):
Spoiler

Nie wiesz jak użyć kodu? Sprawdź to.

Kody:
Spoiler

#2 iWP

iWP
  • 336 postów
  • SkądGliwice

Napisano 13 listopada 2012 - 10:50

Chętnie wykorzystałbym do wspomagania zarządzania projektami w firmie, w której pracuję. Można by było listę zadań wymaganych do realizacji wrzucić na check listę i po kolei je odznaczać w momencie ich wykonania.

#3 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:52

Chętnie wykorzystałbym do wspomagania zarządzania projektami w firmie, w której pracuję. Można by było listę zadań wymaganych do realizacji wrzucić na check listę i po kolei je odznaczać w momencie ich wykonania.

Kod leci do Ciebie na priv

#4 Kruszyna

Kruszyna
  • 61 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:52

Wykorzystuję sprzęt Apple'a bardzo intensywnie na uczelni (notatki, zadania, nauka). Ta aplikacja pomogłaby utrzymać wszystko w jednym miejscu i łatwo synchronizować wszystkie urządzenia ze sobą i jeszcze efektywniej wykorzystać czas, którego za wiele mi nie zostaje ;)

#5 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:53

Wykorzystuję sprzęt Apple'a bardzo intensywnie na uczelni (notatki, zadania, nauka). Ta aplikacja pomogłaby utrzymać wszystko w jednym miejscu i łatwo synchronizować wszystkie urządzenia ze sobą i jeszcze efektywniej wykorzystać czas, którego za wiele mi nie zostaje ;)

Drugi kod wysyłam do Ciebie :)

#6 Kruszyna

Kruszyna
  • 61 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:54

Dziękuję :)

#7 Mariusz109

Mariusz109
  • 8 postów
  • SkądBallymena, United Kingdom

Napisano 13 listopada 2012 - 10:55

Szkolne uzywanie czasem mam potrzebe zabrac ipada bo tak naprawde nie potrzebuje ipada a czasem inaczej a potrzebuje poprawiac prace jak przyjdzie wiec taka synchronizacja by bardzo pomogla

#8 iWP

iWP
  • 336 postów
  • SkądGliwice

Napisano 13 listopada 2012 - 10:56

Dzięki za kod :) A tak w ogóle to bardzo ciekawe zjawisko, jakbyś wrzucił wszystkie kody, to dawno by ich już nie było. W wypadku gdy trzeba coś napisać od siebie to jakoś wolniej to idzie. Chyba serio ludzie brali i nie korzystali z tych programów.

#9 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:56

Szkolne uzywanie czasem mam potrzebe zabrac ipada bo tak naprawde nie potrzebuje ipada a czasem inaczej a potrzebuje poprawiac prace jak przyjdzie wiec taka synchronizacja by bardzo pomogla

Gratuluję... zdobywasz 3 kod.
Pozostały jeszcze 3

#10 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 10:58

Dzięki za kod :) A tak w ogóle to bardzo ciekawe zjawisko, jakbyś wrzucił wszystkie kody, to dawno by ich już nie było. W wypadku gdy trzeba coś napisać od siebie to jakoś wolniej to idzie. Chyba serio ludzie brali i nie korzystali z tych programów.

Dokładnie.
Dlatego taka zmiana w rozdawaniu kodów.
Każdy musi się zastanowić czy i do czego przyda mu się aplikacja a jeśli uzna, że mu się nie przyda to odpuszcza :)
W związku z tym mam więcej pracy z kodami ale praca dla Was to sama przyjemność :)

#11 wysio_90

wysio_90
  • 10 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 11:09

Pisze teraz prace inzynierska i nie moge sie z tym wszystkim ogarnac, a w dodatku jestem sedzia pilkarskim i na wszystko mi brakuje czasu, mysle ze ten program moglby rozwiazac moje problemy. P.S. sa w ogole jeszcze te kody?;)

#12 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 11:21

Pisze teraz prace inzynierska i nie moge sie z tym wszystkim ogarnac, a w dodatku jestem sedzia pilkarskim i na wszystko mi brakuje czasu, mysle ze ten program moglby rozwiazac moje problemy.

P.S. sa w ogole jeszcze te kody?;)

Kod otrzymujesz na priv.
Zostały jeszcze dwa kody.

#13 wohoo

wohoo
  • 26 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 13 listopada 2012 - 11:40

Super sprawa, przydał by mi się strasznie. Pracuję jako fotograf i moje zlecenia zawierają właśnie wiele takich punktów. Wysyłanie, rozkładówek, okładek, albumów, wybór płócien, obwoluty i dużo innych rzeczy o których zawsze zapominam przez co cały workflow mi się wydłuża.

#14 wysio_90

wysio_90
  • 10 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 11:48

super, jeszcze nigdy nie udalo mi sie zdobyc u Was kodu;p, ale ten program ulatwi mi zycie:D, dzieki wielkie;)

#15 sim0n69

sim0n69
  • 59 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 13 listopada 2012 - 11:48

bardzo przydatna aplikacja, czesto jestem w podrozy(taka praca) i czesto zapisuje rozne rzeczy i robie zdjecia na iphonie/ipadzie i bardzo mi sie przyda taka synchronizacja z makiem :) pozdrawiam

#16 tomasz

tomasz

• 10 965 postów

Napisano 13 listopada 2012 - 12:52

Super sprawa, przydał by mi się strasznie. Pracuję jako fotograf i moje zlecenia zawierają właśnie wiele takich punktów. Wysyłanie, rozkładówek, okładek, albumów, wybór płócien, obwoluty i dużo innych rzeczy o których zawsze zapominam przez co cały workflow mi się wydłuża.

bardzo przydatna aplikacja, czesto jestem w podrozy(taka praca) i czesto zapisuje rozne rzeczy i robie zdjecia na iphonie/ipadzie i bardzo mi sie przyda taka synchronizacja z makiem :)

pozdrawiam

Ostatnie dwa kody trafiają właśnie do Was.

Jeszcze dziś będziemy mieli do rozdania kody do aplikacji "Cloud Outliner" dla iOS.

#17 ali1990

ali1990
  • 9 postów

Napisano 15 listopada 2012 - 13:30

Do Facebooka i prowadzenia firmy

#18 tomusczar

tomusczar
  • 138 postów

Napisano 15 stycznia 2013 - 21:14

Ciekawe czy będą jeszcze dostępne tutaj jakieś kody :) Chętnie przydałby mi się - ponieważ od niedawna jestem posiadaczem MACBOOKA AIR :)))

#19 zakino

zakino

• 10 487 postów

Napisano 01 lutego 2013 - 01:09

Raczej nie.

#20 Yaneek

Yaneek
  • 216 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lutego 2013 - 23:58

Jeżeli jest jeszcze jakiś kod na iOS to poproszę. Do organizowania i planowania, przecież do tego ta aplikacja została stworzona :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych