Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Aktualizacja" przez plik ipsw?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 borowik23

borowik23
  • 136 postów
  • SkądPiastów/Pruszków

Napisano 12 listopada 2012 - 18:29

Witam, posiadam iP 4S z sieci Play - z racji braku normalnego łącza itd, niestety nie mogę wykonać aktualizacji systemu do wersji 6. Czy posiadając plik IPSW z tym firmware - konkretnie iPhone4,1_6.0.1_10A523_Restore.ipsw, poprzez opcję "restore" z iTunes mogę wgrać ten system na telefon? Zdaje sobie sprawę z utraty danych etc. Drugie pytanie, to czy ewentualnie po takim wgraniu nie będzie problemów z aktywacją urządzenia itd, czy musze wykonać jakieś dodatkowe kroki przed taką operacją? Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam

#2 robgrab

robgrab
  • 1 384 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 listopada 2012 - 18:35

To żart? A kto ci broni podłączyć telefon do itunes i klikąć aktualizuj? Restore do niczego nie jest potrzebne i nic nie stracisz.

#3 borowik23

borowik23
  • 136 postów
  • SkądPiastów/Pruszków

Napisano 12 listopada 2012 - 18:37

Nie żart - korzystam z Aero, i z racji zrywania łącza co godzine - nie mam możliwości ściagnięcia aktualizacji przez iTunes - po godzinie transfer sie anuluje (w żaden sposób nie chce przywrócić od momentu, w którym nastąpił restart łącza). Stąd jestem zmuszony sciągać plik IPSW z serwera Apple - tam wznawanie transferu po restarcie połączenia działa bezproblemowo ... DLatego będę wdzięczny za konkretną odpowiedź (ta powyżej jest dwuznaczna ..) czy mogę normalnie taki plik IPSW wykorzystać?

#4 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 18:45

A dlaczego chcesz robić 'restore' wskazując pobrany wcześniej plik a nie 'uaktualnij' w identyczny sposób? W oba klawisze możesz kliknąć trzymając 'shift' i będziesz mógł wskazać odpowiedni plik. Każda instalacja oprogramowania jest autoryzowana w Apple'u i w tym czasie iTunes musi mieć dostęp do internetu. Autoryzacja trwa sekundy więc restart łącza Aero nie będzie przeszkadzać.

#5 borowik23

borowik23
  • 136 postów
  • SkądPiastów/Pruszków

Napisano 12 listopada 2012 - 18:54

Aaaa, ok, teraz rozumiem ;) Myślałem, że mówiąc Uaktualnij, miałeś na myśli zwykłą aktualizację z pobieraniem plików przez iTunes - teraz już wszystko zrozumiałe ;) będe testował wieczorem, jak pobierze mi się do końca system - dzięki wielkie za pomoc ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych