Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

o2 Irlandia microsim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 07 listopada 2012 - 09:30

Witam. I na powitanie już z góry chciał bym przeprosić za dział, ale ten wydał mi się najbardziej odpowiedni. Ma ktoś może pożyczyć kartę micro sim ? Po zaktualizowaniu iPhone'a (4 generacji) do wersji 6.0.1 okazało się, że ma sim locka na Irlandzką sieć o2. W związku z tym zamówiłem jego ściągnięcie usługa wg. usługodawcy została wykonana jednak iPhone nie zaktualizował się do (nie wiem jak poprawnie się to nazywa) bez-simlockowej wersji. Mimo, że 3 razy uruchamiałem go w trybie awaryjnym i klikałem odtwórz wciąż gdy się załącza chce dokonać aktywacji i pisze, że moja karta t-mobile PL nie jest obsługiwana i mam ją wymienić u operatora. Wydaje mi się, że może gdybym aktywował go na karcie o2 Irlandia to by ruszył. I tu moja prośba, nie ma ktoś pożyczyć karty o2 Irlandia do aktywacji ? Najlepiej ze śląska. Jeśli można w inny sposób uporać się z tym kłopotem to prosił bym o jego przedstawienie. Pozdrawiam Bartosz Nowak

#2 Łukasz Bochen

Łukasz Bochen
  • 140 postów

Napisano 07 listopada 2012 - 12:56

zrób hacktywacje

#3 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 07 listopada 2012 - 14:43

Zrobiłem i nie przyniosło skutku. W każdym razie nie zaktualizowało się oprogramowanie by simlock został sciągnięty. Ma ktoś jakiś pomysł ? Usługę zamawiałem u [URL="http://allegro.pl/show_user.php?uid=10862750"]tego[/URL] Pana i twierdzi, że po stronie apple wszystko ok znaczy się, że simlocka nie ma jednakowoż w ciąż nie działa mi karta z polskiego T-mobile.

Pozdrawiam

#4 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 07 listopada 2012 - 15:54

Mieszkam w Irlandii. Mogę Ci kupić i aktywować micro SIM.

Ewentualnie o2 micro sim | eBay

#5 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 17:04

Pan u którego zamówiłem usługę zdjęcia simlocka twierdzi, że po stronie apple jest wszystko ok i urządzenie jest bez simlocka. Mówił mi, że nie potrzebuje karty z o2 Irlandia bo telefon ma ściągniętego simlocka oficjalnie i po podłączeniu i aktualizacji aktywować go idzie na każej karcie, polecił mi abym na innym komputerze pobrał iTunes tam podłączył iPhone'a i kazał mu zrobić restore tak też zrobiłem jednak nic to nie dało. Ma ktoś jakieś pomysły jak by można zrobić albo gdzie się udać żeby telefon był taki jak być powinien czyli bez simlocka ? Pozdrawiam

#6 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 17:29

Potrzebujesz aktywować telefon żeby iTunes mógł zdjąć z niego sim locka. Później karta o2 nie będzie Ci już do niczego potrzebna. Na chwile obecna masz simlocka, i żeby go zdjąć potrzebujesz karte o2 i aktywacje telefonu.

#7 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 17:31

Czyli jeśli zrobię tą tzw "haktywację" i potem włożę karte z t-mobile to itunes ściągnie simlocka z mojego telefonu, dobrze rozumiem ?

#8 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 17:32

W przypadku hacktywacji pewien nie jestem. Spróbować możesz.

#9 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 17:38

Ale z kartą o2 to na pewno zadziała ? Jeśli tak to ma ktoś pożyczyć na tę chwilę aktywacji był bym bardzo wdzięczny?

#10 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 17:47

Na pewno sprawnie przejdziesz przez proces aktywacji.

#11 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 12:55

Wpadła mi właśnie w ręce taka micro sim. Jak chcesz mogę dać Ci ją za darmo.

#12 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 19:30

Bardzo chętnie a skąd jesteś ? ps. iPhone poleciał z rodzicami na wakacje wrócą 26 listopada, karta będzie aktywna do tego czasu czy trzeba ją w jakiś sposób doładować czy coś ? Pozdrawiam

#13 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 20:04

Będzie aktywna. Z Dublina.

#14 Barpol

Barpol
  • 7 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 21:51

A więc jaki będzie koszt przesyłki?

#15 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 22:03

Drobnostka. Znaczek pocztowy.

#16 vardes

vardes
  • 28 postów

Napisano 04 grudnia 2012 - 22:39

Jakby ktoś miał jeszcze jedna na stanie i by był skory ja odstąpić to byłbym wielce rad : )

#17 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 05 grudnia 2012 - 13:33

Napisz na priv.

#18 kamil932

kamil932
  • 1 postów

Napisano 10 stycznia 2013 - 18:07

witam serdecznie !!! mam ten sam problem co kolega bardzo potrzebuje karty micro sim o2 irlandia gdyz bez niej nie moge aktywowac iphona po aktualizajci iOS bardzo prosze o pomoc POzdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych