Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aktualizacja silnika MyApple.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#51 3guard

3guard
  • 58 postów

Napisano 04 listopada 2012 - 10:59

Mam nadzieję, że poprawiono błąd z wyświetlaniem tylko jednego komentarza na stronie głównej...

#52 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 listopada 2012 - 11:29

Już jakby dochodzi do normy, ale jedno mnie zabija, strona główna i jej prawa słupek z FB
na czele. Kiedyś wyłączało się tym guziczkiem, zasuwała się i tak pozostawało w pamięci, teraz
zasuwam i co wejdę na stronę główną, mam tą zas……ną kratkę z Fejsem, którego nie cierpię,
nie mam do czynienia i nie będę miał i czy to będzie mnie nękać tak zawsze? Zwęża widok forum,
denerwuje upierdliwością, można wyłączyć, a wraca, Da się to zlikwidować indywidualnie jakoś?

To błąd, że nie zapamiętuje i naprawimy to.

Jak już zostawiliście te lajki to chociaż wyłączcie powiadomienia o nich....

Powiadomienia na email?

Edycji postów też widzę nie ma :F w niektórych działach... :F

Na edycję posta użytkownik ma godzinę.
Po tym czasie tylko moderatorzy mogą edytować.
Powodem takiej konfiguracji jest to, że kiedyś użytkownicy po kilku dniach potrafili zmieniać wpis zmieniając zupełnie jego sens co automatycznie powodowało, że odpowiedzi innych użytkowników już napisane traciły zupełnie sens.

Znalazłem kolejny błąd. Klikając np. na "Nowe posty" ucinana jest data przy każdym temacie. Wcześniej się to mieściło.

[ATTACH=CONFIG]12127[/ATTACH]

Skróciłem te frazy i już się mieści.

Mam nadzieję, że poprawiono błąd z wyświetlaniem tylko jednego komentarza na stronie głównej...

Też mamy taką nadzieję, ale to wymaga jeszcze przetestowania - jeśli błąd nadal będzie się pojawiał to prosimy o informację i nie odpuścimy dopóki go nie wyeliminujemy.

#53 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2012 - 11:31

Powodzenia zatem, wiem z autopsji co to znaczy takie zmiany, oj wiem i zyczę spokoju :)

#54 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 04 listopada 2012 - 11:37

Jeszcze coś nie gra w "Artykuły" na głównej stronie myapple.pl [ATTACH=CONFIG]12128[/ATTACH]

#55 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2012 - 11:41

Wszytko gra - coś u ciebie w przeglądarce jest nie tak. Firefox pokazuje idealnie jak powinno.

#56 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 04 listopada 2012 - 11:58

Używam Safari.

#57 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 04 listopada 2012 - 12:40

@up Chrome Wersja 22.0.1229.94 tez ma ten blad.

#58 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 listopada 2012 - 17:11

Dalej fatalnie działa wyszukiwanie. Jak np. dam wyszukaj po nazwie użytkownika to raz że wyniki nie są poukładane to nie ma wszystkich wyników. Daje wyszukaj Emu to wyświetlają się tylko 2 strony. Ale już na 2gą nie da się wejść. I oczywiście nie na tych niby 2 stronach nie ma wszystkich postów.

#59 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 04 listopada 2012 - 18:21

Ja mam pytanie/propozycję. Jeśli wchodzę w jakiś temat na forum ze strony głównej - gdzie wypisane są nowe tematy lub bezpośrednio z forum, to w tematach, które już odwiedziłem wczytuje mi bezpośrednio od najnowszych postów, które pojawiły się w danym temacie od czasu mojej ostatniej wizyty w nim. Natomiast gdy wchodzę w tematy z listy moich subskrypcji, gdzie mam wypisane tematy, w których jest coś nowego, to wczytuje mi się zawsze od pierwsze strony... Czasem trwa to kilka chwil zanim przypomnę sobie na której stronie skończyłem, zwłaszcza po dłuższej nieobecności w tych najbardziej popularnych tematach. Da radę coś z tym zrobić, bo to bardzo wygodna opcja i skoro dało się ją odpalić w innych miejscach to może i w tym się uda? ;-)

#60 pikolo75

pikolo75
  • 341 postów
  • SkądWęgorzewo, Poland

Napisano 04 listopada 2012 - 18:28

Jak można przeglądać nowe posty dotyczące Iphone a nie wszystkie ?

#61 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 04 listopada 2012 - 18:51

To dobre, mnie np. wogole problemy zwiazane z Iphonem nie interesuja

#62 pikolo75

pikolo75
  • 341 postów
  • SkądWęgorzewo, Poland

Napisano 04 listopada 2012 - 19:13

To dobre, mnie np. wogole problemy związane z Iphonem nie interesują

Zgodzę się ale nie wg. mnie powinno być podzielone na działy " Iphone , macbook " itp. Podchodząc do tematu jak ty mogę napisać że nie interesują mnie twoje tematy a to już lekko nie kulturalne.

#63 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 05 listopada 2012 - 12:22

Jak wyszukać posty dane użytkownika? Nie te które założył ale też te w których brał udział.

- - - Połączono posty - - -

chciałem edytować mój post ale się nie da.....


Jak wyszukać posty danego użytkownika? Nie tylko te które założył ale też te w których brał udział.

#64 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 05 listopada 2012 - 12:43

Klikasz na nick i wybierasz - pokaż posty.

#65 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 05 listopada 2012 - 13:55

Na głównej stronie pod safari rozjeżdża się napis wyszukiwanie zaawansowane

Dołączona grafika

#66 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 05 listopada 2012 - 13:58

Podrzucilem to stronę wcześniej.

#67 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 05 listopada 2012 - 14:04

Klikasz na nick i wybierasz - pokaż posty.


Ale jak to zrobić przez wyszukiwarkę, wcześniej się dało i było to bardzo wygodne. Bo widziałem tylko tematy w jakich brałem udział i jak wchodziłem na dany temat to otwierało się to na stronie na której kończyłem czytać.

#68 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 05 listopada 2012 - 14:17

[QUOTE=pikolo75;2006210 Podchodząc do tematu jak ty mogę napisać że nie interesują mnie twoje tematy a to już lekko nie kulturalne.[/QUOTE]
Moze i nie kulturalnie, ale mnie nie interesuja tematy jednej osoby, a caly dzial. Ja dyskryminuje cala grupe osob xD. No kogos nie interesuja gielda, bo nic nie chce kupic (co innego user biznes). Np. mnie w ogole nie interesuje dzial Apple TV

#69 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2012 - 16:12

Czy dziala u Was strona mobilna forum? U mnie dzisiaj nie dziala i nie mam pojecia czy to u mnie problem czy gdzie indziej?

#70 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopada 2012 - 18:30

U mnie działa.

#71 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 07 listopada 2012 - 18:51

Mamy prośbę, trochę pozmienialiśmy i jeżeli mieliście kiedyś problem z wyświetlaniem na stronie z artykułem tylko jednego komentarza (mimo, że np. w tym samym temacie na forum było widać ich więcej) to zobaczcie proszę, czy błąd ten ciągle występuje.

#72 tmkszlc

tmkszlc

  • 1 846 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 07 listopada 2012 - 23:05

Aktualnie od kilku dni nie zauważam problemów z jednym komentarzem na stronie. Zdaje się, że wcześniej komentarz był po prawo od awatara i go nie oblewał. Dziwnie to wygląda. [ATTACH=CONFIG]12183[/ATTACH]

#73 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 08 listopada 2012 - 00:30

Przeglądam właśnie stronę mobilną forum i jestem pod wrażeniem. Well done :-) Może było już wcześniej, ale strona mobilna forum nie obsługuje możliwości wejścia do subskrybowanych tematów.

#74 iAdasiek

iAdasiek
  • 1 239 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 20:03

Prosiłbym o przedłużenie czasu możliwości edycji posta na kilka godzin, bo teraz jest trochę za krótko.

#75 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 listopada 2012 - 21:04

No way. Możliwość manipulacji za duża. Ta edycja jest po to, żeby poprawić błędy itp.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych