Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

LOGIC 9.1.8 Update


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#26 cheniek

cheniek
  • 477 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 28 października 2012 - 10:23

Ja w logicu cenię to, że kupując program masz w nim wszystko co potrzeba do dłubania + MainStage, SoundTrack, WaveBurner, Loops Utility i inne narzędzia. To jest siła.


To było w wersji 8. W 9 nie masz czym wypalić CD (zrezygnowali z WB, który na Leo już się nie odpali), nie ma Soundtracka ani jego kontentu (efekty do postsynchronów), nie ma Compressora... to kolejna rzecz, która mnie zniechęca.

#27 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2012 - 11:03

To było w wersji 8. W 9 nie masz czym wypalić CD (zrezygnowali z WB, który na Leo już się nie odpali), nie ma Soundtracka ani jego kontentu (efekty do postsynchronów), nie ma Compressora... to kolejna rzecz, która mnie zniechęca.

Hmm... Ja mam Logica 9 w wersji BOX i tam jest wszystko. Działa rownież na 10.6.

#28 cheniek

cheniek
  • 477 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 28 października 2012 - 20:33

No to jaja, ja mam z AppStore i tam jest tylko Logic i Main Stage jako opcja... Fakt, że pudełkowa wersja jest droższa, ale przy zakupach online nie można nic więcej dokupić...

#29 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2012 - 20:37

Faktycznie, w MAS jest tylko Logic Pro i MainStage, no i content do tego już z poziomu aplikacji.

#30 krzys.pe

krzys.pe
  • 72 postów

Napisano 01 listopada 2012 - 21:25

A macie może jakieś przypuszczenia na temat nowej wersji logica? kiedy 10 zawita? Ableton coś tam szykuje, a ciekawi mnie czy logic coś ma w planie wypuścić

#31 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2012 - 22:20

Nie wiadomo. Wszyscy liczymy, że tak. Przynajmniej mamy nadzieję, że będą wspierać Logica, że go nie zabiją.

#32 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 02 listopada 2012 - 08:35

Patrząc na to co zrobili z Final Cutem, przypuszczam, że dziesiątka może być miksem Garagebandu i Logica. Taki Expresse niby PRO.

#33 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2012 - 09:50

Może wyciągnęli wnioski z FC X.

#34 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2012 - 14:18

Niestety, podejrzewam, podobnie jak Iro, ,że nowy lodzio będzie pomiędzy Logic a Garageband. @Zbig: wyciągną wnioski: FCPX jest wielkim wg. Apple rewolucyjnym przełomem i dlatego Garage Logic też będzie skazany na sukces. Wydaje mi się, że czasy gdy Apple produkował narzędzia dla zawodowych twórców kończą się. Jednak mam nadzieję jeszcze. Pożyjemy, zobaczymy.

#35 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 14 listopada 2012 - 16:50

może dołożą takie wyginanie/prostowanie akordów/polifonii jak w Melodyne…


Logic Pro Users Blog - Logic Caf

#36 Zbig.AppleUser

Zbig.AppleUser
  • 1 327 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 listopada 2012 - 17:08

Nieźle. Dowód na to, że nie zapomnieli o segmencie audio.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych