Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone nie pobiera zdjęć z chmury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiim

kiim
  • 44 postów

Napisano 21 października 2012 - 22:32

Dobry wieczór wszystkim Otóż mam następujący problem, którego nie jestem w stanie rozwikłać. Telefon Iphone 4 IOS 6 nie pobiera zdjęć ze "strumienia zdjęć". Pod windowsem 7 chce udostępnić kilka zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym na moje urządzenia z systemem IOS, a wiec kopiuje je do katalogu c:\Users\Rafal\Pictures\Photo Stream\Uploads\. Zgodnie z opisem zamieszczonym na stronach pomocy apple powinny one zostać skopiowane do strumienia zdjęć i pobrane przez inne urządzenia, jednak tak się nie dzieje. To znaczy mam 100 % pewności, że są one kopiowane do Icloud ponieważ po chwili mogę je zobaczyć w katalogu my photo stream pod windowsem jednak nie pokazują się one w katalogu my photo stream na telefonie ? Czy ktoś może wie jak rozwiązać ten problem ?

#2 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 22 października 2012 - 01:12

iCloud: Strumień zdjęć — często zadawane pytania

#3 kiim

kiim
  • 44 postów

Napisano 22 października 2012 - 06:04

iCloud: Strumień zdjęć — często zadawane pytania


niestety nie ma wśród tej listy pytań rozwiązania mojego problemu, dodam jeszcze że gdy zrobię zdjęcie telefonem to jest ono przesyłane automatycznie do strumienia zdjęć i mam go na komputerze, jednak gdy chce zrobić to w drugą stronę, to zdjęcie dodane przez komputer nie jest automatycznie ściągane przez telefon

#4 kiim

kiim
  • 44 postów

Napisano 22 października 2012 - 19:00

Czy nikt na forum nie miał podobnych problemów ze strumieniem zdjęć, po prostu już nie wiem co sprawdzić, wszystko wydaje się być dobrze skonfigurowane a na iphonie nie chcą się pojawiać zdjęcia udostępnione do strumienia zdjęć z komputera z windowsem 7. Bardzo proszę o jakieś pomysły.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych