Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Media Markt Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#26 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 06 listopada 2012 - 10:51

Nie jestem pracownikiem MM, pracuję tam jako promotor Apple, ale zatrudniony jestem gdzie indziej.
Nie mam żadnego profitu z tego czy coś tam kupicie czy nie, robię to z dobrej woli.
Takich tematów było wiele w historii, jeżeli coś nie tak, to go usunę.

Jeżeli chodzi o ceny, to nic na nie nie poradzę, piszę jak jest.


Nie mnie to oceniać czy to jest zgodne z regulaminem czy nie - są od tego moderatorzy. Moim zdaniem jednak coś tu się ze sobą gryzie. Bo niby nie jesteś pracownikiem MM , ale jednak tam jesteś. Skoro jesteś promotorem Apple to jasne, że zależy Ci na jak największej sprzedaży produktów (i dlatego podajesz ceny z MM gdzie jesteś promotorem a nie np. z iSpotu) apple bo zapewne masz bonusy od swojej firmy a nie od MM jak piszesz. Tak myślę - może się mylę. Z tego co pamiętam to były takie tematy wczesniej tylko chyba forumowicze mieli grupę Biznes - ale na 100 % nie będę się upierał. Co do cen to jak piszesz są jakie są. Pozdrawiam

#27 krzysztofb

krzysztofb
  • 73 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 06 listopada 2012 - 11:34

Czy wiesz może kiedy w MM Szczecin dostępne będą myszy i klawiatury Apple?

#28 karas2002

karas2002
  • 308 postów
  • SkądWilkasy

Napisano 06 listopada 2012 - 11:48

Zamówiona jest co najmniej jedna magic mouse, klawiatury nie, bo nikt nigdy nie pytał. Dowiem się czy już jest. Jaka klawiatura by Cię i teresowała? Standard jak od iMaca? Co do sprzedaży oczywiście, że wszyscy są zadowoleni jak jest dużo klientów, ale założyłem ten wątek dla innych, nie dla siebie. Czasem można oszczędzić, owszem przy okazji promuję, ale nie chcę na nikim na siłę zarobić :)

#29 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 06 listopada 2012 - 11:59

No i wszystko jasne, chłopak powiedział co tam robi i okej. A co do asortymentu to mi tam u was brakuje własnie dodatków typu magic mouse, apple tv, time machine itp. I tak jak kompa kupowałem u was tak już magica musiałem nabyć na necie :)

#30 karas2002

karas2002
  • 308 postów
  • SkądWilkasy

Napisano 06 listopada 2012 - 12:09

Apple TV jest, może się wyprzedały. Dzięki za pomoc, będę działał, aby było lepiej. Zawsze można wszystko zamówić, nawet indywidualną konfigurację maca.

#31 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 06 listopada 2012 - 12:15

No i wszystko jasne, chłopak powiedział co tam robi i okej.
A co do asortymentu to mi tam u was brakuje własnie dodatków typu magic mouse, apple tv, time machine itp. I tak jak kompa kupowałem u was tak już magica musiałem nabyć na necie :)


Tak powiedział ale dla mnie to wcale nie jest tak do konca ok. Skąd mam pewność, że tam nie jest zatrudniony a jeżeli nawet nie to skąd np. mam pewność, że ten sklep nie prowadzi np. Jego brat, siostra, wujek??? Ja płacę za grupę PRO i mogę tylko wystawić jednen przedmiot tutaj na sprzedaż chociaż mam więcej a tutaj forumowicz wpisuje całą listę. I tłumaczenie, że kupujący może zaoszczędzić mnie bawi - bo w innych miejscach też można i to więcej ale są ograniczenia z regulaminu i kropka. Czyli co mam też podać np. nick z allegro i listę modeli z cenami? Oczywiście bez linków do allegro ale każdy sobie ten nick znajdzie w wyszukiwarce prawda? I też napiszę, że to nie mój nick ani tej osoby nie znam ale znalazłem super oferty i można tam zaoszczędzić. I też to może być sklep tylko nie chce mieć wykupionej grupy Biznes tu na forum. Naprawdę jestem zdziwiony, że żaden moderator się tutaj nie wypowiada w tym temacie.

#32 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 06 listopada 2012 - 12:50

up Nie bądź taki pies ogrodnika, równie dobrze ktoś może się burzyć że nie płacisz podatków. Niech każdy zajmie się sobą, od ''rządzenia'' na forum są moderatorzy.

#33 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 06 listopada 2012 - 13:02

Naprawdę jestem zdziwiony, że żaden moderator się tutaj nie wypowiada w tym temacie.


Proponuję naskarżyć, jeśli poprawi Tobie to nastrój :)

#34 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 06 listopada 2012 - 13:09

up

Nie bądź taki pies ogrodnika, równie dobrze ktoś może się burzyć że nie płacisz podatków. Niech każdy zajmie się sobą, od ''rządzenia'' na forum są moderatorzy.


Oj człowieku. Zanim coś napiszesz to przeczytaj wszystkie posty dokładnie. Napisałem wyrażnie, że od tego czy coś jest zgodne czy niezgodne z regulaminem jest Moderator. A to jakie ja mam swoje prywatne zdanie na jakiś temat to już nie Twoja sprawa - bo od ''rządzenia" i ewentualnych korekt są Moderatorzy. No i w jakimś celu regulamin został stworzony - tylko można go różnie interpretować. Więc gdzie tu moje ''rządzenie''. No i nie wiedziałem, że Ty wiesz o mnie więcej niż ja sam o sobie. Pozdrawiam

- - - Połączono posty - - -

Proponuję naskarżyć, jeśli poprawi Tobie to nastrój :)


Nastrój mam doskonały więc nie muszę sobie nic poprawiać. Do skarżenia też mi daleko. Nie wiedziałem tylko, że wyrażanie swoich opini, niektórym osobom podniesie tak ciśnienie. Pozdrawiam

#35 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 06 listopada 2012 - 14:13

Nastrój mam doskonały więc nie muszę sobie nic poprawiać. Do skarżenia też mi daleko. Nie wiedziałem tylko, że wyrażanie swoich opini, niektórym osobom podniesie tak ciśnienie. Pozdrawiam


No to jesteśmy wszyscy wielce radzi z Twojego dobrego humoru :)

#36 Vito72

Vito72
  • 91 postów

Napisano 07 listopada 2012 - 10:01

koh domyślam się,iz chodziło Ci o to,że "jesteśmy wszyscy wielce radzi ",kłania się odmiana przez deklinacje(chyba że chodziło Ci o pierwiastek chemiczny)
iron.gery co do podatków to lepiej się nie wypowiadaj bo mniemam,że z US jesteś w takiej komitywie jak nie przymierzając Al Capone
jest taka pewna zasada nie sra się do własnego gniazda, tyle ode mnie panowie

#37 koh

koh
  • 2 186 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin

Napisano 07 listopada 2012 - 12:04

koh domyślam się,iz chodziło Ci o to,że "jesteśmy wszyscy wielce radzi ",kłania się odmiana przez deklinacje(chyba że chodziło Ci o pierwiastek chemiczny)


Już poprawione, dzięki i pozdrawiam :)

#38 karas2002

karas2002
  • 308 postów
  • SkądWilkasy

Napisano 12 stycznia 2013 - 23:14

Dawno tu nie zaglądałem, ale myślę, że mam rozwiązanie problemu "prywaty" robiąc jeszcze większą "prywatę".
Informacje będę zamieszczał na profilu na facebooku, zapraszam do polubienia: https://www.facebook.com/AppleSzczecin
Jeżeli ktoś nie ma konta, to proszę pisać na pw.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych