Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

CS3 z USA, co z polskim słownikiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 08 września 2007 - 19:35

@Jess - chcialoby sie pojsc na takie zakupy, hehe:).


ja bym mógł nawet siatki pomóc nosić a potem dostać tylko ten prezent za te zakupy.:)

prawdę mówiąc ja olałem ogólne przepisy i jechałem kupić normalnie wersję USA na firmę.
fart chciał, okazało się że ta wersja jest europejska, nie wiedziałem tego wcześniej.

moim zdaniem, nie będziesz miał problemów, wersja pudełkowa oryginalna to jest oryginał i koniec.

#27 MAX

MAX
  • 147 postów

Napisano 10 września 2007 - 09:40

Tak z ciekawości: która to odmiana pakietu CS3? Kupiłeś na fakturę? No i na koniec: czy sprzedawca miał ich więcej? ;)

#28 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 10 września 2007 - 09:46

kupiłem CS3 standard. niestety miał tylko jeden pakiet. teraz na allegro ma indesigna i może w przyszłości jakiś CS3 też się trafi.

#29 Waldekg

Waldekg
  • 89 postów

Napisano 10 września 2007 - 10:08

Witam Dzisiaj dostalem cs 3 z US i teraz najciekawsze: w srodku sa numery seryjne, wpisalem w wersje demo PL i zaskoczylo, czy cos takiego jest legalne? myslalem, ze odrzuci przy aktywacji ale nie.

#30 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 10 września 2007 - 12:11

Ja bym się nie przejmował. Moralnie legalne, za program zapłaciłeś. Nawet w razie kontroli podejrzewam, że nie będą zaglądać do wersji zainstalowanej. Pokażesz pudełko, rachunek i finito. Ale pewności nie mam. Sprawdzenie tego chyba by trwało trochę. Swoją drogą to dobre, może ja sobie w ten sposób przerobię Illustratora CS ;)

#31 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 10 września 2007 - 17:14

Ale jaja. Popieram wypowiedź Witosa. Forsa wydana, numer seryjny jest legal. To jest konkretne rozwązanie dla problemu jaki miałem w/s słowników.

#32 yarosh

yarosh
  • 165 postów
  • Skąd

Napisano 10 września 2007 - 23:51

mi sie wydaje conajmniej maloprawdopodobne zeby kontrolerzy byli dokladnie zaznajomieni z polityka licencyjna kazdego producenta oprogramowania. Jest faktura, jest serial i czego sie tu sie wiecej czepiac. btw ciekawi mnie jak wyglada taka kontrola. wpada ekipa do firmy i ni z tego, ni z owego w srodku pracy ktos przetrzepuje mi dysk?

#33 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 11 września 2007 - 00:02

Nie miałem tej przyjemności, tfu, tfu...
Z opowieści wiem, że sprawdzają na początku jakie się ma aplikacje i chcą dowodów zakupu i seriali. Jak coś zaczyna śmierdzieć wtedy dopiero kopią głębiej. Póki co to tylko formalność.
Adobe jest zrzeszone w BSA dlatego normalnie kontrolerzy na pewno wiedzą jakie są warunki licencji firm zainteresowanych.
Jednak w Polsce podejrzewam jest jak ze wszystkim. Poza tym coś ostatnio ucichło o nalotach.

---- Dodano 11-09-2007 o godzinie 01:11 ----

polski interfejs mi nie jest potrzebny. zastanawiam się tylko nad stroną słownikową. czy w wersji IE z usa jest wszystko to samo co w wersji europe IE.
Jak mówił Heidi (i jak tak myślę) różnicy chyba nie ma.

potwierdza to ktoś lub neguje :)

W CS nie ma różnicy. W CS3 też nie powinno być.
Jednak małe sprostowanie IE to "international english" i rządzi w Europie, na Amerykę jest UE "universal english".




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych