Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Po aktualizacji do iOS 6 wreszcie działa autologowanie do Plusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 09 października 2012 - 07:26

Nie wiem, czy to moje subiektywne odczucia, czy też fakt, ale oto co zauważyłem po aktualizacji iPhone'a 4 do iOS6. Telefon mam zakupiony w sieci Play. Mieszkam w Tarnowie i infrastruktura Play'a wypada tutaj dość blado - moc sygnału na poziomie dwóch kreseczek w telefonie. Od początku więc wymusiłem sobie w telefonie używanie sieci Plus - zasięg na maksa, internet 3G w Plusie chula u nas na poziomie 4G, szybkość porównywalna do dobrego Wi-Fi. Ale problem polegał na tym, że przy takich ustawieniach, kiedy gdzieś wyjechałem i traciłem całkowicie zasięg, telefon nie potrafił się ponownie automatycznie zalogować do sieci. Mogłem tak jeździć po całej Polsce i zasięgu nie było. Rozwiązaniem było ponowne włączenie telefonu. Przy ustawieniach z automatycznym wyborem sieci (Play) tego problemu nie było - ale włączał się automatycznie Play, czego nie chciałem.. Po aktualizacji do iOS6 ten problem całkowicie wyeliminowano. Tydzień temu byłem na totalnym zadupiu w Bieszczadach, potem kilka dni na Ukrainie. Telefon przełączał się pomiędzy sieciami jak szalony, a po powrocie do Polski błyskawicznie złapał fixa na Plusa. Nie wiem czy to dzięki aktualizacji systemu, czy też jakiś zbieg okoliczności, ale internet 3G też wydaje się działać o wiele szybciej. W mojej okolicy generalnie wszędzie mogę swobodnie strumieniować filmy na Youtube w HD bez żadnego przycinania. Ot, taka dygresja z rana :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych