Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dostępność kart nano sim w T-Mobile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Solos

Solos
  • 227 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 września 2012 - 09:21

Witam, Czy ktoś wie może czy od piątku będzie można wymienić w T-Mobile kartę na nano sim? Chodzi mi o kupno iP5 np. u resellera, a w T-Mobile samą wymianę karty sim.

#2 kusiek

kusiek
  • 832 postów

Napisano 25 września 2012 - 09:29

Na razie cisza u operatorów. Nic konkretnego nie wiadomo.

#3 sheep.

sheep.
  • 559 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 września 2012 - 17:51

Słyszałem, że w playu mają być ale nie wiem jak w T-mobile

#4 Borecki

Borecki
  • 49 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 września 2012 - 13:09

ja niestety do dzisiaj nie mogę wymienić, jedni sprzedawcy w salonach i sklepach firmowych t-mobile mówią, że karty na wymianę będą mieli od poniedziałku (1 październik), a inni mówią, że od środy (3 październik)...

#5 dmxzor

dmxzor
  • 234 postów

Napisano 30 września 2012 - 15:09

W orange wymieniają od ręki, przynajmniej w Warszawie :)

#6 f055

f055
  • 2 postów

Napisano 04 października 2012 - 18:33

1 października dzwoniłem na infolinie T-mobile i twierdzili, że w każdym sklepie firmowym w Wawie mają nano-simy. Tego samego dnia byłem w sklepie T-mobile w Błękitnym na Bankowym i owszem, mają nano-sim, ale mają też problemy. Po pierwsze nie ma starterów z nano-sim, więc albo trzeba zrobić swap ze starego sima, albo kupić nowy starter (z dużym simem) i wtedy zrobić swap. W moim przypadku wybrałem tę drugą opcję i wcale to nie pomogło - okazało się, że mieli jakiś błąd w systemie i nie mogli zrobić swap. Podobno potrzebują do TakTaków nano-simów o specyficznej serii. Tak czy owak, mieli się skontaktować ze mną następnego dnia, gdy przywiozą nowe simy do sklepu, ale mija właśnie środa i nic od nich nie słyszałem. Ale fizycznie nano-simy mają. Tylko coś im nie działają ;) Może w przypadku abonamentów jest lepiej...

#7 lucasek

lucasek
  • 9 postów

Napisano 09 października 2012 - 12:42

W Sklpeie Firmowym T-Mobile w Silesii w Katowicach od ręki wymieniają na nanoSIM za kwotę nieco ponad 30zł.

#8 f055

f055
  • 2 postów

Napisano 10 października 2012 - 22:56

Moja historia skończyła się tak, że w końcu mi wymienili po 5 dniach. Ogólnie chodzi o to, że muszą mieć na stanie karty nano-sim tej samej serii co duży sim. Seria to ostatnie 2 cyfry (po slashu) numeru karty sim (nie numeru telefonu). Wymienili mi za darmo, ale może dlatego, że kupowałem nowy starter z dużym simem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych