Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes nie widzi iPhone — iTunes nie wykrywa iPoda & Komputer nie widzi iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
421 odpowiedzi w tym temacie

#101 swiromei

swiromei
  • 2 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 17:02

jak to w manualu ??

#102 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 20 grudnia 2007 - 17:13

manuale sa dostepne na stronie apple ... sprobuje resetnac go menu + srodkowy do mometu zgasniecia ekranu. lub pojawienia sie jablka na ekranie

#103 Evergreen

Evergreen
  • 5 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 kwietnia 2008 - 20:46

Komputer nie widzi ipoda. Dlaczego ? Na wstępie proszę o nie zbesztanie mnie, opcja szukaj nie działa a nigdzie indziej nie mogłam znaleźć pomocy. Kilka dni temu przyjechał do mnie Ipod video 5g 30gb U2, początkowo wszystko było fajnie - aż do wczoraj. Po podłączeniu ipoda do komputera wykrywał on jakiś sprzęt ale w Moim Komputerze nic nie wskazywało na podłączenie czegokolwiek - to samo mówi iTunes, MediaMonkey a nawet Winamp - ani śladu ipoda. Warto również wspomnieć, że po podłączeniu ipoda do komputera odtwarzacz (mam na myśli ipod) kompletnie się wiesza - ekran cały czas przygaszony, zegarek staje w miejscu, bateria się nie ładuje. Nie proponujcie resetu- próbowałam kilka razy i nic to nie daje, disk mode również nie działa. Natomiast po odłączeniu ipoda odtwarzacz normalnie działa (jednak nie na długo gdyż bateria zaczyna się wyładowywać a mnie chwilowo nie stać na ładowarkę sieciową). ktoś pomoże?

#104 szturm

szturm
  • 156 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 22:30

podłączałaś do innego komputera?

#105 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 kwietnia 2008 - 18:36

ja wiem, ze wyszukiwarka ma blad. jak nie bedziesz uzywac "nie" w wyszukiwaniu powinny znalezc sie jakies wyniki. rozniez proponuje sprobowac na innym komputerze. jezeli komputer nie wykrywa ipoda w disk mode to nic zdzialasz.

#106 igorcies

igorcies
  • 4 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:04

Po resecie iPoda nie wykrywa go mój komputer Witam, zrobiłem reseta iPoda pokazało się jabłuszko i po zniknięciu jabłuszka pisało żebym uzył i Tunsa do zrobienia restore, chciałem to zrobić lecz mój komputer nie wykrywa iPoda.... błagam pomóżcie co mam zrobić:( :( :( :( próbowałem także podłączyć iPoda do innego komputera i takkże nie wykrywa...:( :( :(

#107 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:47

a co to za iPod?!?!

#108 igorcies

igorcies
  • 4 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:56

jest to iPod classic 80 GB gdy naciskam obojetnie jaki przycisk a nim pokazuje sie jabluszko potem Use iTunes to restore a gdy podlaczam do kompa jest taki czerwony krzyzyk w koleczku...

#109 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:57

Spróbuj go zresetować (środkowy klawisz i MENU przez. ok. 7 sekund)

#110 igorcies

igorcies
  • 4 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:59

po zrobieniu resa jabluszko znika i znowu sie zapala a pozniej pisze zeby polaczyc iPoda z iTunes i robic restore

#111 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 kwietnia 2008 - 18:43

a) sprobuj na innym komputerze B) zrob "restore w disk mode" (uzyj wyszukiwarki na forum)

#112 igorcies

igorcies
  • 4 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 19:07

próbowałem na innym komputerze nie czyta iPoda a jak robie opcje Disk Mode to najpierw wciskam hold i go zwalnia nastepnie naciskam menu i select az zgasnie znaczek apple pozniej naciskam play/pause i select i nagle pojawia sie obrazek koncowku USB podloczanej do iPoda i pisze use iTunes to restore a mi tego iPoda nie chce wogule czytac...

---- Dodano 09-04-2008 o godzinie 18:13 ----
czy zna ktos moze serwis do naprawy iPodow w szczecinie prosze o odpowiedz

---- Dodano 11-04-2008 o godzinie 14:21 ----
czy znajde jeszcze jakas pomoc na forum?????

podbijanie tematu nic nie da jezeli nikt nie potrafi ci pomoc
-migrena-


#113 Evergreen

Evergreen
  • 5 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 18:37

więc, sprawdzałam na innym komputerze - nadal nic. jedyny plus to to, że mimo wszystko ipod zaczął się ładować.

#114 biaggio12

biaggio12
  • 8 postów

Napisano 17 maja 2008 - 20:48

Windows nie "widzi" Ipoda Witam ! Nie jestem pewien czy to dobrzy dział ale mam pytanie !! Mianowicie Windows xP nie "widzi" mojego Ipoda Video 30 GB po prostu nic się nie dzieje a więcej strasznie muli mi kompa i nic nie moge zrobić tylko reset kompa Komputer mam Core quad 2ghz 2048 Ram więc chyba dobry ;s Uzywam Itunes kiedyś normalnie mi wykrywało a teraz nie może :/

#115 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 maja 2008 - 17:32

moja dziewczyna ma taki sam problem.. tyle ze ma ipoda nano 2gb.. od jakiegos czasu itunes nie wykrywa wogole jej ipoda.. co z tym zrobic?

#116 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 maja 2008 - 19:56

@biaggio12 mialem tak kiedy uzywalem bitdefendera. nie lubi sie ten program z przenosnymi pamieciami na usb. inne natywirusy tez tak moga miec.

i polecam zajrzec tutaj
http://www.myapple.p...ile-device.html
to najczestsza przyczyna problemow z wykrywaniem ipoda. model urzadzenia nie ma znaczenia.

#117 biaggio12

biaggio12
  • 8 postów

Napisano 20 maja 2008 - 13:40

@migrena Dzięki ale nie pomogło poprubuje teraz z wersjami Itunesa a jak nie wyjdzie to poingeruje w kod źźródłowy programu :D:D zobaczymy co z tego bedzie ;s @edit Ok już zrobione :D zainstalowałem najnowsiejsza wersje itunesa :D nie działało potem niechcący pomyślałem xD i docisnąłem jeb****y kabelek i zaskoczyło ^^

#118 krystek56

krystek56
  • 7 postów

Napisano 26 czerwca 2008 - 13:11

Komputer i iTunes nie "widzi" iPod'a Mam iPoda 60GB 5gen. Problem jest taki jak podłączam iPoda wyskakuje ikonka Apple i zaraz po tym ww.apple.com/support/ipod i smutna ikonka iPoda :sad: . Komputer ani iTunes nie widzi iPoda. Błagam o pomoc. Z góry dzięki.

#119 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 czerwca 2008 - 18:41

restore w disk mode? na innym komputerze?

#120 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 czerwca 2008 - 18:54

Kup Maca


bardzo pomogłeś koledze;/ po co piszesz, skoro nie masz nic do powiedzenia, to jest wyjście, ale ludzie są zbyt biedni do takich rozwiązań, skoro jak mają problem z iPodem to nie kupujom zaraz drugiego, daruj sobie takie pisanie, żeby pisać

Przepraszam za OFF

#121 Sliv3r

Sliv3r
  • 1 postów

Napisano 05 lipca 2008 - 11:57

i nikt nic nie wymyslił? u mnie przy moim touch 8gb pisze nie rozpoznany...

#122 kquba

kquba
  • 1 postów

Napisano 12 września 2008 - 16:40

Itunes nie wykrywa ipoda

Witam, 2 dni temu kupiłem sobie ipoda nano 3 generacji i od paru dni sie z nim męcze i nie moge sobie dać rady, prosiłbym o pomoc gdyż jestem w tym zielony.
Sciągnałem itunes ze strony apple,zainstalowałem i podłączyłem ipoda.
Po lewej stronie pulipitu w dolnym rogu pojawiła się na pasku ikonka "bezpieczne usuwanie sprzętu" oraz jeszcze jedna ikona, ze znaleziono urządzenie czy cos takiego, a na ipodzie jest napisane podłączony, wysun przed rozłączeniem.
No i niby wszystko jest ok, z tego co czytałem, ale jak właczam itunes to nie ma widocznego ipoda, są tylko biblioteki, sklep i lista utworów, a ipoda nie widać :/
a gdy chce odłączyc ipoda i
klikam prawym na "bezpieczne usuwanie sprzętu" i potem zatrzymaj urządzenie "apple ipod usb device" wyswietla sie komunikat, ze nie można zatrzymać urządzenia ponieważ program cały czas uzyskuje do niego dostęp
Wczesniej miałem ipoda nano 1 generacji i wszystko było ok, niestety nie pamietam jak wtedy go konfigurowałem, ze było wszystko ok.
Czytałem juz troche coś o automatycznym wykrywaniu czy ręcznym ale nie mam zielonego pojecia co o jak zrobić, byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi ktoś wyjaśnił co jak zrobić

pozdr

---- Dodano 12-09-2008 o godzinie 19:53 ----
mam jeszcze jedno pytanie(mam nadzieje, ze ktos odpowie) po podłaczeniu ipoda pojawia mi sie taki obrazek na ipodzie, czy to jest prawdiłowe zachowanie??
Dołączona grafika

#123 firstmate

firstmate
  • 22 postów

Napisano 29 września 2008 - 18:12

Komputer nie widzi ipoda. Dlaczego ? Witam. Mam pewein maly problem. Dzis po podlaczeniu ipoda jedne z moich komputerkow (imac) widzi ipoda jakos katalog do ktorego po kliknieciu nie mam dostepu. Natomiast moj macbook nie widzi go wcale. Oczywiscie na obu nie widzi itunes ipoda ! Dlaczego ? Pozdrawiam

#124 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 29 września 2008 - 18:18

Może zresetuj ipod'a.

#125 firstmate

firstmate
  • 22 postów

Napisano 30 września 2008 - 12:34

nie pomaga




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych