Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes nie widzi iPhone — iTunes nie wykrywa iPoda & Komputer nie widzi iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
421 odpowiedzi w tym temacie

#76 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 lipca 2007 - 11:09

nastepnym razem tylko odesle do wyszukiwarki...

#77 PrzemWroc

PrzemWroc
  • 5 postów

Napisano 11 lipca 2007 - 14:29

[url]http://img178.imageshack.us/img178/4113/resoz1.jpg[/url]

#78 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 lipca 2007 - 16:04

iPod updater sie klania...

#79 PrzemWroc

PrzemWroc
  • 5 postów

Napisano 11 lipca 2007 - 17:03

[url]http://img62.imageshack.us/img62/4835/updaterao7.jpg[/url]

[url]http://img62.imageshack.us/img62/9800/errdr0.jpg[/url]

[url]http://img75.imageshack.us/img75/6889/err1fc6.jpg[/url]
Mam najnowszy iTunes :S

#80 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 lipca 2007 - 21:30

wystarczylo napisac, nie ma potrzeby od razu takich ogromnych screenow wrzucac :) ten pierwszy updater najprawdopodobniej nie bedzie dzialal na win xp, a komunikat z drugiego oznacza ze musisz po prostu sprobowac na komputerze na ktorym nie ma it 7.x

#81 spongebob

spongebob
  • 2 postów

Napisano 13 września 2007 - 19:06

Komputer nie widzi iPoda & iTunes nie widzi iPoda - iTunes nie wykrywa iPoda

Zakupiłam nowego iPoda nano 4 GB. Ściagnęłam najnowsza wersję programu iTunes ze strony [url]www.apple.pl[/url] wczoraj poraz pierwszy podłączyłam iPod do komputera. Jednak nic nie było...Poszłam spac i dzisiaj rano widziała jak iPOD sie ładuje...dałam mu troche czasu rozłączyłam i podłączyłam ponownie do komputera i Ipod był widoczny i przez komputer i przez iTunes.Jednak dziisaj znowu chciałam podłaczyc by zgrac muzyke ale mój iPod ani razu nie został wykryty przez komputer i przez iTunes.Mało tego pokazuje mi ze bateria naładowana a jak rozłacze to nadal jest tyle ile było bateri tak jakby sie wogóle nie ładował. Nie wiem o co chodzi przeczytałam juz chyba wszystko nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi.Dodam że mam Windows xp. Resetowałam juz iPoda robiłam wszystko i nadal nic nie ma w moim kompie.

Bardzo proszę o pomoc!!!

#82 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 13 września 2007 - 19:13

Sprawdż u znajomych na innym kompie. zawsze możesz zainstalować najnowszą wersję iTunes. Zwykle przy windowsach pomaga na wszelkie bóle format i instalka nowego iTunesa. Zobacz jeszcze dział Ipod pierwsze kroki oraz pomoc techniczną na stronie www.apple.com.pl tam jest opis co i jak robić...

#83 spongebob

spongebob
  • 2 postów

Napisano 13 września 2007 - 19:18

Byłam już na tych stronach.przeczytała i po polsku i po angielsku zrobilam co trzeba i nic...restore nie bede robila bo to nowy ipod ma 1 dzien wydaje mi sie ze to bez sensu.Sprawdze zainstalowac jeszcze raz iTunes i sprawdze jeszcze u brata na kompie:(

#84 sylviamk

sylviamk
  • 2 postów

Napisano 15 września 2007 - 09:15

iTunes nie widzi ipoda nano... pomocy Mam taki problem niestety itunes nie wykrywa mojego ipoda nano ,a komputer tak ponieważ ipod się ładuje . Nie wiem co mam robić prsze o pomoc

#85 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 15 września 2007 - 09:54

Masz zainstalowany najnowszy iTunes?

#86 sylviamk

sylviamk
  • 2 postów

Napisano 15 września 2007 - 10:23

Dobra udało sie po Reset iTunes go widzi można skasować temsat :)

#87 Acid

Acid
  • 24 postów

Napisano 19 września 2007 - 23:51

wiesz chyba mam podobny problem tylko u mnie wyglada to tak.

Po za tym jak czasami pisze "nie odlanczac" a jak iTunes go nie widzi to mozna czekac wieki i co wtedy zrobic? Trzeba odpiac... Raz mialem Ipoda podpietego cala noc i dalej pisalo "prosze nie odlanczac"

Ja powoli zaczynam zalowac tego iPoda Video a bylem strasznym zwolennikiem Apple. No chyba ze to wina braku mojej wiedzy to OK :) a jak uzupelnie swoja wiedze to moze byc ok.

---- Dodano 20-09-2007 o godzinie 00:57 ----
U mnie sprawa wyglada podobnie http://www.myapple.p...ead.php?t=44331

Tylko ze jest ten problem z nowym iPodem nigdy wczesniej nie podlanczanym. Ostatnio jakos udalo mi sie wrzucic muzyke ale sam nie wiem jak to sie udalo. Teraz iPod jest nie wykrywalny.

Sciagnolem tez ten sam iPod updater 2006-...

W ogole nie wiem o co chodzi z tym iPodem mialo byc tak pieknie ze podepne kabel i bedzie ok zaladuje muze filmy zdjecia i bede sie bawil a tu do zabawy daleka droga sie zapowiada

#88 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 września 2007 - 01:44

zalecam uzupelnienie poziomu magnezu i weglowodanow w organizmie, czekolada na przyklad... gdzie jest napisane ze ipoda mozna odlaczyc tylko w itunes? napisz cos mniej chaotycznie bo teraz ciezko sie zorientowac jaki masz konkretnie problem i jakie dzialania zaradcze juz podjales. na koniec standardowo: przejrzyj linki z prawej czesci mojej sygnatury.

#89 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 20 września 2007 - 03:13

ja tez kiedys idlaczylem swojego drugiego ipoda mimo tego ze pisalo zeby nie odlaczac i w taki oto piekny sposob spieprzylem swego ipoda i od tamtej pory zawsze odlaczam jak wszystkie procesy sie zakoncza i to radze pozostalym :)

#90 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 września 2007 - 11:22

w ktoryms z oficjalnych artykulow jest metoda jak _awaryjnie_ odlaczac gdy wciaz wyswietal "nie odlaczaj" (na przyjlad jak sie zwiesi system) - trzeba przylozyc ucho do ipoda i sprawdzic czy pracuje dysk, jezeli nie to prawdopodobienstwo uszkodzenia jest najmniejsze i wtedy mozna sprobowac. ale nawet wtedy moze sie uszkodzic.

#91 sid

sid
  • 2 postów

Napisano 11 października 2007 - 22:35

Komputer nie widzi iPoda & iTunes nie widzi iPoda - iTunes nie wykrywa iPoda

Właśnie odebrałem ''naprawionego'' ipoda. Z radością patrzyłem jak działa, wrzucałem nowe piosenki... (w końcu był naprawiany 2 miesiące). Powodem reklamacji było nie wykrywanie go przez komputer... żaden komputer. Ku mojemu zdziwieniu, po wrzuceniu kilku płyt komputer przestał go wykrywać. Przeinstalowałem i update'owałem itunes, podłączałem go do innych portów, oczywiscie ten sam scenariusz co wczesniej - komputer go nie wykrywa. Nic nie jest w staje przemówić do słuchu mojemu kapryśnemu ipodowi, po 40 razie podłączania go i odłączania stało się coś niezwykłego! Mianowicie pojawiła się ikonka ''Ładowanie baterii". Niestety komputer nadal twierdzi, że żadnego ipoda nie ma. Dołączam screenshoty, ponieważ szczerze mowiąc troche bawi mnie ta sytuacja, nie mniej jednak prosiłbym o pomoc.

Przepraszam za jakość pierwszego zdjęcia, robiłem je ''na szybko'' telefonem.
[[url]http://img413.imageshack.us/img413/9990/beztytuu2wk7.jpg[/url]

edit: odpuszcze sobie [img], bo ramka się psuje.

#92 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 11 października 2007 - 22:37

Spróbuj na innym kompie :)

#93 sid

sid
  • 2 postów

Napisano 11 października 2007 - 22:49

Niestety nadal to samo - próbowałem na dwóch innych.

Troche bawią mnie te screeny:) (tamtego posta nie moge edytować)
[url]http://img216.imageshack.us/img216/60/dsc02559it9.jpg[/url]
[url]http://img413.imageshack.us/img413/9990/beztytuu2wk7.jpg[/url]
[url]http://img229.imageshack.us/img229/811/beztytuucy0.jpg[/url]

#94 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 11 października 2007 - 23:12

A na Maku? Widziałem kiedyś iPoda Photo, który w ogóle nie działał z żadnym pecetem (niezależnie od systemu - Windows 2000, Windows XP, Service Pack 2, niezależnie od portów USB - 1.1 i 2.0). Właścicielka chciała go wyrzucić, z resztą nie tylko ja próbowałem go bezskutecznie ożywić. Żaden pecet go w ogóle nie wykrywał, natomiast iMac G4 rozpoznał go od razu.

#95 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 października 2007 - 23:26

takie ladowanie jest wlasnie wtedy kiedy komputer nie podlacza ipoda a tylko zasila port usb. iirc ktos pisal ze zrobienie restore na macku a pozniej znowu na pc pomaga. moze to zrobili i znowu sie walnelo. ps ja widze zielona ikone itunes wiec to nie jest najnowsza wersja chyba, nie?

#96 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 12 października 2007 - 18:14

To iTunes 6, przecie;)

#97 TTymek

TTymek
  • 556 postów
  • SkądWrocław/Kępno

Napisano 12 października 2007 - 18:32

No ja bym bardzo polecil zrobic update iTunes ;-)

#98 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 października 2007 - 21:29

chcialem sie upewnic. w takim razie to

Przeinstalowałem i update'owałem itunes

jest raczej nieprecyzyjne.
takze przylaczam sie do rady o porzadnego update'a i restore na nowym itunes. jak masz system ktory nie spelnia wymagan itunes (starszy niz xp) to mozesz sciagnac starsze wersje itunes z filehippo. 7.3.0.0 powinno byc ok.

#99 swiromei

swiromei
  • 2 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 14:55

ITUNES NIE WIDZI IPODA - wczesniej go widzial !! mam ipoda III generacji 8gb wczoraj po zainstalowaniu iTunesa podlaczylem ipoda i normalnie wszystko dzialalo zgralem jeden utwor zeby sprawdzic jak chodzi i w sposob opisany odlaczylem ipoda. Dzisiaj po ponownej probie podlaczenia ipoda nie jest on juz widziany ani przez windowsa ani przez itunes. Nie wiem co moglo sie stac i dlaczego tak sie dzieje. Prosze o pomoc!!!!!

#100 cyfra

cyfra
  • 13 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 15:19

a czy probowales "restartowac" ipoda. Z tego co pamietam to trzeba bylo przytrzymac "srodek koleczka" i strzalke w gore przez 5 sekund aby go zrestartowac (ale sprawdz to w manualu). Innym problemem moze byc kabel -- sprobuj uzyc innego.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych