Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Passbook - czy komuś działa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamm25

adamm25
  • 7 postów

Napisano 22 września 2012 - 10:17

Passbook - czy komuś działa? czy tylko u mnie nic nie można nacisnąć oprócz App Store i informacja że nie można połączyć się z iTunes Store?

#2 lorakko

lorakko
  • 15 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 września 2012 - 10:19

w Polsce passbook nie będzie działał :/

#3 adamm25

adamm25
  • 7 postów

Napisano 22 września 2012 - 10:23

czy po naciśnięciu App Store też jest komunikat, że nie można połączyć się z iTunes Store? Może ktoś to sprawdzić na swoim 4s-6.0?

#4 Animatter

Animatter
  • 421 postów

Napisano 22 września 2012 - 10:28

Działa i pokazuje Appki (Lufthansa, jakieś hotele...). Jak ktoś ma błąd niech uda się w ustawienia, ogólne, data i czas. Trzeba wyłączyć automatyczne ustalanie czasu i ręcznie ustawić datę np. o rok później. Wracamy do Passbook i powinno załapać. Jak załapie ustawiamy czas po staremu. Też miałem błąd ale zaskoczyło.

#5 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 września 2012 - 10:29

Passbook nie będzie działał, dopóki nie będziesz miał jakiś biletów itp rzeczy do zeskanowania... Passbook to nie jest aplikacja tylko jakby folder. W appstore ściągasz aplikacje firm współpracujących - american airlines, lufthansa itd - i jak kupisz bilet to dopiero zobaczysz go w passbooku.

#6 adamm25

adamm25
  • 7 postów

Napisano 22 września 2012 - 11:13

ok - dzieki za podpowiedź - jak zmieniłem czas na ustawiany a następnie na automatyczny App Store zaczął poprawnie wyświetlać wszystkie zakładki - niestety passbook nadal nie wykazuje żadnych chęci działania - wchodze w aplikację i nic nie można nacisnąć żeby np. uruchomić kamerę do zeskanowania kodu kreskowego z biletu.

#7 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 września 2012 - 11:39

Skanujesz w aplikacji danej firmy, passbook tylko przechowuje w elegancki sposób to co zrobią inne aplikacje. Po instalacji iOS6 i uruchomieniu passbooka jest tylko ekran informacyjny, dotykasz i przenosi cie do appstore gdzie możesz ściągać aplikacje linii lotniczych itp, dopiero jak w tej aplikacji masz swój bilet czy rezerwacje - klikasz w niej - dodaj do passbooka. Nie oczekujcie zabawy z passbookiem teraz mieszkając w polsce, siedząc w domu czy kupując w tesco tylko ...

#8 hepta

hepta
  • 80 postów

Napisano 23 września 2012 - 14:14

adamm25. Miałem ten sam problem, ale od 2-3 dni już mi działa. Klikam appstore i wyświetla się lista firm, które to mają w ofercie. Będzie działąć w Polsce, działa, nie trzeba niczego instalować wcześniej. Jak się otworzy to pokaże się lista firm typu Lufthansa, American Airlines i HRT czy coś takiego, ja przynajmniej mam z 5 firm, które to obsługują. Z listy można wybrać firmę - zainstalować już konkretną aplikację - która to będzie wspierać. Pewnie będzie się rozwijać. Ale jeśli chodzi o problem to ja nic nie robiłem. Przez 2-3 dni nie działało, dokładnie tak jak Tobie a teraz działa. Niczego nie zmieniałem i nie robiłem.

#9 mariuszau

mariuszau
  • 1 postów

Napisano 24 września 2012 - 07:56

Wystarczy wejsc na [url=http://passsource.com]PassSource - Create Passbook passes and Manage your own custom Apple iOS 6 Passbook PassKit passes for free for your iPhone[/url] i mozna sobie wygenerowac co tak sobie zyczycie :))
Sprawdzone i dziala.

#10 Bombee

Bombee
  • 198 postów
  • SkądW-wa Zacisze

Napisano 01 października 2012 - 15:09

Jeden z pierwszych passbooków:
https://pass.is/mYI1YE
Należy kliknąć w link na iUrządzeniu, przejść na sam dół, wpisać swój adres email i kliknąć "Create Passbook Pass". Po chwili na maila dostajesz linka - klikasz i otwierasz w Safari (w Chrome mi się nie otworzył).
A później potwierdzasz tylko dodanie Passbooka :)

I co - działa?
A miał nie działać.

:D

#11 stupidoo

stupidoo
  • 166 postów

Napisano 01 października 2012 - 15:31

Technicznie działa, ale jest jeden problem, niestety bez dużej popularności od firm, sklepów etc, które będą takie kupony oferować nic to nie da. Samemu sobie generowanie jest o kant dupy.

#12 Bombee

Bombee
  • 198 postów
  • SkądW-wa Zacisze

Napisano 01 października 2012 - 15:38

stupidoo, ale to nie jest generowany "samoistnie", tylko od MacLife.
A to dopiero początek.
Więc... cierpliwości!

Będzie więcej!
:) 

#13 stupidoo

stupidoo
  • 166 postów

Napisano 01 października 2012 - 15:44

Fakt, nie zobaczyłem dokładnie, myślałem że to coś podobnego do demo z passource. Zwracam honor :)

#14 Bombee

Bombee
  • 198 postów
  • SkądW-wa Zacisze

Napisano 02 października 2012 - 08:49

Looz :D

#15 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 15:04

Żenada, 4 apki w polskim AppStore, bezuzyteczne jak ktos nie jest globtrotterem. A mamy juz grudzień. I oczywiście nie da sie tego gówna schować, tak jak kiosku.

#16 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 03 grudnia 2012 - 15:57

Żenada, 4 apki w polskim AppStore, bezuzyteczne jak ktos nie jest globtrotterem. A mamy juz grudzień. I oczywiście nie da sie tego gówna schować, tak jak kiosku.


Kiosk da się schować Panie Smart.

#17 marek.k

marek.k
  • 69 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 16:22

Tak? W jaki sposób zdradź nam. Chyba nie mówisz żeby schować do folderu?

#18 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 03 grudnia 2012 - 17:05

Tak? W jaki sposób zdradź nam. Chyba nie mówisz żeby schować do folderu?


Mówię o tym żeby go schować do folderu.

Dołączona grafika

MACIE I SIĘ CIESZCIE

http://filippobiga.com/stiflestand/

#19 marek.k

marek.k
  • 69 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 19:33

To jakieś półśrodki a nie schowanie. Do tego znane od dawna.

#20 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 03 grudnia 2012 - 19:46

To jakieś półśrodki a nie schowanie. Do tego znane od dawna.


To powiedz mi jak chcesz schować inaczej kiosk geniuszu? Nie da się bez JB usunąć/schować kiosku z iP, jak tego nie wiesz to współczuje Twojej wiedzy.

#21 marek.k

marek.k
  • 69 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 19:49

Ja nie chce go chować. Geniuszu. Twierdzę tylko że się nie da inaczej niż pseudo chowanie w foldery.

#22 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 03 grudnia 2012 - 20:26

Ja nie chce go chować. Geniuszu. Twierdzę tylko że się nie da inaczej niż pseudo chowanie w foldery.


Pomyślałeś może dlaczego nie da się go schować? Bo kiosk się otwiera jak folder z aplikacjami i grami, więc jak może się otworzyć folder w folderze?

#23 marek.k

marek.k
  • 69 postów

Napisano 03 grudnia 2012 - 20:30

Jejka, ale ja to mam gdzieś czemu, dlaczego, po co. Mogła by być opcja w Ustawieniach aby to włączyć, wyłączyć. Tak jak było z Nike+, dopóki nie włączyłeś nie było tego.

#24 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 04 grudnia 2012 - 07:57

Jejka, ale ja to mam gdzieś czemu, dlaczego, po co.

Mogła by być opcja w Ustawieniach aby to włączyć, wyłączyć. Tak jak było z Nike+, dopóki nie włączyłeś nie było tego.


A apple Ciebie ma gdzieś. Taki iOS i nie zmienisz tego, jak Ci się nie podoba to zawsze możesz zmienić system na bardziej zaawansowany. Poza tym możesz wypierdzielić na ostatnią stronę i po problemie a nie narzekasz.

#25 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 07 grudnia 2012 - 21:03

Jejka, ale ja to mam gdzieś czemu, dlaczego, po co.

Mogła by być opcja w Ustawieniach aby to włączyć, wyłączyć. Tak jak było z Nike+, dopóki nie włączyłeś nie było tego.


Proste.

@maciekdzieciol - bo ci żyłka pęknie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych