Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"Wykwit" na ekranie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 21 sierpnia 2007 - 03:17

Siedze dzis sobie i ogladam film gdy nagle zauwazylem ze w prawym dolnym rogu cos wyglada dziwnie - wzialem wiec desktop ale nic nie bylo widac (mialem bardzo kolorowe zdjecie za tapete) - dopiero gdy najechalem na to miejsce bialym tlem okienka findera moje oczy ujrzaly to.

Dołączona grafika

Co to jest? MBP stal na stole, nic sie z nim nie dzialo, na 99% przed ogladaniem filmu tego nie bylo. Mial ktos z was podobny przypadek? Czy to jakies "przegrzanie" i przejdzie czy wada na stale?

Jestem zdziebko wkurzony bo na MBP wydalem naprawde kupe kasy (w porownaniu do normalnego laptopa) i w zamian za to oczekiwalem jakosci i dobrego wykonania - juz po kupieniu, w domu okazalo sie, ze nie dziala superdrive a ekran jest nierownomiernie podswietlony i po jakims czasie zaczal skrzypiec przy kazdym ruchu - oddalem go do serwisu i obie rzeczy wymienili - myslalem, ze poprostu trafil mi sie jakis rzadki, trefny egzemplarz i teraz juz wszystko bedzie w porzadku - a tu kolejny problem.

P.S. Zdjecie jest pod dosc mocnym katem, bo wtedy widac to najlepiej - gdy ekran jest prosto jest to mniej rzucajace sie w oczy, ale przegapic sie nie da.

#2 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 21 sierpnia 2007 - 08:09

Nie czyciłeś matrycy pianką ? Tak wygląda jakby pozostałości rozlały się pomiędzy warstwami matycy. Z czasem zacznie zanikać jednak chyba jakieś ślady zostaną.

#3 marcinzk

marcinzk
  • 59 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 sierpnia 2007 - 08:57

Ślady zostaną na pewno, więc będziesz musiał się do nich przyzwyczaić. :(

#4 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 21 sierpnia 2007 - 10:01

Jak masz gwarancje to matryca do wymiany

#5 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 21 sierpnia 2007 - 10:30

Jak masz gwarancje to matryca do wymiany

O ile uznają to jako wadę matrycy. Mnie to też wygląda na efekt mokrego czyszczenia ekranu.

#6 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 21 sierpnia 2007 - 10:32

Sprobowac nie zawadzi

#7 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 21 sierpnia 2007 - 10:44

W iMacach podobne rzeczy się dzieją i w nich matryce wymieniają. Idź z tym do serwisu.

#8 Poklos

Poklos
  • 703 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 21 sierpnia 2007 - 11:50

współczuje..ja mam równie nie miłe doświadczenia z MBP. z ibookiem G4 nigdy problemów nie było. a z kompem za kupe kasy juz 2 razy. jak nie SD to teraz obudowa skrzeczy przy trzymaniu. ah

#9 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 21 sierpnia 2007 - 12:15

Nie czyscilem nic - laptop stal na stoliku a ja lezalem na kanapie wiec nawet blisko go nie bylem. Nie wiem skad moglaby sie wziac wilgoc. W ogole jesli takie rzeczy moga dziac sie od czyszczenia pianka to to jest skandal. Gwarancja jest, wiec zobaczymy. Btw. mam takie pytanie - nie mieszkam w Polsce, a laptop zostal kupiony w USA i clo oplacone przy wjezdzie do UK. Jestem tu teraz przez 1.5 miesiaca na wakacjach i w sumie wolalbym by byl naprawiony teraz, bo pozniej bede go potrzebowal na studiach. Nie mam w zwyczaju wozic ze soba wszystkich swistkow (zreszta gdy oddawalem go do serwisu w UK nawet o niego nie pytali, mimo ze mowilem ze kupiony w USA) - jak wiec wyglada ew. naprawa? (to w ogole jakas farsa, ze tego wymagaja, widac, ze staraja sie na wszystkie sposoby migac od napraw i promowac tylko produkty sprzedawane przez siebie)

#10 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 21 sierpnia 2007 - 13:15

Farsa czy też nie, masz napisane w instrukcji, że pianką się tego nie czyści.

#11 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 21 sierpnia 2007 - 13:17

Jak napisalem - ja nie czyscilem.

#12 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 21 sierpnia 2007 - 13:27

Poprostu idz do serwisu i oddaj go do naprawy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych