Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przyszłość wątku "Pokaż swojego maka"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przyszłość wątku "Pokaż swojego maka" (0 użytkowników oddało głos)

  1. Niech zostanie w dziale Offtopic - rozumiem, że może zamienić się w śmietnik (30 głosów [15.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.15%

  2. Niech wróci do Think Different, rozumiem, że komentowanie zakończy się ostrzeżeniem (168 głosów [84.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 84.85%

Głosuj

#1 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2012 - 21:40

Z uwagi na pewne kontrowersje dotyczące wątku http://myapple.pl/of...ojego-maca.html chcieliśmy zapytać Was, użytkowników tego forum, o przyszłość tego wątku. Możliwe są dwie opcje:
- albo wątek pozostanie w dziale Offtopic i nie będzie moderowany, co może oznaczać, że zamieni się w śmietnik
- albo wróci do działu Think Different, ale dostanie sufix [BEZ ZADAWANIA PYTAŃ] (tak jak wątki poświęcone np. SpringBoard na iPhone), a każde odstępstwo będzie karane ostrzeżeniem.

Innych alternatyw nie przewidujemy, bo nie mamy już sił na ciągłą walkę z off topowaniem w tym wątku.

Na podjęcie decyzji macie siedem dni.

#2 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 17 sierpnia 2012 - 21:56

Proponuję powrót do think different i dawanie surowych kar za nie przestrzeganie zasad. To bardzo dobry wątek i szkoda aby zginął w offtopie.

#3 aloy

aloy
  • 168 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:05

jestem za powrotem. A dla osób które coś umieszczają niech wypiszą pod zdjęciem co na nim widać np. co za słuchawki, biurko, długopis itp a jak jakieś dodatkowe pytanaia to na priv.

#4 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:07

Niech wygląda to jak w SpringBoard na iPhone, będzie to wtedy świetny temat bez komentarzy. Pytania na PW.

#5 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:08

Bez komentarzy.

#6 roha

roha
  • 181 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:10

Ja sam osobiście jestem za tym aby ten temat wrócił tam gdzie jego miejsce, i pojawił sie podpis sufix [BEZ ZADAWANIA PYTAŃ].

#7 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:10

Musicie tu pisać zamiast oddać TYLKO głos W SONDZIE? Ciągle mi się pojawia w nowych postach.

#8 kondi552

kondi552
  • 97 postów
  • SkądŁomża, PL

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:11

Git pomysł ! To jest właśnie profesjonalne podejście do tematu :)

#9 sheeple

sheeple
  • 204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:14

Tylko zdjęcia. [BEZ ZADAWANIA PYTAŃ]

#10 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:20

ciekawe w jakim stopniu bedzie egzekwowane to prawo, i jak glupie zdjecia beda wstawiane aby sie wypowiedziec xD

#11 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:23

Nie będzie wolno nic pisać poza zdjęciem ( i jego opisem) - tak, jak w innych wątkach tego typu. Żadnego wstawiania zdjęcia z internetu, żeby zadać pytanie.

#12 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:41

Tylko zdjęcia. Skończą się w końcu pytania "jakie to krzesło", "jaki kolor ściany" itp.

#13 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:45

Ten wątek to jest nieporozumienie, zwykle chwalenie się tym, jakim to jestem fanboyem:-D

#14 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:53

Therioon - jeśli tak na to patrzysz... wg mnie jest to wątek gdzie pokazuje się po prostu jak na co dzień wyglądają nasze sprzęty w życiu, a nie... w reklamie albo w Apple Store.

#15 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:55

Wyglądają tak jak zwykłe komputery, ale to jest moje zdanie Pokazywanie jaki ostatnio sobie kupiłem jest dziecinadą.

#16 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 17 sierpnia 2012 - 22:56

Dlaczego, ludzie się cieszą, więc jak mają potrzebę podzielanie się tym to niech pokazują. Nie widzę w tym nic złego. A ja sobie z kolei lubię popatrzeć, byle by to nie był rzut ramki z boku, już nie napiszę nazwy na to bo każdy wie ;) tylko normalne zdjęcia.

#17 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 17 sierpnia 2012 - 23:00

Takim zachowaniem niechcący przypinamy sobie łatkę, już pisałem jaką Mam już trochę lat i mi to nie leży, ale nie mam nic do tego, wyraziłem tylko swoją osobistą opinię

#18 bercow

bercow
  • 618 postów

Napisano 18 sierpnia 2012 - 00:28

@ Therioon Poniekat z Toba sie zgodze, zdjecie iP z jakas naklejka moze byc, ale setne zdjecie iP na stole, gdzie nie widac tego miejsca pracy nie widac prawie nic, i jest to pseudo artystyczne zdjecie. No dajce spokoj, mozna pokazac jakie sie ma biurko i urzadzaony pokoj, a dziwne zblizenie na ramke od nowej Retiny, kazdy widzial to juz setki razy.

#19 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 sierpnia 2012 - 01:08

To może wzorem fajne appki i troche gorszej strony netowej DESK, która nie tyle pokazuje maki a miejsca pracy grafików, muzyków, debeloperów - nie koncentruje się na komputerze a samej przestrzeni wokół niego - zrobic wątek w offtopicu - pokaż swoje miejsce do pracy :) tam bez przeszkód można będzie gadać o krzesłach, biurkach, słuchawkach, a "pokaz maka" zostanie miejscem na artystyczne fotki wejść usb 3.0 i zbliżenia na logo beatsów obok - bez ględzenia co to i po co...

#20 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 sierpnia 2012 - 07:07

Oczywiście powrót wątku do pierwotnego działu i brak komentarzy.

#21 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 18 sierpnia 2012 - 09:12

Powrót i TYLKO ZDJĘCIA. Pytania można sobie zadawać przez PW.

#22 Cintulek

Cintulek
  • 2 128 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 18 sierpnia 2012 - 09:32

Musicie tu pisać zamiast oddać TYLKO głos W SONDZIE? Ciągle mi się pojawia w nowych postach.

Dlatego właśnie tak stało się z "[Pokaż] swojego Maca", bo ludzie zamiast dodawać same zdjęcia - offtopują i bardzo mnie to denerwuje, a więc by tego zapobiec - jebs w Offtopic.

#23 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 18 sierpnia 2012 - 09:48

Też macie ludzie problemy... wystarczy napisać raz, że koniec z offtopem, a potem sypać ostrzeżenia i bany na kilka dni, albo się oduczą, albo wypad.

#24 daro16

daro16
  • 169 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 18 sierpnia 2012 - 10:08

To może wzorem fajne appki i troche gorszej strony netowej DESK, która nie tyle pokazuje maki a miejsca pracy grafików, muzyków, debeloperów - nie koncentruje się na komputerze a samej przestrzeni wokół niego - zrobic wątek w offtopicu - pokaż swoje miejsce do pracy :)
tam bez przeszkód można będzie gadać o krzesłach, biurkach, słuchawkach, a "pokaz maka" zostanie miejscem na artystyczne fotki wejść usb 3.0 i zbliżenia na logo beatsów obok - bez ględzenia co to i po co...


Zdecydowanie zgadzam się z tym pomysłem, w wątku Pokaż swojego maka nigdy nie podobały mi się zdjęcia stockowego iPhone'a leżącego na stole, a właśnie maki i miejsce w którym działają.

#25 Laz

Laz
  • 799 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 sierpnia 2012 - 10:36

A jestem za tym, aby dać go do Think Different i, aby można było komentować, ale ma temat np. Poprawnie - jak Ci działa ten Mac z SSD? Źle - Co to za słuchawki, krzesło? Komentowanie TYLKO sprzętu Apple.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych