Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kto jest najstarszym Forumowiczem na Myapple.pl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 MacAztek

MacAztek
  • 223 postów

Napisano 12 sierpnia 2012 - 10:31

Wróciłem na to forum po kilku latach przerwy i jestem pozytywnie zdziwiony jak wielu nowych forumowiczów sie zarejestrowało. Patrzę po datach przystąpienia i tak sobie myślę, że chyba jestem dinozaurem tutaj. Moj rok to 2005! Stad też pomysł, aby pokazali się oldoje :-) KTO JEST NAJSTARSZYM?

#2 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 12 sierpnia 2012 - 10:34

to jak przedszkolak jestem...

#3 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 12 sierpnia 2012 - 10:44

Zaraz odezwie się założyciel forum i będzie po temacie, bo nikt go nie przebije :D

#4 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 12 sierpnia 2012 - 10:47

Tomasz Wyka - i po temacie :)

#5 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 12 sierpnia 2012 - 10:48

Odwiedź profil: Tomasz Wyka - MyApple.pl - dokładnie :)

#6 czacha

czacha

    fotografista ;)

  • 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 12 sierpnia 2012 - 11:21

Numer usera 5979 ... wiec na pewno sa jeszcze starsi ;)

#7 seeadv

seeadv
  • 688 postów

Napisano 12 sierpnia 2012 - 11:40

Proste: wystarczy wpisać 1 i pierwszy był administrator:
Odwiedź profil: Administrator - MyApple.pl

Potem nr. od 2 aż do 5977 włącznie są niedostępne (chyba zarezerwowane na ID botów itp.).
Odwiedź profil: Anonymous - MyApple.pl

i jako trzeci właściciel:
Odwiedź profil: Tomasz Wyka - MyApple.pl

a tuż po nim:
Odwiedź profil: MacDada - MyApple.pl

itd.

#8 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 12 sierpnia 2012 - 12:57

Ależ się czasy przypominają :) wiele osób śledziło rozwój MA od początku - by później nieśmiało się zarejestrować :) Tak było w moim przypadku .... nawet iBooka G4 z którego to zrobiłem gdzieś posiadam :)

#9 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 12 sierpnia 2012 - 13:02

Wspomnienia są cudowne... ale jest to oznaka starości ha ha Nie ukrywam że wspominam atari :-)

#10 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 12 sierpnia 2012 - 13:18

Ależ się czasy przypominają :) wiele osób śledziło rozwój MA od początku - by później nieśmiało się zarejestrować :) Tak było w moim przypadku .... nawet iBooka G4 z którego to zrobiłem gdzieś posiadam :)

Tak samo było w moim przypadku ;) Od początku istnienia forum, lecz tylko czytałem i nie było potrzeby aby się rejestrować, zawsze znalazłem odpowiedź na mój problem mimo ilości userów mniejszej niż 100 :D
Po 4 miesiącach się zarejestrowałem zakładając wątek z problemem do ktorego teraz wstyd się przyznać :lol:

#11 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpnia 2012 - 14:01

To ja dopiero pod koniec 2005 zarejestrowałem się. Wtedy były inne forajak macplug, ale tu ludzie byli wtedy rzeczowi. Chyba jscg zachęcił mnie do korzystania z myapple.

#12 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 12 sierpnia 2012 - 16:18

Tak samo było w moim przypadku ;) Od początku istnienia forum, lecz tylko czytałem i nie było potrzeby aby się rejestrować, zawsze znalazłem odpowiedź na mój problem mimo ilości userów mniejszej niż 100 :D
Po 4 miesiącach się zarejestrowałem zakładając wątek z problemem do ktorego teraz wstyd się przyznać :lol:


Hehe, tak staram się przypomnieć sobie ówczesne wątki, nasze problemy, użytkowników których (tak jak napisałeś) była nas garstka :)
Pamiętam jak pomagał mi Heidi, Insider :) To se ne wrati :)

PS. Zaraz nas tu wyklną - ale może by zrobić z tego wątek do wspominek :) coś dla tych już leciwych - co myślicie ? :)

#13 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 12 sierpnia 2012 - 16:33

[QUOTE=PS. Zaraz nas tu wyklną - ale może by zrobić z tego wątek do wspominek :) coś dla tych już leciwych - co myślicie ? :)[/QUOTE]

... leciwych?
Z całym szacunkiem Panowie emeryci myapple.
Może jakieś klasy wiekowe?
7-o latki - to już leciwi szkolniacy
3 - 6 lat - to przedszkolak-owie
1-2 lat - to kategoria żłobkowa
gorzej Ci co do 1 roku tutaj siedzą brak mi porównania
.... leciwych. Moja pielucha już pękła.
Bez obrazy Panowie emeryci /moderatorzy/.

#14 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 12 sierpnia 2012 - 16:38

... leciwych?
Z całym szacunkiem Panowie emeryci myapple.
Może jakieś klasy wiekowe?
7-o latki - to już leciwi szkolniacy
3 - 6 lat - to przedszkolak-owie
1-2 lat - to kategoria żłobkowa
gorzej Ci co do 1 roku tutaj siedzą brak mi porównania
.... leciwych. Moja pielucha już pękła.
Bez obrazy Panowie emeryci /moderatorzy/.


Ależ nie miało być żadnej obrazy. Chodziło mi o to by powspominać w starym gronie nasze ówczesne problemy, zatargi, sprzeczki, z ludźmi którzy to pamiętają ... punkt widzenia osób które dołączyły do świata Apple niedawno jest w moim mniemaniu z goła inny od tych "zawaliforów" :)

#15 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 12 sierpnia 2012 - 16:38

Z całym szacunkiem Panowie emeryci myapple.

Panie też tu są. :P

#16 iAndrzej

iAndrzej
  • 932 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 12 sierpnia 2012 - 16:51

Panie też tu są. :P


Zawsze cenie poczucie humoru. To odmładza... podobno :-)

@tygrysio
Mogę tylko pozazdrościć Wam. Wszystko co mogę powiedzieć że jeżeli niektórym zdrowie dopisze oraz nie przeszkodzą inne sprawy osobiste które wymuszą przerwę w uczestniczeniu w tym forum to rok 2015 z tego co czytam będzie ciekawy we wspominki.
Wzruszyłem się... idę pooglądać zdjęcia black end white.

#17 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpnia 2012 - 17:49

Kiedyś za czasów Heidiego, Insidera, JSCG, MacDady i innych bywały spotkania ludzi z Myapple na żywo. To było jeszcze w czasach przed iPhonem :) Pamiętam jak się ludzie zastanawiali nad PowerBookiem z procesorem G5 :)

#18 Laz

Laz
  • 799 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpnia 2012 - 18:06

Może macie jakieś zdjecia? :)

#19 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 12 sierpnia 2012 - 18:07

Kiedyś za czasów Heidiego, Insidera, JSCG, MacDady i innych bywały spotkania ludzi z Myapple na żywo. To było jeszcze w czasach przed iPhonem :)
Pamiętam jak się ludzie zastanawiali nad PowerBookiem z procesorem G5 :)


Sam takie organizowałem w stolicy :) było Nas na tym spotkaniu ze 40 osób :)
Późniejsze czasy to czasy które wspominam jako odblokowywanie iPhona :) bo wtedy to nie byla malutka aplikacyjka:)
Trzeba sie było nadlubać w shellu :)

#20 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 sierpnia 2012 - 18:20

Ale już od czasów iPhona to napływ dzieciaków których interesował głównie jailbreak, simlock itp. Tacy co pojawiali się raz, dwa razy i na tym koniec. Swoją drogą gdzie są zdjęcia z pierwszych imprez?

#21 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 12 sierpnia 2012 - 18:40

Na 100% pojawiały się w dziale Spotkania. W moich archiwach muszę odszukać na zew. dyskach. :)

Znalazłem ślad z 2008 roku :) Miejsce nas rozczarowało ale samo spotkanie było rewelacyjne :)



Do tego wątek :)

http://myapple.pl/sp...pple_pl-11.html

Fotka

http://www.flickr.co...ask/2272539998/

Panoramka

http://www.flickr.co...ion/2272776752/

I pomyśleć że na tych spotkaniach (bez urazy chłopaki i Szacun Wielki) Tworzył się MacLife, uzgadniano tematy do Macszkoły itp.... W tym momencie wypada pogratulować Kubie i Krzyśkowi z MacLife (Lutecki i MyApple)

PS. Swoją drogą widze że jestem na avatarze kolegi zbieraj :)

#22 MACphisto

MACphisto
  • 105 postów
  • SkądGniezno/Poznań

Napisano 12 sierpnia 2012 - 18:44

Ja startowałem w 2006 i pamiętam jak się rejestrowałem na pięknym powerbooku 12". To była super maszynka :)

#23 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 12 sierpnia 2012 - 19:04

Odwiedź profil: Tomasz Wyka - MyApple.pl - dokładnie :)


Tyle że Tomek miał Nick CODE w tamtym czasie jak dobrze pamiętam :)

Tomek - czas na Twoją refleksję :)

#24 Koyot

Koyot
  • 947 postów

Napisano 12 sierpnia 2012 - 19:28

Heh, ja też zaczynałem z PowerBookiem G4 15" - ile było radości i przygód. Słabo mi się robi jak sobie pomyślę, ile to kiedyś kosztowało :) A na forum zarejstrowałem się wcześniej, ale... zapomniałem hasła do konta, a maila już nie miałem. A, że wiecznie byłem zalogowany, to hasła nie używałem... Po prostu wtopa totalna. Nie powiem jednak jaki był mój wcześniejszy nick :P Mam nadzieję, że moderatorzy mnie tu nie zbanują za "multikonto" :P Pamięta ktoś migrenę? To był mistrz mistrzów od iPodów!

#25 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 12 sierpnia 2012 - 19:35

No dobra - wiadomo więc kto ma największy staż na MyApple, to teraz proponuję założyć jeszcze 3 inne tematy "z serii": kto jest najstarszy & kto ma najwięcej postów & kto ma najstarszego Maca (działającego lub nie).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych