Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Programy iWork z app store


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ambasador09

ambasador09
  • 24 postów

Napisano 05 sierpnia 2012 - 17:10

Witam, pytania moze glupie, ale jestem poczatkujacym ''mac userem'' obliczylem ze taniej wyjdzie zakupic keynote, pages i numbers z app store, niz wersja pudelkowa. Mam pytanie jaka jest roznica miedzy nimi. Czy program np. pages z app store posiada PL wersje jezykowa? Czy jak juz sciagne plik np. pages z app store to instalke moge nagrac na plytke, pendrive i potem spokojnie zaintsalowac np po formacie. Prosze o wyrozumialosc :)) Pozdrawiam

#2 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 05 sierpnia 2012 - 17:25

Wersja pudełkowa chyba powinna jeszcze mieć iWeb i IDVD Jak kupisz w appstore to produkty będą stale powiązane z twoim apple ID i zawsze będziesz mógł je ściągnąć ze sklepu, nie trzeba robić instalek

#3 grzesioc

grzesioc
  • 88 postów

Napisano 05 sierpnia 2012 - 17:33

iWeb i iDVD są częścią iLife'08.

#4 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2012 - 17:37

Wersję pudełkową możesz kupić czasami bardziej okazyjnie. Ja korzystam właśnie z takiej i bez problemu zaktualizowałem ją przez Mac AppStore na Mountain Lion.

#5 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 05 sierpnia 2012 - 17:39

chyba niekoniecznie wychodzi taniej.. ebay

#6 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2012 - 17:46

Samo Pages kosztuje 20$ więc pakiet zdecydowanie taniej i na dodatek ruszy na starszym komputerze bez Mac AppStore.

#7 ambasador09

ambasador09
  • 24 postów

Napisano 05 sierpnia 2012 - 18:25

dzieki za odpowiedzi, bede szukal aukcji na ebay rowniez, czy iwork ma wbudowany jezyk polski (kupie iwork od goscia z niemiec, czy bedziie PL jezyk ?). iWork 08 , 09 to spora zmiana czy malutka?

#8 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 05 sierpnia 2012 - 19:06

możesz kupić angielski, niemiecki, hiszpański, jakikolwiek - język zmienisz sobie sam w opcjach, ale pamiętaj o tym! - różnice:
1
2
3

pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych