Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

imovie - jak dodać logo do filmu, tak aby było widoczne przez całą jego długość?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cicha Noc

Cicha Noc
  • 1 postów

Napisano 03 sierpnia 2012 - 08:47

Witam.
Może moje pytanie jest zbyt trywialne na to forum, ale nie umiem sobie poradzić.
Chodzi mi o coś takiego, jak widać na tym filmie - logo Knorr
[url=http://www.youtube.com/user/codzisnaobiad/featured?ad=9119702673&kw=kotlet+tv&feature=pyv&v=Tzg2QA4A5TU]Przepisy.pl - YouTube[/url]

Jak je umieścić?

#2 Pabloss

Pabloss
  • 291 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 14 sierpnia 2012 - 22:46

Nie chce być złośliwy ale na tym forum nik ci nie pomoże i to nie dla tego że nie wie tylko dlatego że zadajesz "zbyt banalne pytania". Tak było wiele razy w moim przypadku jak pytałem o iMovie. Odpowiadano mi że pytam o podstawy (i co z tego) lub moderator wywalał, kasował posta. Ja niestety ci nie pomogę bo nie wiem, a bardzo chciałbym się dowiedzieć. Pozdrawiam speców od jabuszka.

#3 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 sierpnia 2012 - 23:08

ja pomogę - wstukaj w wyszukwiarkę you tube - imovie tutorial adding a logo, albo logo - wyskoczy pełno wideo instrukcji jak to zrobić...

#4 mirzaw

mirzaw
  • 18 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 21:05

dodajesz tekst (wstawiasz nad klatki filmu na początku) a następnie "rozciągasz" okno z efektem na całą długość filmu który pod nim masz... łopatologicznie, jak kawa na ławę, może zrozumiesz...?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych