Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przesłać zdjęcia przez strumień zdjęć ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek-

Wojtek-
  • 7 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 lipca 2012 - 20:17

We wszystkich urządzeniach ustawienia iCloud oraz strumienia zdjęć są ok, natomiast nie potrafię przesłać ich przez "chmurę" a automatycznie się to nie odbywa. Po drugie w aplikacji Zdjęcia w zakładce Strumień Zdjęć pojawia się komunikat "brak zdjęć". Więc jak je tam umieścić ? Dzięki i pozdrawiam Już po problemie... Chwile to trwało ... A czy można dzięki iCloud przesłać wcześniej zrobione zdjęcia ? I inne materiały?

#2 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lipca 2012 - 22:01

Przyłaczam sie do pytania. Czy da się przeńieść do iCloud katalogi ze zdjęciami przeniesionymi recznie przez itunes do ipada? Chciałbym mieć te same albumy ze zdjęciami na iphonie.

#3 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 29 lipca 2012 - 01:41

Sam strumień zdjęć w iCloud to tymczasowe miejsce na przechowywanie zdjęć, mające na celu synchronizację fotek między i-urządzeniami. W iCloud przechowywanych jest 1000 ostatnich zdjęć, a najnowsze usuwane są po 30 dniach. Jest to wystarczający czas na zapisanie zdjęć w urządzeniach. Jeśli przenosimy jakiekolwiek zdjęcia do iPhoto (OSX), to zapisywane są w strumieniu zdjęć. Jeśli robimy nowe zdjęcia, bądź zapisujemy zdjęcia w iOS - one też trafią do strumienia. Wtedy odbywa się synchronizacja. Inaczej się nie da.

Apple - iCloud - Nowe zdjęcia na wszystkich Twoich urządzeniach.

#4 czacha

czacha

    fotografista ;)

  • 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 29 lipca 2012 - 08:04

Obecnie jedyny sposob na przeslanie zdjec do iCloud to iPhoto ... oraz iOS 6 ;) Da sie tworzyć albumy w chmurze z wybranymi zdjęciami które można udostępniać innym osobom, oni zaś mogą je komentować, stawiać "lajki" itd ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipca 2012 - 09:31

Czyli jeśli przeniose zdjecia z aparatu przez camera connection kit do iPada to te zdjęcia automatycznie trafią do strumienia zdjęć? Czy to się tyczy tylko zdjęć które będą fizycznie zrobione iphonem lub ipadem?

#6 czacha

czacha

    fotografista ;)

  • 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 29 lipca 2012 - 09:46

Raczej nie, te zdjecia nie powinny trafic do chmury tak jak nie trafiaja np. te ktore zapisuje sie z maila. Polecam tez w opcjach iPhoto odznaczyc dodawanie do chmury nowo zaimportowanych zdjec. Lepiej samemu decydowac co ma sie tam znalezc aby nie posadzic sobie transferow internetu mobilnego ;)

#7 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipca 2012 - 22:05

Czyli jeśli mam w strumieniu na ipadzie 300 zdjec i uruchomie strumien na iphonie z icloud to mi automatycznie ściągnie 300 zdjec na pamieć telefonu czy bede mogl wybrac ktore zdjecia chce sciagnac??

#8 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 lipca 2012 - 22:54

Ściągnie 300.

---------- Wpis dodano o 23:54 ---------- Poprzedni wpis dodano o 23:53 ----------

Raczej nie, te zdjecia nie powinny trafic do chmury tak jak nie trafiaja np. te ktore zapisuje sie z maila.


Jak to nie :P Wszystko co zapiszemy sami w rolce z aparatu trafi do iCloud.

#9 czacha

czacha

    fotografista ;)

  • 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 30 lipca 2012 - 01:39

Nie pamietam wlasnie, a nie chce mi sie podlaczac. Jednak nie wszystko trafia i tutaj podaje przyklad zdjec zapisanych z maila - te nie wedruja do iCloud ;)

#10 megamasta

megamasta
  • 152 postów

Napisano 30 lipca 2012 - 12:10

Jak już jesteśmy przy zdjęciach i czacha jest w temacie to mam pytanie. Czy da radę zrobić sobie katalog w OS X gdzieś na biurku na przykład i taki odpowiednik w Iphone i teraz żeby zdjęcia wrzucone w OS X się push-owały od razu do Iphone? Nie wiem, ale dla mnie to jest najwygodniejsza opcja do synchronizacji ;) a podobno koledze na Windowsie tak się udało zrobić i do dzisiaj nie jak, confused...

#11 eloszki

eloszki
  • 996 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2013 - 12:57

A da sie jakos zdjecia które juz mam na dysku PC z WIN7 dodać do strumienia zdjęć tak aby były widoczne na wszystkich urządzeniach?

#12 gregoz

gregoz
  • 7 postów
  • SkądUK

Napisano 11 maja 2019 - 14:51

Witam !

 

A ja w ogóle nie mam katalogu 'strumień zdjęć' w menu po lewej stronie w aplikacji zdjęcia.

Czy jest ktoś może wie dlaczego lub jak go włączyć?

Chmurę i strumień zdjęć mam skonfigurowany tak jak na stronie apple.

Jakieś pomysły, sugestie ?

 

Dzięki.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych