Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Hollywood & Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1614 odpowiedzi w tym temacie

#51 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 13 czerwca 2005 - 18:55

"A lot like Love" - w pewnym momencie jeden z bohaterow drugoplanowych używa Powerbooka Wallstreet (G3). "Goldfish memory" - iBook - niebieski bodajze - 2 lesbijki kobiety wybieraja ojca dla swojego dziecka przez internet, z banku facetow/spermy. (i tak jedna z nich zachodzi naturalnie przez "przypadek"! :twisted: ...)

#52 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2005 - 15:03

reklama pracowa neo dla biznesu - wtyczka USB podłączona jest do tytanika :)

#53 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 czerwca 2005 - 22:40

"Constantine" - główna rola kobieca ma PB G4 12" i nawet używa QuickTime Playera


A oto dowod :)

Dołączona grafika

#54 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 16 czerwca 2005 - 06:12

Anna Maria Jopek Koncert w Studio Farat. Bzim ma PowerBooka chyba. Poza tym w swoim domowym Studio uzywa ProTools i PowerMaca G4 (Chyba QuickSilvera). Metallica w Filmie Some Kind of Monter pokazuje ze w studio ProTools i jakis Mac bo widac tylko ekran i Klawiature ApplePro

#55 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 18 czerwca 2005 - 11:21

Into The Sun ze Segalem :) nowy film i szef fbi ma u siebie na biurku PB ;)
Dołączona grafika

tak wczoraj ze Stalone i Banderasem lecial film i stalone tez mial lapsa appla ;)

#56 Raven

Raven
  • 10 postów
  • SkądGdynia

Napisano 19 czerwca 2005 - 19:00

Serial "Seks w wielkim mieście" - PowerBook G3 "Lepiej późno niż później" - też PB G3 jeśli dobrze pamiętam (i to chyba nawet dwa :) )

#57 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 czerwca 2005 - 16:51

Serial "Seks w wielkim mieście" - PowerBook G3


Dokładniej jedna z bohaterek pisze na PB G3, a inna ma tytanika :D

#58 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 czerwca 2005 - 23:35

"A lot like love"...

Chlopak glowej bohaterki- scenarzysta pracuje na PB G3...

Dołączona grafika

Sam film zdecydowanie odradzam...

#59 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 20 czerwca 2005 - 23:49

Sam film zdecydowanie odradzam...

bo wszyscy siedza non stop zafacsynowani przy tym PB G3 zamiast grac (chodzi o aktorstwo) ;)

widac jaki gostek "rozdziab" dostał :P czyzby tiger? :P

#60 Raven

Raven
  • 10 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 czerwca 2005 - 14:53

A propos filmów z Macami i fajnymi bohaterkami to "The girl next door" się kwalifikuje :) Bohaterka niczego sobie, a w szkolnym studiu PM G4, PB i może jeszcze coś - nie przyglądałem się dokładnie. A swoją drogą to ciekawe czy każda szkoła w USA ma takie studio? ;)

#61 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 23 czerwca 2005 - 16:06

co do studia nagraniowego w filmie to Autowash czy jakos tak dwoch braci obejmuje po smierci ojca automyjnie ( czy to warsztat moze ) i jeden mlodszy ma studio nagran i zielona makowke PM i tam hip hop rzadzi ;)

#62 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 23 czerwca 2005 - 20:22

a Mean girls wszedzie sa Maczki ;)

#63 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 25 czerwca 2005 - 11:44

a tu jak sie rusza prawdziwy Michael J. wśród samochodów - Citroen C4. (bez Mac'a ale robione na Mac'u Shake i Final Cut Pro)

#64 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2005 - 19:35

"Wyczesana" reklama :)

#65 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 25 czerwca 2005 - 20:31

>>> link do filmiku o tworcach reklamy Citroena C4 <<< wyczesana, zaiste... :twisted:


>>> link do firmy ktora to zrobila, polecam portfolio...<<<

#66 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2005 - 20:41

Zdecydowanie robi wrazenie... Profesjonalna robota na najwyzszym poziomie. Chyle czola. ps. konto tez musza miec "wyczesane"

#67 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 26 czerwca 2005 - 17:59

no moze nie hoolywood ale zawsze cos:
info o obrobce dzwieku:
Dołączona grafika

#68 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 27 czerwca 2005 - 08:58

Jak byłem na prezentacji Apple (video) w Hilversun to puszczali filmik ponad 20 minutowy o całym systemie Apple w TVN... jak usłyszałem tą łamaną angielszczyzne i polskie spoty w Holandii to się nieźle uśmiałem. Jednak to nieistotne, ważne jest to, że w TVN jest największa tego typu instalacja Apple (Final Cut Pro, Xserve, etc) wykonana na "jeden" raz i jest jedną z najnowocześniejszych na świecie! Apple starsznie się nią chwali, najważniejsze plusy, to łatwość przenoszenia zapisanego materiału (pliki Quick Time) oraz niska cana całego systemu! (sic!).

#69 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 27 czerwca 2005 - 19:52

Ta, jasne.. Tylko ze wlasnie cichaczem wszystko demontuja, remontuja i zastanawiaja sie jak toto pogodzic ze soba. Troche za duza ta konstrukcja wyszla. Sprawa ma sie tak: w zamysle mial byc jeden centralny MediaServer z plikami video, z ktorego korzystaja wszyscy - na z tego co pamietam 50 stanowiskach montazowych FinalCut. Tyle ze aby cokolwiek zadzialalo, montazysta musi skopiowac z dyskow wspolnych na swoje lokalne, zmontowac mateiral a potem wyslac sekwencje oraz ewentualne dodatkowe materialy z powrotem na serwer... Wiec nie tak rozowo jakby sie chcialo. Cos mi sie widzi ze wroca do Avida oraz AirPlaya...

#70 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 23 lipca 2005 - 22:19

Dzisiaj na jedynce była komedia Krokodyl Dundee w Los Angeles.

Synek wielkiego Krokodylarza bawił się w domciu pomarańczowym iBookiem. Jego przyszła mamusia używa w pracy i domciu PowerBooka G3 Lombard (odwrócene jabłuszko i kawałki brązu - to musi być on 8)). Do tego złodziej obrazów z fałszywej wytwórni filmowej ma w pracy najprawdopodbniej PowerMaca G4 lub Cube, bo na biurku stał 15/17" monitorek LCD Apple'a i cyfrowe, półprzeroczyste Apple'owskie głośniczki...
W całym filmie nie było ani jednego PeCeta :shock: :D :D :D

#71 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 24 lipca 2005 - 10:15

Dzisiaj na jedynce była komedia Krokodyl Dundee w Los Angeles.

Jeszcze był moment w którym pokazali iMaka G3 (niebieski). A ten LCD to stał u jakiegoś znawcy sztuki, a nie złodzieja (tak mi się wydaje, nie oglądałem całości). Co do PB, iBooka to potwierdzam 8) .

#72 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 24 lipca 2005 - 11:41

ważne jest to, że w TVN jest największa tego typu instalacja Apple (Final Cut Pro, Xserve, etc) wykonana na "jeden" raz i jest jedną z najnowocześniejszych na świecie!


Nie tylko video, są również ProToolsy w udźwiękowieniu (fajnie na Macu trochę pobuszować po necie podczas roboty :-))

#73 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 24 lipca 2005 - 13:44

hehe szkoda, przegapiłem taki fajny film ;) a ja raz na TVP 1 oglądałem reportaż o bardzo zdolnej studentce polskiego pochodzenia Litewskiej Filmówki, cała prawcownia była w PowerMac G4 !! a Ona sama miała w domu QS :D

#74 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 24 lipca 2005 - 22:58

Nie wiem czy ktoś juz o tym pisał, ale w "Faktach", też często widac monitor Apple, ale poprzedniej generacji (nie ten najnowszy). Raczej sporych rozmiarów, w stosunku do lampki i klawiatury (chyba też Apple) stojącej obok :) Pozdrawiam, waluigi :D

#75 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lipca 2005 - 07:37

Nie wiem czy ktoś juz o tym pisał, ale w "Faktach",

Czy masz na mysli fakty TVN ? --- http://www.myapple.p...1&highlight=tvn




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)