Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowa Mighty Mouse ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#51 headz

headz
  • 143 postów
  • Skąd022

Napisano 12 października 2007 - 20:41

znacie moze jakis program do konfiguracji myszki ktory umozliwilby takie ustawienie MM podczas uzywania przegladarek zeby scroll w pozycji poziomej sluzyl jako przelacznik back/forward. taki sprytny patent ze scrolli logitecha, bardzo wygodny.

#52 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 13 października 2007 - 09:44

SteerMouse

#53 headz

headz
  • 143 postów
  • Skąd022

Napisano 23 października 2007 - 00:09

fajne, tylko ze predkosc kursora mozna ustawic max do 3 i moje ustawienie z MZoom jest pomijane (5). i troche za wolny ten kursor mam;)

---- Dodano 23-10-2007 o godzinie 01:10 ----
i scroll tez jakis tragicznie wolny. uch.

#54 staremisie

staremisie
  • 19 postów

Napisano 25 października 2007 - 11:47

Hej, wczoraj kupiłem nową MM BT - białe boczki, laserowa (nie świeci czerwoną lampką na dole jak myszy optyczne). W ispocie była o 10 zł droższa od 'starej' :) Przesiadłem się z touchpada i mam mieszane uczucia jak na razie. Nie znalazłem jeszcze dobrej powierzchni na której by pracowała tak precyzyjnie jak mój palec na touchpadzie. Na szklanym blacie w pracy nie rusza się w ogóle. Próbowałem powierzchnie chropowate i gładkie. Nadal szukam :) Co do prawego kliku natomiast to działa on perfekcyjnie. Trzeba tylko oderwać 'lewy' palec kiedy klika się prawym (ze względu na sensory dotyku), trzeba się do tego przyzwyczaić a rozumiem że po myszy dwuprzyciskowej może to być trudne bo tam zazwyczaj trzymamy oba paluchy cały czas na myszy. Pozdrawiam!

#55 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 29 października 2007 - 23:24

Nie znalazłem jeszcze dobrej powierzchni na której by pracowała tak precyzyjnie jak mój palec na touchpadzie. Na szklanym blacie w pracy nie rusza się w ogóle. Próbowałem powierzchnie chropowate i gładkie. Nadal szukam


Podkładka pod mysz? :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych