Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Niemożliwa aktualizacja iMovie w Mac AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bartkodebkowski

bartkodebkowski
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2012 - 18:52

Witajcie :) Mam - pewnie głupi - problem, którego rozwiązania nie udało mi się odnaleźć nigdzie na forum. Na początku nakreślę lekki rys chronologiczny, bo może to być istotne. Jestem już długoletnim użytkownikiem Maca i począwszy od kupna stareńkiego MacBooka Pro przeszedłem przez systemy od Tigera, Leoparda, Snow Leo i aktualnie najnowszego Liona. Pakiet iLife '11 oraz iWork '11 kupiłem kiedyś w okresie Leo / Snow Leo na płytach, natomiast podczas przesiadki na Liona (nowy komputer z preinstalowanym systemem i iLife) AppStore poprosił mnie o przypisanie programów z pakietu do mojego AppleID. Tak zrobiłem i wszystko pięknie grało... do ostatniego Keynote. W ostatnim tygodniu aktualizacje otrzymały iPhoto i iMovie - co ciekawe, ten pierwszy zaktualizował się poprawnie, natomiast iMovie wywala komunikat o treści "zaloguj się z konta, na którym dokonałeś zakupu". Program mam na liście Purchased i do tej pory nigdy nie było problemu z aktualizacją. Przeczytałem temat znajdujący się poniżej mojego i naprawiłem przywileje oraz kompletnie odbudowałem index Spotlight - niestety bez rezultatu. Macie pomysł, gdzie może leżeć problem? Czy jeśli odinstaluję sam program iMovie, uda mi się poprawnie go zainstalować z posiomu Mac App Store?

#2 endru098

endru098
  • 51 postów

Napisano 26 czerwca 2012 - 11:07

Mi pojawia się informacja o braku możliwości aktualizacji iphoto imovie z uwagi, że jest przystosowana do nowego systemu (parafrazuję). Też nieweim co z tym zrobić




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych