Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

TV Tu i Tam...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 05 czerwca 2012 - 18:11

Sorry, ale nie mam pojęcia czy temat nadaje się do działu operatorów, podcastingu, czy ogólnie iPada, z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość...
Ściągnąłem właśnie aplikację TV Tu i Tam autorstwa Orange, która w promocji pozwala na darmowe oglądanie kilkunastu kanałów TV przez internet na iPadzie. Orange zachwala aplikację, ponieważ można dzięki niej oglądać wszystkie mecze Euro za darmo. Wystarczy mieć aktywaną i zarejestrowaną kartę Orange. A teraz pytanie. Czy ktoś wie na jakich kanałach będzie transmisja meczy? Bo te dostępne obecnie to jakieś chłamy z cyklu fashiont tv, czy rebel tv.

Więcej info tutaj: To tu to tam – mecze Euro 2012 na iPadzie za darmo | iPadNews.pl

#2 Mrk-WX

Mrk-WX
  • 38 postów

Napisano 06 czerwca 2012 - 18:05

Zapewne na kanale Orange Sport, zważywszy, że Orange jest sponsorem Euro 2012.

#3 kusiek

kusiek
  • 832 postów

Napisano 06 czerwca 2012 - 19:25

A jak nie mam numeru w Orange to nie pójdzie?

#4 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 06 czerwca 2012 - 20:41

Nie.

#5 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 07 czerwca 2012 - 15:14

Kup starter Orange i zaloguj się na orange.pl

#6 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 czerwca 2012 - 15:43

Potwierdzam działanie aplikacji. Na razie działa świetnie na iPhone i iPad.

#7 iPoczatkujacy

iPoczatkujacy
  • 29 postów

Napisano 07 czerwca 2012 - 20:52

Świetnie działa ? Ja nie widzę sensu jej używania, bo oglądać można tylko po wifi. Po cholerę mi telewizja w domu na ipadzie, kiedy mogę włączyć duży lcd ? Była by fajna, jakby można było jadąc w autobusie obejrzeć mecz a tak, to aplikacja dla dzieci w drugim pokoju, które nie mają telewizora. Mogą sobie np Tvn24 obejrzeć :)

#8 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 czerwca 2012 - 21:15

Świetnie działa ? Ja nie widzę sensu jej używania, bo oglądać można tylko po wifi. Po cholerę mi telewizja w domu na ipadzie, kiedy mogę włączyć duży lcd ? Była by fajna, jakby można było jadąc w autobusie obejrzeć mecz a tak, to aplikacja dla dzieci w drugim pokoju, które nie mają telewizora. Mogą sobie np Tvn24 obejrzeć :)


Czyli jak mam telewizor to już aplikacja nie może dzialać świetnie? Weź się zastanów zanim cokolwiek napiszesz.

#9 iPoczatkujacy

iPoczatkujacy
  • 29 postów

Napisano 08 czerwca 2012 - 08:34

Rozumiem, ze jeśli Apple wypuści iphone, który będzie działał tylko po wifi też będzie świetny ?

#10 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 08 czerwca 2012 - 08:55

Już jest, nazywa się iPad ... i tak, da się z niego dzwonić :-)

#11 mar99

mar99
  • 829 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 czerwca 2012 - 10:00

Rozumiem, ze jeśli Apple wypuści iphone, który będzie działał tylko po wifi też będzie świetny ?


Dalsza polemika nie ma sensu.

#12 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 08 czerwca 2012 - 15:00

No więc już się wyjaśniło. Po zainstalowaniu programu rzeczywiście były tylko te nędzne programy, jednak chyba od wczoraj po aktualizacji już pojawiła się TVP1 i TVP2. Więc jest dobrze. Program działa wyśmienicie. To, że wymaga Wi-Fi uważam za najzupełniej normalne. Transmisja na żywo nie byłaby raczej możliwa przez 3G. Tymczasem przez Wi-Fi działa płynnie a obraz jest naprawdę bardzo wysokiej jakości. Ktoś napisał że jeśli działa tylko przez Wi-Fi to nie ma sensu. Właśnie ma sens i to bardzo duży. Jest wiele miejsc, gdzie jest dostęp do Wi-Fi a nie ma telewizora - knajpy, hotele, restauracje, McDonaldy, itp. W moim przypadku aplikacja jest genialna, bo w pracy mam Wi-Fi, stawiam sobie iPada na smartcoverze pionowo i właśnie dzisiaj od rana na okrągło TVN24 sobie leci. A w tygodniu na Euro jak znalazł :)

#13 knittos

knittos
  • 68 postów

Napisano 08 czerwca 2012 - 22:39

Według wymagań orange (regulamin) wystarczy 1024 kb/s to jest znacznie mniej niż oferuje 3G co za tym idzie powinni udostępnić możliwość korzystania z 3G (to oznacza dla programisty zaimplementowanie tylko jednej klasy API - nic wielkiego, więcej zachodu przy wi-fi). Oczywiście to że jest wi-fi to jest fajnie i tak jak napisał jaroo wystarczy w sytuacjach "normalnych" bo wifi test teraz 'prawie' wszędzie. Ale można było wyeliminować wyraz "prawie" i zrobić również po transmisji gsm i też by było dobrze. Ja osobiście popatrzyłbym na mecz w trasie, a tak mogę się obejść smakiem.

#14 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 08 czerwca 2012 - 22:45

"Można żyć w kraju bez telefonów; można nawet żyć w kraju z telefonami, ale nie da się żyć w kraju w którym są telefony a nie działają." W myśl tej sentencji, myślę że wypuszczenie tego na 3G byłoby dla nich bardziej szkodliwe, niż nie wypuszczanie w ogóle.

#15 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 09 czerwca 2012 - 00:15

Według wymagań orange (regulamin) wystarczy 1024 kb/s to jest znacznie mniej niż oferuje 3G co za tym idzie powinni udostępnić możliwość korzystania z 3G (to oznacza dla programisty zaimplementowanie tylko jednej klasy API - nic wielkiego, więcej zachodu przy wi-fi). Oczywiście to że jest wi-fi to jest fajnie i tak jak napisał jaroo wystarczy w sytuacjach "normalnych" bo wifi test teraz 'prawie' wszędzie. Ale można było wyeliminować wyraz "prawie" i zrobić również po transmisji gsm i też by było dobrze. Ja osobiście popatrzyłbym na mecz w trasie, a tak mogę się obejść smakiem.


Niekoniecznie. Weź w podróż MacBooka, włącz w iPhone HotSpot i jest o.k.

#16 Yankos

Yankos
  • 92 postów
  • SkądLegionowo, Poland

Napisano 10 czerwca 2012 - 16:49

Do 30 lipca jest za darmo ? Bo wole sie upewnić czy TVP tez bo nie chce potem rachunków za kilkaset zł.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych