Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja Facebook Messenger w App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 speedave

speedave
  • 352 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 19 października 2011 - 20:41

Od dziś można pobrać z polskiego AppStore aplikację facebooka do rozmów na iPhonie.

Więcej informacji: https://www.facebook...obile/messenger

#2 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 19 października 2011 - 21:03

Polecam, jest prawie idealna. Denerwuje tylko ciągłe działanie w tle. Dostajemy wiadomości nawet, gdy ją wyłączymy w pasku multitaskingu (ale czasem nawet, gdy jest zminimalizowana, nie odbiera wiadomości).

#3 speedave

speedave
  • 352 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 19 października 2011 - 21:21

Ale jest możliwość wyłączenia powiadomień na godzinę lub do 8.00 co jest całkiem dobre. A jeśli chcesz zupełnie wyłączyć powiadomienia to po prostu wyłącz je w ustawieniach.

#4 Paweł Hać

Paweł Hać

    iMagazine.pl Team

  • 3 177 postów

Napisano 19 października 2011 - 21:41

Wiem o tym, ale nie pasuje mi takie rozwiązanie. Wolałbym, by działało tak, jak Skype, do którego jestem przyzwyczajony. Mogliby dodać to w kolejnej aktualizacji.

#5 Solos

Solos
  • 227 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 października 2011 - 05:32

A co w przypadku posiadania jednocześnie aplikacji Facebook i Facebook Messanger? Dostajemy powiadomienia push o nowej wiadomosci w obu aplikacjach?

#6 ciochu

ciochu
  • 176 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 21 października 2011 - 09:15

Ja właśnie dostaje tylko w jednej - facebook, chociaż narazie dostałem tylko jedna taka wiadomość

#7 iklosu

iklosu
  • 172 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 października 2011 - 10:49

Mi brakuje tylko pokazywania kto jest dostępny na głównej stronie. Poza tym wszystko działa świetnie ;)

#8 dario_79

dario_79
  • 14 postów

Napisano 01 listopada 2011 - 12:47

Aplikacje FACEBOOK Witam, Ponieważ regulamin forum jest moim zdaniem w jednym z paragrafów bez sensu, ponawiam temat Aplikacji Facebook na Iphone`a ponieważ nie został rozwiązany, a nie jestem jedynym użytkownikiem, który ma ten sam problem. Do rzeczy: Po ściągnięciu aplikacji Facebook na Iphone 3GS iOS 5, po wpisaniu adresu email i hasła kończy się zabawa, gdyż telefon próbuje zalogować i na tym się kończy. Próba restartu telefonu czy też ponownej instalacji aplikacji nie pomaga. :(

#9 kajet24

kajet24
  • 153 postów

Napisano 13 listopada 2011 - 20:12

Fajna appka, ale faktycznie przydałaby się opcja wyłączenia całkowitego, bo nawet na multitaskingu nie da się wyłączyć. Ma ktoś informację czy sama ta aplikacja pobiera dużo pakietu danych?

#10 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 13 listopada 2011 - 21:04

Polecam też IM+ Pro.

#11 marcin0903

marcin0903
  • 410 postów
  • SkądOpole

Napisano 24 października 2012 - 17:30

Facebook Messenger - brak powiadomień jak w temacie mam iPhone 5 i iOS6 i w Facebook Messenger nie ma powiadomień, jak wchodzę do programu jest napisane ze powiadomienia push sa wylaczone, jak chce je aktywowac jak wejde do Ustawienia -> Powiadomienia nie ma tam na liście Messengera, tak samo na dol jak przewine nie ma Messengera w ustawieniach :/

#12 Ileev

Ileev
  • 137 postów
  • SkądŻory, PL

Napisano 25 października 2012 - 18:34

Wie ktoś jak wyłączyć wibracje na Facebook Messengera? Wszędzie indziej są okej(przy połączeniach itd.), ale nie chciałbym ich w przypadku trybu cichego na tej appce. Jak to ustawić?

#13 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 25 października 2012 - 18:47

Nie da się.

#14 zbiczek

zbiczek
  • 116 postów

Napisano 09 lutego 2013 - 14:46

Messenger FB Witam Wiecie jak usunąć wiadomości z messengera fb? w iPhone? Nie archiwizować...

#15 sobel

sobel
  • 27 postów

Napisano 15 marca 2013 - 19:30

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na błędną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać.
Przeczytaj koniecznie TO.

#16 msd15

msd15
  • 13 postów
  • SkądDania, Randers

Napisano 20 marca 2013 - 08:24

Witam,

Ponieważ regulamin forum jest moim zdaniem w jednym z paragrafów bez sensu, ponawiam temat Aplikacji Facebook na Iphone`a ponieważ nie został rozwiązany, a nie jestem jedynym użytkownikiem, który ma ten sam problem.
Do rzeczy:

Po ściągnięciu aplikacji Facebook na Iphone 3GS iOS 5, po wpisaniu adresu email i hasła kończy się zabawa, gdyż telefon próbuje zalogować i na tym się kończy. Próba restartu telefonu czy też ponownej instalacji aplikacji nie pomaga. :(


Witam
Mam teraz ten sam problem na IP5, klikam kontynuuj i dalej nic se nie dzieje ;/

#17 Wittmann

Wittmann
  • 20 postów

Napisano 07 października 2013 - 12:32

iPhone 4 iOS 5 problem z Facebook Massenger Posiadam iPhone 4 z iOS 5. Facebook Messenger przy wersji 2.6 działał poprawnie,a przy 2.7 i 2.7.1 wiadomości które wysyłam,są wyżej od ostatnich otrzymanych,przez co rozmowa robi się nie chronologiczna i nie przejrzysta. Czy ktoś wie,jak temu zaradzić? Dodam,że nie interesuje mnie zmiana iOS'a :)

#18 lukaszenko

lukaszenko
  • 199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2013 - 12:34

Może nie będziesz miał wyjścia? iOS 5 to już dość stary system i nie sądze aby deweloperzy troszczyli się o optymalizacje pod kątem ios 5. Sam nie jestem wielkim fanem iOS 7 ale to tak btw.

#19 Wittmann

Wittmann
  • 20 postów

Napisano 07 października 2013 - 12:41

Czym się różni iOS 5 od iOS6? Słyszałem,że dużo więcej baterii czerpie

#20 xtek

xtek
  • 172 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 października 2013 - 22:17

Facebook wymusza instalacje Messengera Wkurzyłem się z rana. Chciałem przeczytać wiadomości na Facebooku na telefonie i jaki obrazek mnie przywitał? [ATTACH=CONFIG]17956[/ATTACH] Poszukałem trochę w internecie i właściwie nie słychać głosów żeby były takie problemy, żadnego oficjalnego stanowiska nie ma. Najbardziej denerwujące było to, że pojawiały mi się jak zwykle powiadomienia push, widziałem kawałek wiadomości a gdy wszedłem w aplikację to to badziewie kazało mi zainstalować Messengera. Oszukałem ich, bo kliknąłem, że instaluję, ale w App Store już Messengera nie "kupiłem". Ale popatrzyłem za to na komentarze pod aplikacją (109 1-gwiazdkowych ocen) i oto mały wycinek. Wygląda na to, że od kilku dni blokują wybiorczo wiadomości w aplikacji Facebooka. [ATTACH=CONFIG]17954[/ATTACH]

#21 TomBlack

TomBlack
  • 129 postów

Napisano 30 października 2013 - 22:35

Dla mnie, to też była nieco odmienna nowość. Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się być zmuszanym do instalacji czegokolwiek na ios. Wracając do tematu, to stanowisko pani z obsługi facebook Polska jest następujące: "Zostaliśmy zmuszeni, do wprowadzenia tego typu aplikacji gdyż były zbyt wiele skarg na temat wieszającej się usługi czat w domyślnej aplikacji facebook". To tyle... Teraz muszę skakać pomiędzy dwiema aplikacjami by popisać na czacie, a i do drugiej by kogoś zaczepić :/

#22 tytus2000

tytus2000
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2013 - 13:01

Czy wiecie jak wyłączyć aktywność online na Messengerze?

#23 kubbach

kubbach
  • 80 postów

Napisano 31 października 2013 - 15:37

Nie da sie. Lipa!!!

#24 Balin0

Balin0
  • 1 448 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 października 2013 - 23:24

"Zostaliśmy zmuszeni, do wprowadzenia tego typu aplikacji gdyż były zbyt wiele skarg na temat wieszającej się usługi czat w domyślnej aplikacji facebook".

Moim zdaniem skandal.

Oszukałem ich, bo kliknąłem, że instaluję, ale w App Store już Messengera nie "kupiłem".

Dzięki, działa :)

#25 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 01 listopada 2013 - 09:10

Wkurza mnie wymuszanie instalowania czegokolwiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych