Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja Dropbox na iOS - przesyłanie plików


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#51 madhunt3r

madhunt3r
  • 2 530 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 08:53

Dropbox na iOS - udostępnianie folderów Witam, Mam takie pytanie, czy jest gdzieś możliwość udostępniania całego folderu z aplikacji na iOS? Z tego co widziałem jest taka możliwość na Androidzie, że możemy udostępnić cały folder i do niego generowany jest link dropboxa? W iOS widzę tylko, że mogę udostępniać pojedyncze pliki. Da radę folder?

#52 gymo

gymo
  • 79 postów
  • SkądPoland

Napisano 07 maja 2013 - 10:04

Dropbox- skróty Ostatnio stało mi się takie coś. Zrobiłem skróty folderów do Dropboxa na pulpicie. Po kilku dniach okazało się, że wszystkie skróty trzeba "naprawiać", bo nie da się z nich wejść do odpowiednich katalogów. Oczywiście nazwy katalogów, ani lokalizacja się nie zmieniała. Ktoś miał takie coś?

#53 bandyta

bandyta
  • 17 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 11:57

Dropbox ustawienia sychronizacji Witam, mam pytanie odnośnie ustawień dropboxa. Po zrobieniu iPhonem zdjęcia, automatycznie jest ono przenoszone do chmury. Czy jest możliwe takie ustawienie aby po usunięciu zdjęcia z telefonu/rolki aparatu zostało ono też usunięte z dropboxa? I odwrotnie czy można ustawić tak, że po usunięciu z Dropboxa zostanie ono automatycznie usunięte z telefonu? Czy można zrobić tak aby zdjęcia przekazywane w ramach jednego konta Dropbox trafiały automatycznie do różnych folderów w zależności jakim urządzeniem zostały zrobione (foldery iPhone, iPad, HTC, itp).

#54 gotong

gotong
  • 22 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 grudnia 2013 - 22:37

Witajcie. Czy żeby ręcznie wgrac zdjęcia do DB, muszę utworzyć jakiś album, czy z domyślnego, rolki aparatu też mogę?

#55 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 26 grudnia 2013 - 23:06

Witajcie. Czy żeby ręcznie wgrac zdjęcia do DB, muszę utworzyć jakiś album, czy z domyślnego, rolki aparatu też mogę?


Możesz z rolki.

#56 gotong

gotong
  • 22 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 grudnia 2013 - 23:21

Możesz z rolki.

To dlaczego wywala mi komunikat:
„Nie znaleziono zdjęć ani filmów.
Zdjęcia i filmy należy zapisać w bibliotece przed przesłaniem"

#57 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 26 grudnia 2013 - 23:30

To dlaczego wywala mi komunikat:
„Nie znaleziono zdjęć ani filmów.
Zdjęcia i filmy należy zapisać w bibliotece przed przesłaniem"


Bo nie dałeś DB dostępu do zdjęć.

#58 gotong

gotong
  • 22 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 grudnia 2013 - 10:50

Bo nie dałeś DB dostępu do zdjęć.

dałem, ustawienia, prywatność, zdjęcia.
Kiedy stworze jakiś inny album, db zdjęcia od razu widzi.

#59 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 12 kwietnia 2014 - 19:50

Podajcie ścieżkę jak przenieść wybrane zdjęcia z rolki z aparatu do Dropbox. Nie chce aby wszystkie zdjęcia zostały przeniesione tylko wybrane.

#60 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 12 kwietnia 2014 - 20:48

Trzy kropki na górze po prawej, upload, wybierz zdjęcia z rolki i upload.

#61 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 12 kwietnia 2014 - 20:57

Dziękuję bardzo, jeszcze mały zapewne banalny szczegół, jak zmienić nazwę istniejącego folderu z poziomu iphone lub ipad ?

#62 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 12 kwietnia 2014 - 21:09

Nie da się. Chyba, że używasz innego klienta DB np. Boxie.

#63 L00zak

L00zak
  • 68 postów

Napisano 12 kwietnia 2014 - 21:13

Ok dziękuję

#64 jablonskimichal

jablonskimichal
  • 15 postów

Napisano 12 października 2014 - 10:50

Mam problem z Dropboxem na iphone 5S. Mam włączone przesyłanie zdjęć w tle, a mimo to fotki przesyłają sie bardzo, bardzo wolno. Na iphone 5 podłączonym do tego samego wifi jedno zdjecie wysyła się około 20 sec a na 5S trwa to zwykle 2-3minuty, po czym trzeba znowu otworzyć aplikacje, żeby przesłać kolejne zdjęcie. Na obydwu urządzeniach jest iOS 8. Czy ktoś wie co moze byc powodem tak wolnego przesyłania? Dziękuje za odpowiedż :)

#65 hmersky

hmersky
  • 59 postów

Napisano 12 lipca 2015 - 19:16

takie pytanko może ktoś już obczajał ten temat - mianowicie mam iP 6 16gb  i jak się mozna domyślić przy kręceniu filmów i fotek w największej jakości dość szybko można się zapchać, no więc chcę spróbować z optymalizacją fotek tak aby oryginały były przechowywane w iCloud i na Macu a na iPhonie tylko miniatury... 

i zaczyna się moje pytanie 

 

jestem oldschoolowcem i nie przepadam za albumami wirtualnymi, albumami internetowymi itp, aplikacja Zdjęcia na maca jest fajna ale jednak wolę mięć "namacalne" fotki .jpg w jakimś folderku elegancko poukładane ... 

no i używam właśnie dropboxa do zrzucania automatycznie nowych fotek przez WIFI... 

 

pytanie brzmi - czy jeśli załączę optymalizację dysku/fotek w iPhonie to czy dropbox będzie mi sciągał na kompa te właśnie miniatury czy wersje oryginalne (np zanim zostaną wyeksportowane do iClouda) ? 

 

 



#66 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 14 lipca 2015 - 09:00

W przypadku chmury MEGA przy optymalizacji, uploadowały się wykastrowane zdj, wiec z dropboxem pewnie będzie tak samo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych