Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Serwis Apple w Warszawie - który godny polecenia?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Teck

Teck
  • 237 postów

Napisano 17 kwietnia 2012 - 23:48

Witam, Pośrednio stałem się ofiarą serwisu iZen, w którym poprzedni właściciel serwisował komputer (MBP Mid 2010). Oczywiście brakuje wielu śrubek a część jest zniszczona. W tym właśnie problem. Po reakcji klawiatury czuję, że została ona kiedyś zalana. Na szczęście wszystkie klawisze działają. Chciałem wymienić klawiaturę, lub cały topcase, niestety śruby trzymające baterię są tak zniszczone, że nie a się ich odkręcić. Jakoś bym sobie z tym poradził, ale dalszych operacji się nie podejmuję. Poszukuję więc serwisu, który się tym zajmie (i oczywiście wymieni uszkodzone śruby). Najlepiej w Warszawie (poza iSource, Cortland, MacLife). Będę wdzięczny za poradę. Pozdrawiam

#2 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 18 kwietnia 2012 - 15:57

Pisz do Tumpio. Ja z całego serca polecam! Tylko odrazu zaznacz od kogo komputer!. izenowy to każdy zalaniec, mniej czy bardziej więc lepiej go przejrzeć od podstaw.

#3 Teck

Teck
  • 237 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 20:43

Dzięki, skorzystam :-) Komputer był na promocyjnym czyszczeniu w MacLife, poza brakiem śrub niczego nie stwierdzili.

#4 lebowsky

lebowsky
  • 101 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 15:08

Odradzam serwis o nazwie "Notserwis" naprawiałem u nich iMaka. Przygody z nimi opiszę na PW jeśli będziesz chciał. Czemu nie MacLife?

---------- Wpis dodano o 16:08 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:08 ----------

Możesz uderzać jeszcze do iSense, iClinic i tyle mi wiadomo na temat dobrych serwisów.

#5 Teck

Teck
  • 237 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 15:12

Odradzam serwis o nazwie "Notserwis" naprawiałem u nich iMaka. Przygody z nimi opiszę na PW jeśli będziesz chciał. Czemu nie MacLife?

---------- Wpis dodano o 16:08 ---------- Poprzedni wpis dodano o 16:08 ----------

Możesz uderzać jeszcze do iSense, iClinic i tyle mi wiadomo na temat dobrych serwisów.


Dlaczego nie MacLife? Bo wiem jaka jest tam cena tej usługi i liczę na to, że znajdę lepszą ofertę.

Nie znałem tego iSense i iClinic - dzięki :-)

#6 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 19 kwietnia 2012 - 16:47

lebowsky

Powiedz tutaj o co chodzi.

#7 lebowsky

lebowsky
  • 101 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 21:58

3 miesiące bez komputera, chyba nie muszę dalej tłumaczyć. Po naprawie za 800 zł działał uwaga! 1 dzień.

#8 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 19 kwietnia 2012 - 23:10

Nie skomentuje tego. Napisałeś dwa zdania z których nic nie wynika. Rzucasz jakieś fochy. Mi pan Piotr naprawił szybko i dobrze mbp. Od oddania maca do serwisu mineło kilka dni chyba coś koło dwóch i mac był naprawiony.

#9 lebowsky

lebowsky
  • 101 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 12:02

Widocznie jednym szybciej, drugim wolniej :)

#10 pawelek94

pawelek94
  • 184 postów
  • SkądGrójec, Poland

Napisano 20 kwietnia 2012 - 15:54

Dobra skończmy tą dyskusję bo do niczego mądrego nie doprowadzi widzę.

Teck


Co z mac-em?

#11 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 kwietnia 2012 - 18:39

@lebowsky vel Odwiedź profil: MacLife.pl - MyApple.pl ładnie to tak robić antyreklamę innemu serwisowi na forum? Tak tak, drogi Panie, dało się sprawdzić, że jest Pan jedną i tą samą osobą, co maclife.pl o tym samym IP. Myślę, że zrobił Pan sobie i swojemu serwisowi "doskonałą" reklamę. Niech użytkownicy sami wyciągną wnioski...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych