Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

O dziale - zasady tworzenia nowych tematów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 kwietnia 2012 - 13:43

MA_screen.png

O DZIALE "PYTANIA I PROBLEMY":Dział Komputery Apple - Pytania i problemy służy do poszukiwania odpowiedzi na zaistniałe problemy sprzętowe Twojego komputera Mac. W tym dziale nie pytamy o problemy związane z systemem (Systemy Operacyjne), problemy z siecią (Internet i sieci), problemy z programami (Programy).

Przypominamy również, że rozterki przed zakupem sprzętu opisujemy w dziale Jaki sprzęt wybrać , a zagadnienia typowo serwisowe, pytania do specjalistów, zadajemy w dziale Serwis


 

ZASADY DZIAŁU:Tytuł:
Jeśli zdecydowałeś się zadać pytanie w tym dziale, pamiętaj żeby zrobić to mądrze. Tytuł wątku sformułuj tak, żeby przeglądający ten dział od razu wiedział, jaki masz problem, o co pytasz i jakiego sprzętu dotyczy temat. Wątki zatytułowane podobnie do "iMac-PROBLEM", "POMOCY", "DYSK", "PYTANIE NOWICJUSZA" oraz inne, nic nie mówiące czytającym, będą usuwane, a autor proszony o ponowne napisanie postu. Dlatego dwa razy zastanów się przed zatytułowaniem wątku, żebyś nie musiał przepisywać go od nowa.

Treść:
W treści posta postaraj się możliwie jak najdokładniej opisać swój sprzęt, konfigurację, objawy i problem. Pamiętaj, że wróżek na forum nie ma i nie wiemy, jakiego komputera używasz, jakie są objawy, a taka informacja bardzo ułatwia udzielenie szybkiej i poprawnej odpowiedzi.
 
Nie będą dopuszczone tematy typu ogłoszenia - "Szukam serwisu co naprawi do xxx zł... " jak również "kto podejmie się... za ile" itp.Takie ogłoszenia proszę zamieszczać na oferia.pl. Wszelkie takie posty będą bezwzględnie usuwane.
 Pamiętaj o ortografii i interpunkcji - wpływa to na przejrzystość forum, ALE I NA TWÓJ WIZERUNEK!
SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO
Nie zapominaj, że zdanie rozpoczynamy wielką literą!
Jednocześnie przypominamy:

  • Użyj opcji Zaawansowane szukanie, sprawdź czy nikt przed Tobą nie pisał o tym samym. Na forum obowiązuje zasada: najpierw szukamy, potem pytamy.
  • Swoje pytania formułuj zrozumiale, używaj przecinków i polskich znaków, tak aby nikt nie miał problemów ze zrozumieniem Twojej wypowiedzi.
  • Nie podbijaj tematu i nie powielaj pytania w kilku wątkach, poczekaj spokojnie na odpowiedź.

Proszę o stosowanie się do powyższych reguł – ma to ułatwić korzystanie z forum WSZYSTKIM użytkownikom.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych