Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowa publikacja dla miłośników historii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 svistakk

svistakk
  • 141 postów

Napisano 14 kwietnia 2012 - 16:44

W iBookstore dostępna jest nowa darmowa publikacja. Jest to album z kilkudziesięcioma grafikami polskiego rysownika i karykaturzysty Antoniego Wasilewskiego. Tematycznie obejmują one jego szlak bojowy od września 1939 r. poprzez służbę w komórce propagandy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, po demobilizację w 1948 r.

Bezpośredni link do albumu: iTunes - Books - Polskie Sily Zbrojne na Zachodzie w rysunkach Antoniego Wasilewskiego by Piotr Chmielowiec, Jakub Izdebski & Marcin Krzanicki

Uwaga! Ze względu na to, że publikacja powstała w iBooks Author wymaga iBooks2, iPada i systemu co najmniej 5.0.

Wydawnictwu towarzyszy strona internetowa Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie w rysunkach Antoniego Wasilewskiego na której można przeglądnąć album w wersji flash lub pobrać pdf.

Pozdrawiam!

Marcin

#2 svistakk

svistakk
  • 141 postów

Napisano 13 lutego 2013 - 09:11

W ostatnich dniach ruszyła nie tylko nowa odsłona serwisu http://www.antoniwasilewski.pl/ (w wersji polskiej i angielskiej), poświęconego Polskim Siłom Zbrojnym na Zachodzie w rysunkach Antoniego Wasilewskiego (i albumowi o tym samym tytule), ale też, oprócz dotychczas dostępnych wersji on-line, pdf i ibook, udostępnione zostały wersje ePub (również z ilustracjami w mniejszej rozdzielczości dla smartphonów) i Mobi.

Właściciele urządzeń iPad, iPhone i iPod Touch mogą skorzystać z iBookstore (niestety nadal na akceptację ze strony Apple czeka angielskojęzyczny ePub), pozostali czytelnicy pobrać edycję ePub, Mobi lub pdf bezpośrednio z http://www.antoniwasilewski.pl

Wszystkie wersje elektroniczne publikacji są BEZPŁATNE i dostępne w języku polskim i angielskim.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych