Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mój numer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ariesovsky

ariesovsky
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2012 - 15:33

Witam,
dzisiaj rozwiązałem umowę z operatorem orange na numer: 513 *** ***, tym samym przenosząc ten numer do Tmobile.
Jako że umowę z Tmobile podpisałem jakoś pod koniec marca to dali mi chwilowo inny numer: 662 *** ***, który miał zostać zmieniony.
Wszystko się udało, znajomi dzwoniąc pod numer 513 *** *** dodzwaniają się do mnie, na Iphona z Microkartą od Tmobile, jednakże gdy wchodzę w kontakty - na górze wyświetla mi się Mój numer: +48 662 *** ***. Nie przeszkadza mi to za bardzo, jednakże logując się na stronę Tmobile też muszę używać tego nowego numeru - 622..., włączając telefon muszę wpisywać nowy pin.
Wie ktoś, czy tak już pozostanie na zawsze? Czy to kwestia czasu i papierkowej roboty w Tmobile? Wyłączyłem i włączyłem telefon i sytuacja jest taka sama.

#2 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 06 kwietnia 2012 - 15:35

PIN raczej nowy zostanie. Możesz go zmienić sobie.

#3 gieza

gieza
  • 709 postów

Napisano 06 kwietnia 2012 - 15:39

Aktualnie masz numer tymczasowy. Po dniu, na który Twój poprzedni operator wyznaczył przeniesienie wszystko wróci do normy i będziesz się logował swoim poprzednim numerem - zostanie on przypisany do karty, którą masz w tej chwili. Obecnie to działa na zasadzie przekierowania i dlatego znajomi się dodzwaniają. PIN oczywiście nowy bo jest to nowa karta SIM, ale jak już napisano wyżej możesz go zmienić.

#4 ariesovsky

ariesovsky
  • 119 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2012 - 15:48

Dziękuje bardzo za błyskawiczną i klarowną odpowiedź. :> // Jakby ktoś nie wiedział, żeby "nasz" numer w książce kontaktów wyświetlał się inny musimy wejść w ustawienia -> telefon -> mój numer.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych