Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak utworzć link do aplikacji z App Store.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kusiek

kusiek
  • 832 postów

Napisano 29 marca 2012 - 11:24

Witam. No właśnie chcąc przesłać komuś ciekawą aplikację - jak przesłać mu gotowy link do AppStore?

#2 trocu

trocu
  • 770 postów

Napisano 29 marca 2012 - 11:33

Z poziomu telefonu: musisz mieć skonfigurowaną aplikację mail. Jeśli masz to klikasz w App Store opcję 'Tell A Friend', którą znajdziesz pod recenzją każdej z aplikacji.

#3 kusiek

kusiek
  • 832 postów

Napisano 29 marca 2012 - 11:37

No to widziałem ale chodzi mi o link taki jak np do przedmiotu na Allegro. Albo jak ktoś podaje do gier, które są w promocji klikasz i otwiera się konkretna aplikacja. Doszedłem, ale jak myślę trochę na około tzn.: Wysyłam do siebie maila za pomocą: "Tell a friend" pod aplikacją, która mnie interesuje, w mailu przetrzymuje palucha na "view iteam" i pokazuje się opcja kopiuj. I o taki link mi chodziło. Jak jest szybsza opcja to poproszę.

#4 jabłko-fan

jabłko-fan
  • 205 postów

Napisano 30 marca 2012 - 16:45

Wpisujesz w google np. Angry Birds Space iTunes/AppStore, przytrzymujesz palec na wyniku i kopiujesz. Proste.

#5 kusiek

kusiek
  • 832 postów

Napisano 30 marca 2012 - 16:55

Tera tak ;)

#6 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 21 maja 2012 - 11:53

Z poziomu komputera:
- w programie iTunes - zakładka iTunes Store - odnajdujemy naszą grę - obok ceny klikamy na "trójkąt" i wybieramy "copy link".
[ATTACH=CONFIG]11076[/ATTACH]
- Używamy wyszukiwarki, np. Google: wpisujemy "App Store" lub "iTunes" dodając nazwę gry. Np.: App Store Angry Birds.

#7 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 21 maja 2012 - 12:39

Z poziomu komputera:
- w programie iTunes - zakładka iTunes Store - odnajdujemy naszą grę - obok ceny klikamy na "trójkąt" i wybieramy "copy link".


Można też kliknąć PPM na ikonę aplikacji i wybrać "Kopiuj łączę" :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych