Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes Gift Card pytania! Karta upominkowa do iTunes Store & iTunes Store Gift this App


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#126 kwk222

kwk222
  • 18 postów
  • SkądGorlice, Poland

Napisano 19 czerwca 2016 - 18:34

Ciężko jest się przerzucić konto na US?



#127 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 19 czerwca 2016 - 19:12

Musisz założyć po prostu nowe konto, które będzie dla sklepu AppStore US (poszukaj tylko najlepiej jakiegoś stanu bez podatku, bo ja mam jak sobie policzyłem około 6%) i załóż wybierając stan, miasto, kod pocztowy, etc.

Tylko nie wiem jak to jest potem przereagowując się jeśli masz podpiętą kartę płatniczą, ale w tym lub następnym miesiącu to sprawdzę, bo będę zakładał konto w banku (kiedyś musi nadejść ten moment) i podpinał kartę i zobaczymy jak to będzie z instalacją aplikacji i oby nie było problemu).


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#128 maksgreeneyes

maksgreeneyes
  • 2 postów

Napisano 17 września 2016 - 03:14

Witajcie...... 

 

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie.

 

Mój znajomy odwalił niezły numer bo wszystko zaczeło się niewinnie i kupił sobie owy pacjent iPhona......

 

Wszystko było by okey gdyby nie połasił się on na kartę upominkową iTunes w sklepie - zdrapał i dorwał on kod o wartości 100 euro i co najlepszę odwiesił zdrapaną kartę razem z resztoma kartami na wieszaczek :D tyle że gdzieś tam na 

 

koniec za innymi kartami...

 

Myślicie żę jak Ci ze sklepu będą robić porządki albo ktoś kupi - to zablokują kod i Apple pociągnie do odpowiedzialności tego co tego kodu używał ?? i będzie musiał takowy delikwent zapłacić jeszcze raz extra za wykorzystane rzeczy na

 

iTunes............. czy też sprawa może skończyć się na Policji bo sklep zrobi donos o kradzieży w końcu 100 euro to nie 5.... zrobią sprawdzą kto zrobił aktywację kodu i pociągną do odpowiedzialności tego co użył kodu.....

 

A co jeśli ten znajomy wyparł się że nie ukradł kodu i ten kod ma z internetu bo kupił 5o procent taniej... 

 

no najlepsze jest to że zostawił tą kartę - przecież mógłby ją wziąść... i było by po sprawie.

 

Pozdrawiam i dziękuje z góry za zainteresowanie i odpowiedzi.



#129 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 września 2016 - 08:48

Tak, smutni panowie mogą mu zapukać o 6 rano do drzwi jak się sprawa wyda. Przecież wiadomo kto użył kody, do tego sprawdzą monitoring i pozamiatane. I bardzo dobrze, oby jak najszybciej dorwali tego złodzieja. Ciekawe czy telefon też komuś ukradł. Na tym koniec tematu.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#130 maksgreeneyes

maksgreeneyes
  • 2 postów

Napisano 17 września 2016 - 11:14

to jak nie zrealizuje kodu to będzie OK 

 

nikt go nie namierzy przecież.

 

Dziękuje Ci za odpowieddz OleYek... 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych