Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

karta graficzna, monitor a moze jeszcze cos innego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kopan

kopan
  • 160 postów

Napisano 17 marca 2012 - 03:49

Witam. Mam taki problem z moim makiem mini 2010. Otoz moze to po prostu zbieg okolicznosci, ale po updacie do liona, moj monitor wylacz sie co na jakas sekunde po czym wlacza sie znowu. Myslalem ze cos nie kontaktuje, i ze np jak potrzasne biurkiem to cos nie styka. Ale calosc wydaje sie polaczona prawidlowo (pomijam ze wszystkie gniazdka w maku mini sa o kant dupy potluc). Niekiedy robi sie tak gdy nawet nie dotykam stolu na ktorym stoi komputer. Tak jak wspomnialem wczesniej, moze to zbieg okoloicznosci ale dzieje sie to od momentu od kiedy mam liona. Czasami kilka razy na dzien, aczasami kilka razy na minute czy godzine. Nie wiem czy moze karta siada graficzna, czy moze monitor siada, a moze jeszcze cos innego. Jakies pomysly odnosnie tego problemu, mial ktos cos takiego?

#2 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 17 marca 2012 - 11:00

Metoda prób i błędów. Pierwsze co zmień kable, podłącz inny monitor i sprawdzaj ;-)

#3 gathor

gathor
  • 94 postów
  • Płeć:
  • SkądBristol, UK

Napisano 17 marca 2012 - 17:18

Może to również być wina świetlówek w monitorze... Najlepiej gdyby kolega wrzucił jakiś filmik, jpg lub cokolwiek, bo z opisu to nic się nie da wywnioskować.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych