Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z datą i czasem w mac os x server


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 janf

janf
  • 58 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 17 marca 2012 - 00:27

Po zalogowaniu dostaję komunikat, ża należy ustawić datę i czas. Wygląda na rozładowaniu baterii wewnętrznej - jak się do tego dobrać?

#2 gathor

gathor
  • 94 postów
  • Płeć:
  • SkądBristol, UK

Napisano 17 marca 2012 - 17:20

A co to jest bateria wewnętrzna? Jak się dobrać... No cóż... ja swoje auto zaczynam rozbierać od uniesienia maski, ale to zależy do czego się kolega dobiera... Np. kobietę trzeba najpierw rozebrać. Niech kolega uzupełni opis o sprzęt itp. a dopiero oczekuje pomocy, bo wróżbitów tu raczej nie ma.

#3 janf

janf
  • 58 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 17 marca 2012 - 19:50

Czy wyście na tych forach powariowali?
Nie znam się na budowie komputera mac, nie znam się na wielu rzeczach i nie zamierzam się z tego doktoryzować, bo własnych zawodowych tematów mam i tak za dużo.
Chciałem się poradzić, co z tym fantem robić i uwagi o potrzebie zdobywania specjalistycznej wiedzy mam w głębokim szacunku - to wiem, nie trzeba mi tego przypominać.

---------- Wpis dodano o 19:50 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:47 ----------

Gdyby coś takiego działo się w PC, to wystarczy wymienić bateryjkę przy epromie i po problemie.
Stąd ta sugestia o 'baterii wewnętrznej'.

#4 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2012 - 20:33

Czemu się pieklisz? Przecież to Ty dałeś ciała i nie podałeś modelu sprzętu, więc nie wiemy, czy to Mac Pro, Mac Mini czy może któryś z komputerów przenośnych. Pomyśl najpierw, zanim zaczniesz napadać na kogoś, kto ma Ci pomóc. Nikt nie mówi o doktoryzowaniu się, po prostu, trochę myślenia jest potrzebne do życia w społeczności, żeby się domyślić, że ludzie wokoło nie są wróżkami i nie wiedzą, co posiadasz.

#5 arvika

arvika
  • 1 501 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 17 marca 2012 - 22:03

Nie ma co się denerwować. Jak się nie znasz skorzystaj z pomocy najbliższego serwisu.

#6 janf

janf
  • 58 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 20 marca 2012 - 20:30

Model Name: Mac mini Model Identifier: Macmini4,1 Processor Name: Intel Core 2 Duo Processor Speed: 2,66 GHz Number Of Processors: 1 Total Number Of Cores: 2 L2 Cache: 3 MB Memory: 4 GB Bus Speed: 1,07 GHz Boot ROM Version: MM41.0042.B00 SMC Version (system): 1.65f2

#7 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 21 marca 2012 - 14:35

Wszystko jest tutaj: iFixit: The free repair manual Wklep tam stosowne hasło i już.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych