Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Monitor Samsung 940MW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 arcadiusz

arcadiusz
  • 16 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 08:05

Witam! Przymierzam sie do zakupu Mac Mini, którego chciałem podłączyć do monitora Samsung 940MW z wbudowanym TV, jednak przez przypadek na stronie samsunga w specyfikacji znalazłem informacje, że nie jest kompatybilny z komputerem Mac, troszkę nowszy model Samsung 940MG ma już w specyfikacji zgodność z komputerami Mac. Czy ktoś ma podłączony Monitor Samsung 940MW i czy działa on na DVI czy tylko VGA, czy są jakieś problemy z tym monitorem. Zastanawiam się czy nie zmienić go na ten model troszkę wyższy. pozdrawiam :)

#2 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 13 lipca 2007 - 08:17

na czym miałaby polegać niekompatybilność? skoro złącze DVI jest to nie powinno być problemu. na początku miałem mini podłączone do stosunkowo starego (bo 2 letniego) Belinea LCD17" i działało bez problemu na zwykłym złączu VGA przez przejściówkę

#3 arcadiusz

arcadiusz
  • 16 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 08:54

znalazłem post cyt. "VItaM, czy ktos z Was probowal ten monitor/TV ozenic po DVI z Macbookiem? Bo sprawa wyglada tak, ze po DVI moge uzyskac na max. 800x600 i to w trybie mirror, rozdzielnie wogole nie dziala, a poprzez VGA dowoli. Pisza, ze max to 1440x900, ale przez DVI nie idzie - czarny ekran!" Autor Krzysztof Maj. Co prawda opis dotyczy mac booka ale chciałbym się upewnić ze z moim monitorem - samsung 940mw, mac mini będzie kompatybilny.

#4 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 13 lipca 2007 - 10:07

Bierz sprzęt pod pachę i idź potestować do sklepu. Ostatnio jak podłączyłem Mini G4 do panoramicznego Acera to nie mogłem uwierzyć że obraz na monitorze może być tak beznadziejny. Ten sam monitor z XP działa zupełnie inaczej.

#5 Nurse

Nurse
  • 169 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 10:27

kiedyś, gdy przymierzałem sie do kupna monitora Samsunga, dowiedziałem się że nie ma tam żadnego sterowania przyciskami, tylko przez sterownik który niekoniecznie jest dostepny na maka...może to chodzi o to...

#6 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 13 lipca 2007 - 20:41

kurcze najlepiej byłoby podłączyć w sklepie mini albo macbooka i poprostu sprawdzić. Masz taką możliwość?

#7 arcadiusz

arcadiusz
  • 16 postów

Napisano 19 lipca 2007 - 08:22

Sprawa się wyjaśniła, kupiłem wczoraj mac mini podłączyłem do samsunga 940mw i wszystko wspaniale chodzi na pełnej rozdzielczości :) na złączu DVI

#8 tskisiu

tskisiu
  • 1 255 postów
  • SkądEnschede (NL)

Napisano 19 lipca 2007 - 09:14

kiedyś, gdy przymierzałem sie do kupna monitora Samsunga, dowiedziałem się że nie ma tam żadnego sterowania przyciskami, tylko przez sterownik który niekoniecznie jest dostepny na maka...może to chodzi o to...


też tak myślę. Jest taki programik MAgicTune od Samsunga na Maca. Ale zazwyczaj działa z większą ilością monitorów niż oficjalnie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych