Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

JAKIE AKCESORIA DO IPODA 80GB ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 13 lipca 2007 - 02:20

Witam,

Z racji ze przebywam teraz w Stanach zamierzam kupic Ipoda 80 gb (jest o ponad 600 pln tanszy niz w Polsce ). Jednak nie wiem za bardzo ktore akcesoria do niego dokupic, ponizej przedstawie liste rzeczy ktore planuje dorzucic do mojego "koszyka". Prosze o informacje dotyczace tych komponentow czy jest to strata czasu i pieniedzy czy naprawde warto zainwestowac.

I jeszcze mam pytanko odnosnie stacji dokujacej czy powinienem dokupic opcjonalna jaka oferuje Apple czy standardowa wystarczy??

1. sluchawki Bose
http://www.jr.com/JR...Product=4166389

2. case
http://www.jr.com/JR...Product=4090190

3. remote FM
http://www.jr.com/JR...Product=4159807

4. Samochodowa ładowarka
http://www.jr.com/JR...Product=4000402

5. kabel laczacy Ipoda z zestawem Hi-fi
http://www.jr.com/JR...Product=4065594

Czy oprocz tego powinienem jeszcze cos dokupic czy wystarczy??

Dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

#2 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 lipca 2007 - 09:55

Czy oprocz tego powinienem jeszcze cos dokupic czy wystarczy?


Prawdziwy ipodowiec kupuje WSZYSTKO co tylko znajdzie. Koniecznie debilnego pieska gibającego się w rytm muzyki i doka do kibla z miejscem na srajtaśmę.

#3 kobonk

kobonk
  • 16 postów

Napisano 13 lipca 2007 - 10:25

pank - dobre, dobre heheheheee A co do postu SEGUARA - ja mam radio z pilotem, dziala w Polsce OK, choc troche wycisza muze, co mnie na tyle irytuje, ze podpinam sluchawki do gniazda sluchawkowego, wiec radio, bez sluchawek troche szumi. Ale jako pilot dobrze sie sprawdza. Co do sluchawek - ja sprowadzilem z USA Ultimate Ears Super.fi Pro 5, ale to drozsza zabawka. Nie wiem, jak te Bose graja. Kabel sie przydaje, tez mam, podpinam ipoda do sprzetu, choc uwazam, ze nie ma to jak dobry CD player i oryginalna plyta CD. Graja w moim zestawie o wiele lepiej, niz ipod z wieza, ale w koncu ipod sluzy raczej do sluchania muzy w biegu, a nie w chacie. Pieska tez widzialem, smiesznie sie kiwa ;) i slabo gra.

#4 MaciekM

MaciekM
  • 352 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 lipca 2007 - 13:29

za $109 masz Westone UM 1, które grają lepiej od tych BOSE.

#5 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 14 lipca 2007 - 04:14

Bose ma super glosniki, ale nie sluchawki. Sluchawki bym wymienil na Shure E2c, VMODA Vibe albo jak juz chcesz zaszalec to Bang&Olufsen A8. Obudowa to TYLKO z incase. Najlepiej chronia ipoda Kabel do stereo jest spox Ladowarka do samochodu raczej nie Radio eeee.... jak lubisz? Do tego jeszcze dokupilbym docka i specyfik, ktory sie nazywa iKlear najlepiej caly kit za 30 dolarow. To wszystko wiecej cudow nie trzeba. Pank - naprawde brzydzisz mnie! Chlopak chce zaoszczedzic pieniadze, a ty do niego z taka krytyka! Wogole nie reprezentujesz godnie Naszego forum, a Twoje odpowiedzi sa rownie pomocne i delikatne jak muza Paris Hilton. Nie odpowiada Ci, nie pisz. Naprawde przemysl to sobie chlopie bo Cie wkoncu z tego forum wykopia!

#6 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 14 lipca 2007 - 17:08

reReservedFx Jak to jest w koncu z tym dockiem, czy chodzi Ci od docka z glosnikami czy normalny zamiennik tego firmowego z kompletu?? I co to jest ten specyfik, co on daje?? Aha, odnesnie iTunes, moglbys napisac jak to dziala, czy trzeba za to cos placic zeby pobrac okladki do albumow i wogole jakies ciekawe informacje. Dzieki wielkie za pomoc i pozdrawiam PS Chyba jednak pozostane przy Bose :) , chociaz Bang-Olufsen A8 sa swietne, lecz niestety za drogie :/

#7 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 14 lipca 2007 - 17:26

W komplecie z iPodem nie ma docka.. - jest 'adapter docka' czyli nakładka na uniwersalny dock Apple (do kupienia osobno) iTunes jest darmowy, okładki to kwestia ustawienia tagów ID-3 (zresztą tak jak nazwa płyty czy artysta). - Najlepiej ściągnij sobie go już teraz i zobacz jak działa. Dodajesz muzykę do biblioteki iTunes, zaznaczasz utwór (lub kilka) dajesz PPM i "Get Info". Tam możesz ustawić nazwę piosenki, artyste, album, rok wydania, okładki, a nawet wytwórnię czy kompozytorów ;)

#8 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 14 lipca 2007 - 17:27

>>reReservedFx "chlopak chce zaoszczedzic pieniadze..." kupujac bose :D rozwaliles mnie tym tekstem, myjesz mi matryce :D jestes najwiekszym zrodlem dobrego humoru na tym forum, co wpis to opluty monitor :D >>SEGUAR bose i b&o to syf uwzgledniajac cene jaka kosztuja

#9 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipca 2007 - 18:11

reseserved: iClear a nie iKlear :P

#10 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 14 lipca 2007 - 18:26

reReservedFx

Jak to jest w koncu z tym dockiem, czy chodzi Ci od docka z glosnikami czy normalny zamiennik tego firmowego z kompletu??

I co to jest ten specyfik, co on daje??

Aha, odnesnie iTunes, moglbys napisac jak to dziala, czy trzeba za to cos placic zeby pobrac okladki do albumow i wogole jakies ciekawe informacje.

Dzieki wielkie za pomoc i pozdrawiam

PS
Chyba jednak pozostane przy Bose :) , chociaz Bang-Olufsen A8 sa swietne, lecz niestety za drogie :/


Chodzi mi o Apple Universal Dock. O wiele wygodniej jest wrzucic ipoda do docka jak robisz sync z komputerem niz przypinac do glupiego kabla.
iKlear to bardzo dobry plyn do czyszczenia iPoda i nie tylko. Na dodatek naklada niewidzialna powloke, ktora chroni deko przed rysami.
A taki system muzyczny z dockiem to nieglupi pomysl :) Tylko, ze drogi chodziasz Logitech ma takiego fajnego docka za chyba $99.

>>reReservedFx

"chlopak chce zaoszczedzic pieniadze..." kupujac bose :D rozwaliles mnie tym tekstem, myjesz mi matryce :D jestes najwiekszym zrodlem dobrego humoru na tym forum, co wpis to opluty monitor :D

>>SEGUAR

bose i b&o to syf uwzgledniajac cene jaka kosztuja


A dzieki :P Niestety fotela z siuskow nie piore :P

reseserved: iClear a nie iKlear :P


Krzysiu, Krzysiu iKlear, a nie iClear :P Znasz sie na angielskim jak ja na ruskim :P

Dołączona grafika

---- Dodano 14-07-2007 o godzinie 14:15 ----

>>reReservedFx
>>SEGUAR

bose i b&o to syf uwzgledniajac cene jaka kosztuja


Wlasnie zauwazylem, co napisales. Czego tak myslisz? A jezeli naprawde Bose to taki crap to jakie inne lepsze glosniki do komputera polecasz? W cenie do $430 (tyle zaplacilem za Bose Companion 5) Jezeli znajdziesz cos lepszego co naprawde jest dobre to moze nawet oddam te Bose :D
  • kadargo lubi to

#11 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 16 lipca 2007 - 15:36

Dzieki,

A moze mi ktos znalezc docka do Ipoda 80gb na tej stronce bo wszedzie pisze kompaktybilny z max 60gb

---- Dodano 16-07-2007 o godzinie 16:39 ----
www.bhphotovideo.com

#12 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 16 lipca 2007 - 19:06

Nie przejmuj sie tymi napisami. W pudelku od iPoda bedziesz mial specjalna przejsciowke, ktora wlozysz do docka bo i tak musisz ja wlozyc. A na dodatek z dockiem dostajesz komplet bodajze pieciu, a tam jest chyba do 60GB, ktory jest raczej tak samo gruby jak 80GB. Ale BA! nie przejmuj sie bo masz przejsciowke w pudle z iPodem Video. Pozdr.

#13 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 16 lipca 2007 - 20:02

Dzieki

To moglbys mi puscic linka z tej stronki www.bhphotovideo.com z tym konkretnym modelem ktory najlepiej powinienem kupic bo jest ich tutaj kilka??

#14 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 17 lipca 2007 - 01:34

http://www.bhphotovi...l_Dock_for.html

Raczej ten. Z opisu i ceny wyglada, ze ten, ale zdjecie pokazuje starego dock'a. Nowy powinienen miec czarne kolko na przodzie (IR do apple remote)

#15 marcin0903

marcin0903
  • 410 postów
  • SkądOpole

Napisano 24 lipca 2007 - 16:42

A jak sprawa się ma z folią, jaką najlepiej kupić na wyświetlacz , tyl itp... chodzi mi o firmę:)

#16 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 24 lipca 2007 - 16:52

brando czy brendo, nie pamiętam - podobno są bardzo dobre, znaleść możesz na allegro

#17 wizja

wizja
  • 132 postów
  • SkądKraków, Katowice

Napisano 24 lipca 2007 - 17:29

Ja polecam jeszcze zakup transmitera FM do samochodu. JEst to wielka wygoda i masz w samochodzie zawsze swoją muzykę! Ja wybrałem taki z dock'iem i gniazdem do zapalniczki (Ładuje Ipod'a i transmituje) więc nic więcej nie robię tylko wkładam ipoda i słucham już muzyczki w głośnikach. Ale są też urządzenia do transmisji bez wtyczki samochodowej służące np. do transmisji w domu i w samochodzie! Mnie działa świetnie! Polecam

#18 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 24 lipca 2007 - 22:26

podaj dokladna nazwe tego transmitera, bardzo by mi sie przydal

---- Dodano 25-07-2007 o godzinie 01:20 ----
I czy ten transmiter pasuje do wszystkich rodzajow samochodowych odtwarzaczy cd, ja mam np. Pioneer 1400rb, ewentualnie podaj linka jak znajdziesz na tej stronce ten sprzet www.bhphotovideo.com

Z gory dzieki Wizja:)

#19 marcin0903

marcin0903
  • 410 postów
  • SkądOpole

Napisano 25 lipca 2007 - 19:58

Jako ,że za niedługo lecę na wakacje, chciałbym sobie kupić ładoware sieciową do iPoda, bo nie biore kompa. Tutaj pytanie, widziałem na allegro kilka sztuk - jest napisane, że oryginał, tylko na ile w tym prawdy? Czy jest podział na ładowarki sieciowe Appla ,że są oryginalne i podróby?

#20 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 26 lipca 2007 - 04:58

j apolecam te etui jest naprawde super to co mi si epodoba w nim to gumowa cienka nakladka na koleczko :) zatyczka do gniazda ladowarki/kabla usb i nakladka plastikowa na front ochraniajaca wyswietlacz


http://www.iskin.com...854221705492198

#21 wizja

wizja
  • 132 postów
  • SkądKraków, Katowice

Napisano 26 lipca 2007 - 07:54

Transmiter FM mam firmy BELKIN. Wkładasz go do zapalniczki, podłączasz iPod'a i wybierasz za pomocą klawiszy częstotliwość nadawania. Wszystko widać na ekranie iPod'a. To taka mała stacja dokująca do urządzenia nie tylko kabelek! Potem wystarczy już tylko ustawić tę samą częstotliwość w odbiorniku radiowym i gotowe! U mnie działa świetnie!

#22 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 26 lipca 2007 - 15:05

moglbys mi podac linka z tej stronki z tym transmiterem ??

www.bhphotovideo.com

---- Dodano 26-07-2007 o godzinie 16:06 ----
no i czy moga byc problemy z danym odtwarzaczem np jak mam starego pionka

#23 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 27 lipca 2007 - 06:31

Seguar jeszcze kondona moze co? :P Sorry, ale z ta folia to przesadziles. Wystarczy dobry futeral. Jak go bedziesz tam trzymal to ci sie nie porysuje, zapewniam cie! :)

#24 SEGUAR

SEGUAR
  • 23 postów
  • SkądKlobuck, Reedsburg - Wisconsin

Napisano 07 sierpnia 2007 - 22:24

http://www.bhphotovi...l_Dock_for.html

Raczej ten. Z opisu i ceny wyglada, ze ten, ale zdjecie pokazuje starego dock'a. Nowy powinienen miec czarne kolko na przodzie (IR do apple remote)


RESERVEDFX znalazlem na BestBuy cos takiego czy to jest dokladnie ten sam dock o ktorym pisales?? Nie jest firmowy Apple, ale wydaje mi sie ze to ten, prosze sprawdz dokladnie tego swojego i powiedz czy warto ten kupic, dam Ci linka do niego.

http://www.bestbuy.c...d=1142295759806

#25 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 07 sierpnia 2007 - 23:26

Link nie chodzi...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych