Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nano - jak bardzo sie rysuje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 emoticonka

emoticonka
  • 6 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 19 listopada 2005 - 21:36

Zamówiłam sobie w katowickim ApLandzie iPoda nano, razem z dockiem. Teraz, niecierpliwie wyczekując jego nadesłania, zaczęłam czytać co nieco w internecie na jego temat. Między innymi trafiłam na forum iLounge, gdzie oczywiście zaczytałam się w posty nt. nano. Wysłano mnie na stronę Gadgets-on-the-go, a tam...

Apple has quietly started shipping cases with the iPod nano. It is the same case that comes with the new iPod video, but smaller to fit the nano. While this is a great move on Apple's part, I can already hear current iPod nano owners complaining that they should be sent a case to help protect their nano.

Apple do the right thing. What's fair is fair.

**Update** Just spoke to Apple customer service. They said; "All iPods will now be shipping with the protective sleeve."

Apple customer service was awesome, they can't send me the sleeve that comes with the nano, but are sending me a case to protect my nano. Apple has once again gone up another notch in my book, they completely understood where I was coming from, and provided a better solution than I would ever had anticipated. Nothing short of spectacular customer service. Thanks Apple!!!!

I mam teraz takie pytanie: W Polsce też? Z tego co słyszałam i czytałam, również na waszym forum, nano łatwo się rysuje, więc taka dołączona osłonka nie byłaby od czapy. Tym bardziej, że nie musiałabym wydawać dodatkowo 130 złotych na Tubes, które i tak podobno nie chronią ekranu. Ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć?

pozdrawiam,
em.

#2 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 listopada 2005 - 14:28

to swieta prawda ze nano i video sie strasznie rysuja :| ja jestem tego najlepszym przykładem ;) po 1 tyg. uzytkowania ipoda i noszeniu go w normalnej kieszeni jeansów, byl ostro porysowany ( ryski sa malutkie ale jest ich duzo :| ) proponuje odrazu z ipodem kupic taki pokrowiec zeby nano nie musial byc z niego wyjmowany ( podejzawam ze nawet oryginalne skarpetki Appla by go porysowaly :/ )


ym bardziej, że nie musiałabym wydawać dodatkowo 130 złotych na Tubes, które i tak podobno nie chronią ekranu.


u mnie ekran akurat jest najmniej porysowany, najwiecej rysek mam kolo click-wheel ( prawdopodobnie od dotykania)

#3 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 21 listopada 2005 - 10:09

Hm, nie dalej jak przedwczoraj bylem we wroclawskim MM, zauwazylem ze zmieniono troche wystawe i doszly dwa egzemplarze nano, czarny i bialy. Jak wiadomo produkty na wystawach przechodza swoisty crash-test, jednak ku mojemu zdziwieniu nano nie byly prawie w ogole porysowane! Mozliwe ze wystawili je pare dni wczesniej, ale wiekszosc przechodzacych zwracala na nie uwage i chciala dotknac. Mocno sie zdziwilem w tej kwestii ;) Wybiore sie ponownie gdzies za 2 tyg i zobacze jak beda wygladac ;)

#4 emoticonka

emoticonka
  • 6 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 21 listopada 2005 - 10:43

Dzięki za odpowiedź, ale moje pytanko dotyczyło trochę innej strony zagadnienia rys na nano. Konkretniej chodziło mi o cytat zamieszczony w pierwszym poście, w którym mniej więcej jest mowa nt. osłonek załączanych do nano i video z powodu tworzących się rys. Mało tego, autor pisze, że wcześniejsi użytkownicy nano, którzy zgłoszą się do Apple mogą liczyć na przesłanie takiej właśnie osłonki. I tego dotyczyło moje pytanie :mrgreen: Mojego nano dostanę może już dzisiaj :roll: A w MM sprzedają produkty Apple'a? Jak się w Bielsku pytałam, to mówili, że nie prowadzą sprzedaży produktów tej firmy :/ No i na głównej Apple'a też ich nie wymieniają.

#5 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 21 listopada 2005 - 13:29

w MM tylko iPody. To market w sumie jest więc mają wszystko i nawet nie wiedzą co to i po co to. W końcu nie dla idiotów i musisz dokładnie wiedzieć czego chcesz i jak sprawdzić czy nie jest walnięte ;) swoją drogą jak będę w salonie appla to się spytam, ale raczej wątpie by byla taka możliwość. PS: nie możesz po prostu zadzwonić? Wysłać maila też można, ale z tego co wiem to średnio odpowiadają ^^"

#6 emoticonka

emoticonka
  • 6 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 21 listopada 2005 - 13:56

Może to głupio zabrzmi, ale nie zadzwoniłam, bo jestem chora, mam chrypkę i przez telefon nie bardzo da się mnie zrozumieć :) A pytam tutaj, bo sporo informacji się tu przewija takich, co nie pojawiają się na głównej Apple'a ani polskiej, ani amerykańskiej. A Tubes chyba i tak kupię :mrgreen:

#7 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 21 listopada 2005 - 15:41

wcale głupio to nie brzmi. Wiem co to znaczy mieć chrypę i nie móc wyartykułować czegokolwiek bez wysiłku... Ta rada z telefonem to taka solucja była i podpowiedź mała ;) Zazwyczaj najlepiej jest się dowiadywać czegoś u źródła po prostu.

#8 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 listopada 2005 - 23:50

ale te niby dodaktowe pokrowce dolączane do nowych nano to najlepszej jakosci to nie sa. takie jest moje zdanie. tak czy siak lepiej kupic cos lepsiejszego np pokrowce InCase ( www.goincase.com , dział news ) wlasnie kołuje $$ na takie cus :)

#9 dj_yano

dj_yano
  • 2 postów

Napisano 26 listopada 2005 - 10:30

ja mam nano od 10 pazdiernika kupiony w usa i jest juz tak porysowany ze bania mala zalamka :(

#10 emoticonka

emoticonka
  • 6 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 26 listopada 2005 - 18:05

Hm, mój nano dotarł wczoraj. W zasadzie sprawdziłam tylko, czy działa, bo zbierałam się na imprezę, ale jak dzisiaj już się pobawiłam, a przed chwilą bliżej przyjrzałam, to tył (bo na przodzie zostawiłam tą naklejkę póki nie przyjdą mi Tubes ;) ) jest calutki w miniryskach. Ale gra ładnie, fajnie wygląda, więc się cieszę :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych