Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1945 odpowiedzi w tym temacie

#1626 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 września 2018 - 09:38

Sprawdziłem VLC, ale niestety chyba nie ma globalnych skrótów klawiszowych (podobno ma tylko wersja Windows). Chodzi mi o taki klawisz skrótu, który działa niezależnie od aktualnie uruchomionego programu, czyli klawisz działa nawet jak odtwarzacz działa w tle.

Ja sprawdzilem dodając skrót w skrótach klawiatury, ale globalnie też nie działa.


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1627 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 września 2018 - 14:24



Hej,

 

Jestem nowy na forum więc z góry przepraszam jeśli w złym wątku to piszę.

 

Poszukuję programu na ipada PRO 

 

To jest dział Mac - Software, taka wskazówka.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1628 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 25 września 2018 - 20:00

Mam starego iphona 3g , służy mi on jako źródło dźwięku do aktywnych głośników np ale najnowsza aktualizacja itunes spowodowała to że iphone ten nie jest już wykrywalny i nie mogę na niego zrzucić muzyki 

tak więc poszukuje aplikacji która mi to umożliwi na macbooku 

Nowy itunes na windows wykrywa tego iphona a w macu już nie

Jakby ktoś miał informacje to piszcie

Pozdrowienia dla wszystkich  


Mac&Pc w jednym stali domu.

#1629 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 26 września 2018 - 11:11

@Therioon: Ale jak to? Mam jeszcze starszego iPhone'a (tego pierwszego, bez 3G) i bez problemu muzyka się synchronizuje z najnowszym iTunes pod macOS Mojave.


PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#1630 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 26 września 2018 - 21:24

to dziwne zobaczę co i jak , na mojave nie testowałem na wcześniejszym systemie nie chce działać i to nagle się stało tak to było ok 

sprawdzone  nie działa i wywala taki komunikat 

 

Itunes nie może połączyć się z iphonem , ponieważ urządzenie udzieliło nieprawidłowej odpowiedzi 


Użytkownik Therioon edytował ten post 26 września 2018 - 21:33

Mac&Pc w jednym stali domu.

#1631 Szaden

Szaden
  • 252 postów

Napisano 27 września 2018 - 23:59

Mojave działałby z iPhone 2G, a nie działa z 3G? Dziwne... może to zależy od wersji iPhone OS?



#1632 bastik

bastik
  • 2 postów

Napisano 09 października 2018 - 23:15

Witam
Potrzebuje aplikacji, która pozwoli mi na zapisanie mms-ów z całej historii konwersacji z jednym z numerów. Wiem ze da się wyświetlić wszystkie załączniki, ale trzeba przewinąć całą historie aż do pierwszego sms-a a niestety ilość uzbieranych wiadomości jest bardzo duża i dlatego szukam aplikacji, który w przeszukaniu całego wątku mi pomoże.



#1633 Krzysztof099

Krzysztof099
  • 2 postów

Napisano 11 października 2018 - 14:44

Witam. Szukam aplikacji gdzie będą wyświetlać się na ekranie macbooka napisy ( swoja wpisana treść,zdanie) , pokazywać sie, wyskakiwać i znikać(lub jakiekolwiek opcje krótkiego wyświetlania ), badź taki pasek z napisami jak pokazują zawsze w informacjach na dole ekranu, napisy lecą od lewej do prawej. I to ma działać podasz pracy macbooka, nie jako wygaszacz. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc



#1634 D4n2

D4n2
  • 59 postów

Napisano 27 października 2018 - 19:21

Cześć

 

Szukam programu do katalogowania pdf oraz wszelkich innych dokumentów pod względem tagów, typów itp. Dodatkowo jeśli będzie dawał możliwość robienia notatek oraz opisów dokumentów byłbym w siódmym niebie. 

 

Coś polecicie ?


Użytkownik D4n2 edytował ten post 27 października 2018 - 19:56


#1635 Szaden

Szaden
  • 252 postów

Napisano 28 października 2018 - 15:34

Krzysztof099 zgaduję, że na Windows/Linux miałeś coś takiego? Jak się nazywał tam ten program? Łatwiej będzie nam znaleźć alternatywę dla niego, jeśli podasz jego nazwę :)

 

bastik, po kliknięciu w szczegóły w aplikacji iMessage powinny wyświetlić się wszystkie zdjęcia z danej konwersacji - czasem trochę trwa zanim się załadują. Możesz też ustawić automatyczne zapisywanie zdjęć z iMessage do Photos, ale nigdy tego nie robiłem:) niemniej widziałem tutoriale w necie (po angielsku).

 

///

 

Ja z kolei szukam programu do edycji wideo, który potrafi dodawać hardsuby oraz zdefiniowane przeze mnie obrazki jako znaki wodne, nie zmieniając przy tym jakości samego filmu (i nie robiąc przy okazji 100GB z 50MB :D), a także obsługuje zarówno formaty AVI/DIVX jak i MKV/MP4 oraz formaty napisów TXT, SUB oraz SSA i SRT

Program jak najprostszy, jak najlżejszy z możliwie "user friendly" interfejsem, a nie oparty na wierszu poleceń jak FFMPEG :P


Użytkownik Szaden edytował ten post 28 października 2018 - 15:36


#1636 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 29 października 2018 - 21:29

Yyyy, Finder?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1637 luksus

luksus
  • 39 postów

Napisano 08 listopada 2018 - 06:38

Czy istnieje klient VPN który umożliwił by konfigurację VPN SSTP z certyfikatami? Szukając na sieci znalazłem tylko sstp-client instalowany przy użyciu brew, jednak wolał bym coś klikalnego ponieważ będę musiał to skonfigurować kobiecie.



#1638 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 102 postów

Napisano 08 listopada 2018 - 23:55

Program do łatwego odblokowywania Macbook'a.

Np na wykrywanie twarzy, albo że telefon jest blisko?

Nie mam iPhona, ani Apple Watcha

 

zna ktoś coś?



#1639 Grzegorz Frost

Grzegorz Frost
  • 2 postów

Napisano 09 listopada 2018 - 08:42

Poszukuję darmowego programu do obróbki zdjęć.



#1640 nietoperz7

nietoperz7
  • 12 postów

Napisano 12 listopada 2018 - 21:44

Poszukuję darmowego programu do obróbki zdjęć.

 

leniuch :) https://itunes.apple.com/pl/app/photo-image-editor-pixelstyle/id1244649277?l=pl&mt=12


Użytkownik nietoperz7 edytował ten post 12 listopada 2018 - 21:44


#1641 Barton

Barton
  • 3 postów

Napisano 02 grudnia 2018 - 21:40

Witam, Poszukuję sensownej apki do wystawiania faktur. Ktoś poleci coś fajnego? Dzięki!



#1642 pingwin71

pingwin71
  • 291 postów

Napisano 03 grudnia 2018 - 08:51

Witam, Poszukuję sensownej apki do wystawiania faktur. Ktoś poleci coś fajnego? Dzięki!

https://www.dobrepro...,Mac,64947.html



#1643 jewta

jewta
  • 7 postów

Napisano 04 grudnia 2018 - 21:32

Czesc
Bardzo pilnie poszukuje programu do przeniesienia korespondencji sms na Maca z iphone. Musze calosc wydrukowac.
Interesuje mnie jedna, prowadzona od kilku lat. Wiem ze jest iexplorer, ale chca jak za zboze.

Użytkownik jewta edytował ten post 04 grudnia 2018 - 21:33


#1644 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudnia 2018 - 09:48

Szukam wtyczki do Safari pozwalającej na oglądanie YouTube w aspect ratio 21:9. Kupiłem "UltraWide for Safari" ale nie działa.



#1645 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 grudnia 2018 - 01:21

Szukam też aplikacji która będzie automatycznie montować dyski/pendrive po wybudzeniu Mac'a.



#1646 oliwka_

oliwka_
  • 52 postów

Napisano 10 stycznia 2019 - 18:37

Używałam do tej pory nakładki na Findera - TotalFinder, która rewelacyjnie się sprawdzała. W Finderze miałam opcję kopiuj/wklej, bez duszenia alt'a  oraz m.in. możliwość dodawani kolejnych zakładek w jednym oknie samego Findera. Czy jest jakaś nakładka, aplikacja, która dodaje te funkcje, szczególnie "wklej" działająca pod najnowszym systemem?



#1647 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 10 stycznia 2019 - 19:23

Jeśli chodzi o karty (bo zakładam, że to masz na myśli pisząc „zakładki”), to jest to realizowane systemowo od kilku wersji.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1648 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2019 - 15:45

Używałam do tej pory nakładki na Findera - TotalFinder, która rewelacyjnie się sprawdzała. W Finderze miałam opcję kopiuj/wklej, bez duszenia alt'a  oraz m.in. możliwość dodawani kolejnych zakładek w jednym oknie samego Findera. Czy jest jakaś nakładka, aplikacja, która dodaje te funkcje, szczególnie "wklej" działająca pod najnowszym systemem?

A co Cię powstrzymuje przed dalszym korzystaniem? ;)) Zainstaluj i .... używaj - jak ja.


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1649 oliwka_

oliwka_
  • 52 postów

Napisano 21 stycznia 2019 - 13:21

A co Cię powstrzymuje przed dalszym korzystaniem? ;)) Zainstaluj i .... używaj - jak ja.

 


Edit: nieaktualne, udało się znaleźć rozwiązanie i TF działa.


Użytkownik oliwka_ edytował ten post 21 stycznia 2019 - 14:08


#1650 Darek_Sz

Darek_Sz
  • 6 postów

Napisano 30 stycznia 2019 - 12:49

Czy jest wersja programu do diagnostyki Forda "FORScan" którą można zainstalować na macbooku?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych